Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kam na dovolenku pri more letecky all inclusive?

petronela81
13. jan 2015

.

elenka4
14. jan 2015

My sme boli s manželom minué leto na rodose a bolo tam nádherne. Super jedlo, užasne čisté more, môžem len doporučiť.

alicka850
14. jan 2015

Kos,Rodos,alebo ine grecke ostrovy.

andromedatour
27. jan 2015

Dobrý deň,

pre mňa osobne sú najkrajšie pláže v Taliansku- Kalábria a Sicília. Krásne, biele pláže z jemného piesku, kvalitné ubytovanie, výborná strava. Taliani vedia spraviť perfektné animačné programy, aj dospelý sa zabavia. No a veľkým plusom je množstvo fakultatívnch výletov...pozrieť si môžte antické, románske, renesančné pamiatky, stavby, mestá,...

l3yla
27. jan 2015

Grécke ostrovy + Grécko ,Cyprus , Talianske ostrovy + Taliansko ,Španielsko + ostrovy , Albánsko ,potom skús popozerať niektoré 4 a viac * rezorty v Bulharsku , prípadne Turecko 🙂

zuzankasm
27. jan 2015

Spanielsko,ANDALUZIA..........

babulka82
27. jan 2015

rhodos,sardinia,sicilia,mallorca,turecko 🙂

katka2402
27. jan 2015

To by aj mna zaujimalo, co odporucate. My sa v lete chystame s 3 rocnou dcerkou a 1,5 rocnym synom. Zvazujeme medzi Kreta, Sardinia, Cyprus. Nevieme si vsak vybrat.
Udajne Sardinia ma studene more, Cyprus je zas daleko - dlho trva let. Nejako sa nevieme rozhodnut ☹.
Pred 2 rokmi sme boli na Mallorce a ohromne sklamanie :-/. Dost draho nas to vyslo a plaz taka naspikovana ludmi, ze sa tam nedalo pohnut - a to sme boli prelom 8-9.

elenapol2
28. jan 2015

dobrý deň,

každý má iné kritéria, iné zvyky......sama mám cestovnú agentúru www.aztravel.sk - ak budete chcieť, individuálne to s vami preberiem a vybavím vám naj cenu - mám zazmluvnené všetky renomované ck (slovenské,(hydrotour,firo.satur, ....) nemecké, rakúske ck) a mamičkám z koníka pri objednávke dávam zlavu na konečnú cenu, čiže dovolenku budete mať za naj cenu.

TO GARANTUJEM
🙂

Koníkovský profil profesionála, kde ma môžete sledovať:

Tábory, plávanie, detské aktivity, dovolenka - www.aztravel.sk

alebo Facebook

https://www.facebook.com/aztravel.sk

pekný den prajem

elena

stanislava111
28. jan 2015

tak podľa najnovších udalostí si radšej preverte situáciu s all inclusive v Grécku... vraj to majú hotelom zatrhnúť.... aby hostia jedli a pili v miestnych reštauráciách..... cestovky ešte nevedia, čo urobia s už zaplatenými pobytmi na toto leto......
my sme boli vždy spokojný v Turecku..... nie je to ďaleko, služby a jedlo super, more teplé.... 🙂 Sardínia má aj prekrásne pláže, ale je tam dosť draho....

tenerifka
28. jan 2015

Ak All inclusive letecky do 4-5 hodin, tak Turecko,Tunisko alebo Egypt, kde su tieto sluzby ponukane na dobrej urovni najma preto, ze v tychto krajinach je mimo rezortov hygiena na nizsej urovni a pre zapadneho turistu je AI stravovanie daleko bezpecnejsie.
V krajinach ako Grecko, Spanielsko, Taliansko a k nim patriacim ostrovom je takato forma stravovania vyslovene hriech, kedze strava ponukana v miestnych restauraciach je vo vacsine pripadov vyborna,cerstva, kvalitna....a aj tymto sposobom sa daju spoznat chute a zvyky danej krajiny.

alalica1
30. jan 2015

Lacné letenky do Dubaja 🙂 http://dubaj.letenky.com/ odporučam 😉 #letenky #dubaj

Tu začni písať odpoveď...

Odošli