Kam na letnú dovolenku k moru s detičkami?

zuzka111111
12. feb 2007

ahojte maminky chceli by sme ist na letnu dovolenku k moru , lilka bude mat 10-11 mesiacov a ja neviem kam ist 😒 ak ste uz niekde boli kde ste boli velmi spokojny dajte vediet pripadne nejaky link , destinaciu, hotel ,cestovku ..... 😀

lucia123
19. feb 2009

Neviete niekto, ci je v Rakusku niaky aquapark, kde sa da ist s malym dietatom? Nieco pekne, kde je tepla vodicka 🙂 Podobne ako Senec, ale naozaj len podobne, vsak lepsie.

tilly
20. feb 2009

boli ste niekto na sardínii?

martinella1
20. feb 2009

Ahoj.....my sme boli.....

matap
21. feb 2009

aj my sme boli...

samika
22. feb 2009

lucka, to by aj mňa zaujímalo. práve sedím už dve hodiny pri PC a hľadám kam s malým na plaváreň 😉

renca3
22. feb 2009

tilly... boli sme aj my. odporucam, krasa. ceny uz nie su take krasne. 😉

matap
22. feb 2009

tilly, Sardínia je celá pekná ale nádherný je ostrovček úplne na juhu - Sant Antioco

lucka05
22. feb 2009

sardinia je super uplne cela chodime každy rok a tak ako pisala matap Sant Antioco nema chybu NADHERNE 😉
už nech je leto 😀

matap
23. feb 2009

lucka - ako chodíte? lietadlom či ste skúsili zážitok aj loďou?

majula
23. feb 2009

tilly sardínia je náádhera...more je tam ako v karibiku 😵

martinella1
23. feb 2009

Ahojte baby, my sme s rodinkou boli na sardínií len raz, a trikrát som bola pracovne....no aj mňa by zaujímalo, napríklad u Lucky, ako tam chodievate....neviem, kam pôjdeme tohto roku na dovolenku, možno práve tam.....posledné roky sme vždy volili grecke ostrovy.....dajte typ.....
Majula, pozerala som fotečky, malý je krasnučky....

renca3
24. feb 2009

matap...my sme tam boli len raz a to autom a lodou. s dvomi detmi dost narocne, ale opaltilo sa. 🙂

majula
24. feb 2009

Martinella ďakujem za malého 😵 Ja som tam bola ešte s rodičmi na dovolenke, no pevne verím, že sa tam dostaneme aj s malým...ja som bola hotová z toho "iskričkujúceho" mora (v noci krásne iskrilo keď sme sa v ňom kúpali)...a tá 8 hodinová cesta loďou bola tiež super, na takej lodi by som cestovala aj 24 hodín 😀

renca3
27. feb 2009

ja mam vlastne fotky zo Sardinie aj v albume "Leo a Teo" na konci.

tilly
27. feb 2009

viete odporučiť hotel s animáciami?

tilly
27. feb 2009
tanaba
27. feb 2009

Renca akurat som mrkla fotky zo Sardinie a vyzera to tam super. Uz druhy mesiac spekulujem, ze ci Sardinia alebo nejake grecko. A po tych fotkach to vidim na Sardiniu 😉

To ste tam mali taku prazdnu plaz????????????? Kedy ste boli, teda ktory mesiac. Ja som chcela ist posledny junovy tyzden al. zaciatkom jula.

Kocky co ste boli na sardinii chodite s cestovkou ci sukromne?

matap
1. mar 2009

tanaba - môj manžel je talian, takže tam chodíme súkromne. Zvykneme bývať na jednom priváte v meste Carbonia- nie je to síce pri mori, ale autom sa to dá.

renca3
2. mar 2009

tanaba...boli sme v juli, august patri Talianom. a byvali sme na juhu. oplati sa ist autom, lebo kazdy den sme boli na inej plazi. je tam co vidiet. my sme boli cestovkou, ale sukromne je to neporovnatelne lacnejsie. pytali sme sa tam na ceny domacich, co prenajimaju.

matap...kde je tam presne Carbonia? my sme sa vylodili na severe a vlastne sme to autom presli cele az dolu.

matap
2. mar 2009

renca, Carbonia je úplne na juhu v tej západnej časti kde je ostrovček Sant Antioco. je to tak polhodinku autom od mora. aj my sme sa vylodili na severe v Olbii a precestovali až na juh
nás to na tom priváte vyšlo za týždňový pobyt okolo 3OOeur s raňajkami - ale to sme boli ja a manžel sami ešte bez detičiek pred necelými 4 rokmi, neviem čo tam zatiaľ pomenili ohľadom cien

renca3
2. mar 2009

tak potom sme tam boli v tom meste na vylete. ten ostrov je prepojeny s pevninou mostom? uz si na to matne spominam. my sme tam boli v juli 2007. a byvali sme v dedine Porto Pino.

renca3
2. mar 2009

tilly...ak mas na mysli hotel s animaciami na Sardinii, tak to som tam ani nejake velke hotely nevidela. to asi nie je taky typicky ostrov ako v Grecku. velmi si to chrania a nebuduju hotely hned na plazi. aspon na juhu to tak bolo.

matap
3. mar 2009

renca v Porto Pine sme boli zo dvakrát na pláži

question
6. mar 2009

ahojte..tiez hladam nieco zaujimave na dovolenku s 8-9 mesacnyym babatkom.chceme ist koncom juna-aby nebolo este prilis teplo..inak co pepise,ten link co si dala v taliansku vobec nevyzera zle..baby ak mate nejake dalsie tipy,mozte mi hodit IP,budem povdacna 😉

tilly
10. mar 2009

hej, tak to asi nebude moc pre nás,v kartágu majú taký jeden hotelový komplex, kde sú aj animácie za celkom dobrú cenu, tak uvidíme...

monique3003
12. mar 2009

ahojte baby, ja pracujem v jednej cestovke a mám toho kopec schodené ak budete chcieť rada vám poradím kam na dovolenku, pokojne mi napiste postu ja sa isto ozvem 🙂budem len rada 🙂

maria19
15. mar 2009

Ahojte, my chodievame uz roky do Chorvatska a vzdy sme boli spokojni. Je to blizko a nie su tam take velke horka a nakazy, ako v inych exotickych destinaciach a hlavne je tam cistucke more. 🙂 Posielam link na cestovku, ktora sa specializuje len na Chorvatsko: www.jurictravel.sk, maju super ceny. Urcite si vyberiete.

lujzik
17. mar 2009

Baby čafte,nemôžte mi dať nejaký kontakt,adresu,link na to Sant Antioco ? 🙂 príp.nejaké bližšie info...a ako to vychádza cenovo?Nie je Sardínia drahá?Dík 😎

renca3
17. mar 2009

lujzik......je 😉 v inom neporadim.

lujzik
17. mar 2009

hmmmm 😅 myslela som si,už som si to troškaj omrkla.... 😀 neva,vymyslím tento rok niečo schodnejšie 😉