Kam na dovolenku na Slovensku s handicapovaným manželom a deťmi?

katy2
12. apr 2015

Odkedy dostal manzel mozgovu prihodu (pred piatimi rokmi) sme na dovolenke neboli. Je mi to luto hlavne kvoli detom. Chceli by sme tohto roku niekam ist. Velmi rozmyslame napr. nad Bojnicami alebo niecim podobnym. Kde by boli moznosti aj niekam vyjst, aj nejaky bazen a pod., ale hlavne nie narocny teren na chodzu. A problem je aj s ubytovanim. Mnozstvo schodov v chatkach nam nevyhovuje. Budem rada za vsetky tipy a skusenosti 🙂

zita19
12. apr 2015

@katy2 ja by som odporucila kupele Ciz. Sice su malicke ale plne vybavene. Manzel by mohol dostat pobyt cez zdravotnu poistovnu, vy by ste si doplatili pobyt. Ak vam nevadi tiche miesto tak povediac na konci sveta, ale da sa ist aj na vylety v okoli.

bonaqa2013
13. apr 2015

@katy2 čo keby si manž. nechala pri niekom doma - napr. svokra a ty by si išla na niekoľko dní aj bez neho?

malabiba
13. apr 2015

@katy2 Bojnice sú fajn nápad, je tam veľké množstvo z každého typu ubytovania, aj bezbariérové, kúpalisko aj bazény v liečebných domoch, kúpele krásne zrekonštruovali a rozšírili park okolo - je tam kde sa motať aj celý deň...deťom by sa určite páčilo

katy2
autor
14. apr 2015

@zita19 nad kupelmi som premyslala, skor sa priklanam k Bojniciam, nakolko je kam vyjst aj pre deti....

@bonaqa2013 praveze manzela nechcem nechat doma.... su moznosti, aby mohol ist aj on s nami.... nie je mi na tarchu a sme rodina 🙂

@malabiba dakujem za odpoved 🙂 a mas aj nejaku skusenost s konkretnym ubytovanim?

malabiba
14. apr 2015

@katy2 podľa toho čo hľadáš - lacné ubytovanie bez stravy, alebo menší penzión, alebo kúpeľný dom s polpenziou - treba hľadať - ja by som pre dokonalý oddych odporúčala pobyt v kúpeľnom dome Lysec, Baník, Mier- je ich tam viac a je to v krásnom parku a sú tam vstupy do wellness - malým kopcom sa dá vyjsť na kúpalisko, hrad a zoo....Prievidza s nákupnými centrami je kúsok

katy2
autor
14. apr 2015

@malabiba peniaze nie su problem.... (raz za cas si v ramci dovolenky doprajeme) ... radsej nejaky hotel so stravou.... takze sa pozriem na niektory z tych, co si spominala 🙂 dakujem 🙂

malabiba
14. apr 2015