Kam na letnú dovolenku k moru s detičkami?

zuzka111111
12. feb 2007

ahojte maminky chceli by sme ist na letnu dovolenku k moru , lilka bude mat 10-11 mesiacov a ja neviem kam ist 😒 ak ste uz niekde boli kde ste boli velmi spokojny dajte vediet pripadne nejaky link , destinaciu, hotel ,cestovku ..... 😀

katrin21
19. jún 2009

ahojte, mate niekto nejaky tip na konktretne ubytko na Sardínii, alebo appartmany za prijatelnu cenu???? dajte tip, aj IP. diky

anaid
2. júl 2009

katrin21, pozri http://www.1800hotels.com/search/results.aspx?d... , my sme boli v juni v Bellaviste, ziaden luxus to nebol, na prespatie a sprchu to bolo ok.

mickaaa
26. júl 2009

Ahojte , citam ze vas tu zo par bolo na Sardinii. Ja tam mam ist tiez ale nemam vyriesene ako sa tam dostanem. poradili by ste mi ako sa tam dostat lietadlom ( leteckou spolocnostou - za rozumnu cenu) alebo autobusom do nejakeho mesta pri mori blisko Sardinie a potom by som isla lodou. Bola by som vdacna za kazdu radu.

veronciatko
26. júl 2009

Ahoj katrin21,
boli sme minuly rok na Sardinii asi 10 km od pristavu Olbia v malinkom letovisku Porto Istana. Bola tam krasna plaz, super ubytko a bolo to za velmi dobru cenu. Apartman sme si zajedbali u ceskej cestovky Azzuro. Maju velky vyber ubytka v celom Taliansku a su velmi seriozni.

kuspitka
23. máj 2010

ahojte.
chceli by sme ist na dovolenku do Spanielska Malaga.
mala bude mat 10mesiacov.
neviete mi poradit,ako sa cestuje tak daleko a co vsetko by sa malo brat na dovolenku.
mame velmi aktivne babo az moc.
napiste mi do IP.
dakujem ada

ewana73
26. máj 2010

ahojte,mna by tiez zaujimalo ako s dietatom v lietadle?chceli by sme ist s malym na dovcu no neviem ako je to napr. potom s kociarom ,ak by sme ho chceli vziat so sebou,lebo maly este nechodi.

julia225
26. máj 2010

ewana, kocik ide s dietatom az pred lietadlo, tam priamo si ho poskladas a oni ti ho daju hned ako vystupis, na vacsih letiskach ti vyjde na pase spolu s batozinou. 🙂

kuspitka
26. máj 2010

julia na nevies ,ake ockovanie potrebuju male deti?

ewana73
26. máj 2010

julia dakujem.

tanaba
30. máj 2010

my sme boli minuly rok na dovolenke a ja som mala so sebou v lietadle ergo, co bolo super, lebo ti co mali kociky po vystupeni z lietadla v noci o 11.00 vlacili spiace deti na rukach a cakali na kociky a batozinu, kym ja som si maleho supla do nosica a spinkal dalej.

martinake
3. jan 2011

@monique3003 ahoj monique čítala som si recenzie ohladom dovolenky a nadabila som na teba, tak porad kde na dovolenku do chorvatska. mame 6 ročné a 2 ročné dieta. aj malá uz bola 2 krát v chorvátsku ako maličké babetko tak teraz sa uz az tak nebojím len neviem kam. boli sme 2 krát v tučepi a raz v petrčane. nam sa v tucepi velmi pacilo len nechcem stale na to isté miesto chodit. chcela by som nieco podobné ako v tučepi aby bol aj tien, blízko pláze byvanie, nejaká promenáda. mohol by byt aj hotel. budem rada ked sa ozves. zatial dakujem.

martinake
3. jan 2011

tak aj ostatné mamičky poradte nieco zaujímavé podobné ako som písala v predchádzajúcom príspevku. Predsa asi zase pôjdeme do chorvatska. nám sa tam velmi páči a chcela by som využiť first moment. Najradsej by som isla na nejaké miesto na základe vasej skúsenosti. Mohol by to byt aj hotel, blízko pláže, vhodné pre deti.......... Ak budete chcet tak napísem aj osobné skúsenosti z dovoleniek v chorvatsku. Tak píste, vopred dakujem za kazdu radu.

lucula73
6. jan 2011

@martinake ahoj...prosím ťa a kde konkretne ste boli v tom Tučepi?hotel,alebo?
my tiež chceme v lete do Chorvátska,stále zvažujeme,či apartmán alebo hotel so stravou...malý bude mať v lete 1,5 roka.
Z hotelov vedie ten komplex hotelov v Šibeniku.sú tam 4 hotely..niečo ako hotelový kompex zo všetkým..resort Solaris,alebo tak nejak sa to volá.........alebo hotel Donat v Zadare 🙂

abbey1
6. jan 2011

@lucula73 Solaris je super ,ak chcete celú dovolenku stráviť v stredisku.Nedá sa tam len tak vybehnúť do mestečka a podobne.Ale služby má ozaj super pre detičky i maminky.My sme boli naposledy v Chorvátsku v Biograde na Moru a super.Problém bol jediný,že blízko pieskovej pláže sú kempingy a poznáte typických Slovákov s fľašou piva v ruke a hladinou alkoholu v krvi ešte od večera.Tak sme chodievali na hotelovú kamienkovú pláž.Našťastie sú tam tie jemnučké kamienky.Výborné je,že sú tam atrakcie pre deti,kopa stánkov,obchodíky a program,ktorý organizuje mestečko. Donat je tiež mimo mestečka.tak záleží na vás,čo plánujete robiť.My nevydržíme celý čas v centre,staršia a aj my sa potrebujeme trošku pomotať v "civilizácii".

adka12
6. jan 2011

@martinake ja by som ti poradila bašku vodu alebo promajnu. Krásne pláže, ja som prešla celé Chorvátsko, takže s detičkami určite len na makarskú. Ak chceš vedieť viac, kľudne napíš do IP.

adka12
6. jan 2011

@lucula73 do Šibeniku určite nechoďte, ja som bola v solarise teraz v lete s ročnou dcérkou. Nikdy viac. Ubytovanie stiesnené, v bazénoch veľa ľudí a čo sa týka pláži, jeden otras, väčšina vybetónovaná, tam kde nie, tam boli väčšie skaly okruhliaky, deťom sa zle chodilo. Jediná pekná pláž bola pred hotelom Ivan, ale tá bola maličká a stále preplnená. V podstate žiadny chládok. Ja neviem, ale jediné kvalitné bola strava. Za tie peniaze by som tam už v živote nešla s deťmi. Prostredie je fanj, ale ja chodím k moru kvôli moru a nie kvôli strave, hotelu...
Ak chceš viac info, napíš IP.

abbey1
6. jan 2011

Baška Voda je fajn i cenovo.

lucula73
6. jan 2011

@abbey1 tak toto som potrebovala počuť...... 🙂 ..takže z toho Solarisu sa večer nedá ísť na prechádzku?ak nerátam len areál....
a donat nepoznám,neboli sme tam,ale sa nám páči,čo ponúkajú pre deti...viem že je od Zadaru niekolko km...uf..tak asi budem hľadať ďalej ☹
A prosím ťa v tom Biograde ste kde boli ubytovaní?

adka12
6. jan 2011

@lucula73 Solaris je uzavretý rezort, mne veľmi chýbalo ísť na normálnu promenádu, do prístavu a tak... a my sme mali minulý rok komáre, ti poviem, že s mužom sme v živote neboli tak doštípaný ako toto leto 😀 😀 😀

abbey1
6. jan 2011

@lucula73 V hoteli Illirija,je to na začiatku promenády.Super strava,sauna,bazén.

lucula73
6. jan 2011

@adka12 napísala som ti IP..

lucula73
6. jan 2011

@abbey1 no idem pokukať..........asi mi švitorí,ale nikdy som na tri krále nehľadala dovolenku na leto 😀 .ale manžel si musí napísať rozpis cez leto do konca mesiaca a ja mám niečo nájsť 🙂

abbey1
6. jan 2011

U nás sa posledné 4dni rieši len dovolenka.Ale letecky a fakt sa nevieme rozhodnúť.

adka12
6. jan 2011

@lucula73 mi sme minulý rok kupovali Solaris vo februári, lebo je to hned vypredané... aj ked neviem prečo???
A tento rok sme dovolenku vyplácali tento týždeň, lebo sme chceli využiť 25% zľavy. Ideme tento rok do Bulharska lietadlo, tak uvidíme. Bola som tam asi tak pred 15 rokmi a to bol des, ale teraz si to ľudia chvália, tak sme stavili na 4* hotel priamo na pláži. No uvidíme....
Inak tú foto čo mám v profile je zo Solarisu 😉

abbey1
6. jan 2011

Mne sa Biograd z Chorvátska páčil najviac a nie je až tak ďaleko na juhu.Má krásny farebne podsvietený prístav-obrovský.My sme zistili,že First Minute máva super ceny a môžeš vyberať a potom sa tak krásne tešiť na leto. 😉

lucula73
6. jan 2011

@abbey1 aj stou maličkou?ja sa bojím letecky ,ale len kvoli tomu,že ak mi deti ochorejú,tak sa možem kedykolvek vrátiť,ale letecky nie.A krajinu aspoň viete? 🙂

@adka12 a my sme chceli solaris pred dvomi rokmi,to sme malého nemali a tiež to bolo vypredané asi v marci alebo apríli 😠

abbey1
6. jan 2011

@adka12 Kam idete do Bulharska?My ho tiež zvažujeme.Nikdy sme tam neboli,ale počúvam chváli a aj ceny sú fajn v porovnaní napríklad s Tureckom.Ale tam sa trošku zdráham,práve preto,že potrebujeme"výbeh" a ešte aj tak malé dieťa bude s nami.

abbey1
6. jan 2011

@lucula73 Hej aj s malou.Máme v úzkom výbere Bulharsko,Turecko a Andalúziu.Ja muža autom na dovolenku nedostanem.

adka12
6. jan 2011

@abbey1 my ideme sem : http://www.fifo.sk/bulharsko/hotel-fiesta-beach/
vyšlo nás to dvoch dospelých a dieťa 1400€ všeho všudy....
aj ja som strašne zvedavá, čo to bude, ale ideme lietadlom, nový hotel, piesok na pláži, švédske stoly.... no hádam to nebude taká pohroma ako Solaris...

lucula73
6. jan 2011

@abbey1 a nie je rušno v tom biograde,keď je tam taký veľký prístav?
a to Bulharsko by som vyskúšala..ale také známejšie letovisko,slnečné pobrežie alebo zalté piesky...snáď raz 🙂