Kam na dovolenku do Grécka?

megicka007
13. sep 2019

Ahojte, s manželom sme sa dohodli, že by sme o šli na dovolenku do Grécka, mame dve deti tak by som chcela vedieť ci by ste mi poradili kde s nimi na aké miesta.. Najviac nás to láka na Krétu.. Pomohli by reálne skúsenosti 🙂

dadka36
13. sep 2019
kittykat22
13. sep 2019

@megicka007 urcite si zoberte all inclusive. Jest mimo hotela je velmi drahe. Grecko bolo fajn - jedine minus boli kamienkove plaze a nenasli sme ani jednu muslu 😅 Ani som nevedela ze je mozne aby na plazi neboli musle. Boli sme na Rhodose.

petkasaurus
13. sep 2019

Peloponez, bolo to tam velmi krasne, kludne a vela rodín s detmi, animatori im robili sutaze, diskoteky, programy.. Pre mne zatial najlepšia dovolenka

c_est_la_vie
13. sep 2019

My sme boli minuly rok v grecku, hotel magna graecia na korfu.
Vynikajuca strava (AI, vsetko v cene od napojov, zmrzliny, piva a naozaj najsirsej a najkvalitnejsej ponuky jedla aku som zazila), bol tam animacny program, tematicke vecery, detsky bazen, detsky kutik, teple more s pozvolnym vstupom. Krasny vylet na Sissin zamok. Moja naj dovolenka

marcelkaemmka
13. sep 2019

My sme boli na Krete dajte si pozor na plaz ak chcete piesok my sme sli namatkovo a sme boli velmi sklamany bola tam len cierna kamienkova plaz a viete si to predstavit ked na to pecie 40 stupnove slnko 😖

myela
13. sep 2019

@megicka007 my sme boli tento jul s 2mi malymi detmi na Rodose v hoteli Irene palace (4 hviezdy) v Kolimbii s all inclusive cez Fifo travel , bolo tam super, urcite by som to odporucila. Perfektny detsky bazen s roznymi smyklavkami, bazen s toboganmi, bazen na plavanie, mini detsky bazen, v areali hotelu velke detske ihrisko, hotel hned vedla pieskovej pozvolnej plaze, vo vode uz kamienky. Strava super, dobry vyber jedal aj vela ovocia. Nam aj detom sa velmi pacilo.

martinka13
14. sep 2019

My viac krát s deťmi v Grécku. Pre nás je top Rhodos. Najviac sa nám páčila Amada Colossos. Tam sme boli 2x. Fajn aj hotel Lindos Imeprial aj Lindos Princess . Vsetko 5* s AI. Plaz bola najkrajsia na Peloponesse. Kréta pekná, ale treba dávať pozor na oblasť, kvôli vetru. My sme boli v Creta Maris, tam nefucalo- je to v takej akoby zatoke. Grécko je nádherné. Isto sa Vám bude páčiť 🙂

megicka007
autor
14. sep 2019

Ďakujem baby za info, idem to popozerať ☺️

megicka007
autor
16. sep 2019

@petkasaurus a kde presnejšie tam? 🙂

petkasaurus
16. sep 2019

@megicka007 my sme boli v resorte Barcelo Hydra Beach.. Neskutocne tam varili.. Väčšinou tam boli talianske rodiny..

kikushaa
23. máj 2022

Kreta je krasna urcite chodte, neviem aki tip ste vy, my vzdy riesime ubytko cez airbnb a prenajmeme si auto, kazdy den sme boli na inej plazi, no proste sen

zlte_kuriatko
9. sep 2022

@myela ahoj viem ze to je uz starsia diskysiaale tiez rozmyslame do tohto hotela. Chcem sa spytat lehatka a slnecniky boli za paplatok na plazi? Kolko to vtedy stalo?

myela
9. sep 2022

@zlte_kuriatko ahoj, priamo na plazi boli za poplatok, ale nepamatam sa uz na cenu. My sme si neplatili.

lilitela
10. jún 2023

@petkasaurus
@c_est_la_vie Ahojte, boli tam pobliz hotela aj nejake dalsie zaujimave veci pre deti? Aquapark, zabavny park, nejake akvaria, alebo podobne? plavanie s delfinmi, proste cokolvek. Pamiatky nas az tak velmi nezaujimaju, to si viem predstavit, tak max. 1 vylet po historii a nejakom historickom centre. Dakujem

izabela26
11. feb 2024

@megicka007
@megicka007 kreta hotel stalis.....♡♡♡