Kam na letnú dovolenku k moru s detičkami?

zuzka111111
12. feb 2007

ahojte maminky chceli by sme ist na letnu dovolenku k moru , lilka bude mat 10-11 mesiacov a ja neviem kam ist 😒 ak ste uz niekde boli kde ste boli velmi spokojny dajte vediet pripadne nejaky link , destinaciu, hotel ,cestovku ..... 😀

lucula73
6. jan 2011

@adka12 to už máte vybraté?

abbey1
6. jan 2011

@adka12 Jej my budeme z druhej strany Nesebaru.Tiež All inclusive.Má aj dobré recenzie.Tak asi skončíme tam.I Keď Sabi sa veľmi nepozdáva,radšej by to Turecko.No uvidíme.Chcem to čo najskôr doriešiť.

adka12
6. jan 2011

@lucula73 vybraté, zaplatené 😀 😀 😀

evina313
6. jan 2011

my sme zvazoval Bulharsko - Turecko. nakoniec vyhralo Turecko. Ja s malym po prvy krat lietadlom, mam z toho obavy, ale tak snad bude super. Vybrali sme hotel s mnozstvom toboganov a atrakcii, tak snad si uzijeme vsetci.
ked mal maly rok tak sme boli v Chorvatsku, ale pre jeho vek to bolo dot blbe miesto, kedze vsade boli schody, absolutne nevhodne miesto. Vsade do kopca a do schodov...ale inak more super a jemu to este bolo jedno kde sme a cestu celu prespal

abbey1
6. jan 2011

@lucula73 My chodíme na prelome august-september a to je pohoda.Prístav pre jachty a tak je presne na opačnom konci zálivu,takže úplná parádička.Mne sa rátalo,že aj tá kamienková pláž je úplne fajn-jemné kamienky,čo napríklad v Baške sú hnusné ostré.A ozaj je tam aj pekná piesočná pláž s vodnými atrakciami.

evina313
6. jan 2011

a tiez ju ideme zajtra vyplatit, kedze do konca mesiaca su 25% zlavy.

abbey1
6. jan 2011

@evina313 Tobogány sa vždy rátajú.ale bacha,v Turecku sú často pustené len v určité hodiny.Ale vybavenie rezortov je na úrovni.

evina313
6. jan 2011

no ja som len zvedava, kolko dni ich vyuzijeme 😉 mladsi syn bude mat v lete 3 roky a starsi 15. na jednej strane si myslim, ze tomu starsiemu sa bude ratat skor more a tomu malemu to bude asi jedno. ale na tom mieste bola aj pracovnicka CK a velmi si pochvalovala. hlavne sme hladali ubytovanie s dvoma izbami. ked sme boli v Chorvatsku, prekazali mi hlucne diskoteky, tak snad nas to necaka tam 😝 ale vraj nie tak som zvedava

lucula73
6. jan 2011

no baby...musím sa poponáhľať,nech mi niečo ostane 😀

idem pokukať,tak zatiaľ ďakujem 🙂

martinake
6. jan 2011

@lucula73 V tučepi sme boli v apartmánoch resp. sme mali izbu s balkonom a samozrejme kupelnou, len kuchynka bola spolocná pre poschodie. Nám to vyhovovalo lebo sme si robili len ranajky, jedli sme na balkone a ostatné jedlo sme si kupovali. Na obed sme si zvykli zaliat polievku sackovu a jedlo pre malicku 7 mesacnú. Tučepi je velmi krásne miesto, ináč su tam aj velké hotely. mám aj kontakty tak potom ak budes chciet tak ti poslem IP.

martinake
6. jan 2011

@abbey1 Máš nejaké kontakty v baške vode? je tam aj nejaký hotel s pol penziou?

martinake
6. jan 2011

@adka12 Viem ze makarská je jedná pecka, boli sme v tučepi a ostatné strediska tam su dost podobne. Tak daj nejaký typ. Vy ste stale v hotely alebo kde bývate ubytovaní so stravou alebo bez stravy?

adka12
7. jan 2011

@martinake my chodíme na súkromie bez stravy, raňajky si chodíme kupovať do obchodu, obed väčšinou varím a na večeru ideme na pizzu alebo tak. Boli sme v Nemire, Tučepoch, v Baško Polji v hoteli (ale to bolo skôr ako ubytovňa 😀 😀 😀 )
Mne osobne sa najviac páčia Tučepi, chceli sme ísť aj tento rok, ale kvôli dcérke sme zvolili piesok 😉

abbey1
7. jan 2011

@martinake Je tam jednoduchší hotel Hrvatska.Ale výborná poloha,strava i personál.

abbey1
7. jan 2011

@adka12 My keď sme ochutnali pohodlie All,už mi rodina nedovalí vybrať iné.Ale nikdy nikto by ma nenahovoril na nakupovanie a varenie na dovolenke.Budete spokojní,uvidíš.

adka12
7. jan 2011

@abbey1 my sme boli minulý rok tiež All inclusive a bolo super, ale ja sa skôr rozhodujem podľa prostredia a mora a nie všade takéto služby poskytujú.
Ked sme nemali malú, tak v pohode som obed urobila, to bolo najmenej uvariť nejaké špagety alebo čo...

mmonika
9. jan 2011

Ahojky ,
tak manzelik ma prave prekvapil .. .ideme tento rok obat do Bulharska na Slnecne pobrezie .. mame zaplatene len ranajky ,a po minulornej skusenosti nam to takto viac vyhovovalo .. deti sa uz moc tesia .. mi ideme na prelome jul -august .. 😉

mmonika
9. jan 2011

@adka12 my ideme tiez na Slnecne pobrezie ,ale do hotela Sunny Day .. tiez ideme letecky .. nas to vyjdy cca 1500eur 😉

betty26
9. jan 2011

@mmonika my sme boli v lani presne v tom hotely Sunny day bolo tam super hotel je krásny a aj bazén tam je ranajky ties chutné dalo sa s čoho vyberat 🙂

betty26
9. jan 2011

@mmonika ak by si niečo chcela vediet kludne napíš 😉

mmonika
9. jan 2011

@betty26 my sme tam boli aj minuly rok ,tak sme opat vsadili na istotu .. a ideme este aj s rodinkou co sme sa tam minuly rok zoznamili 😀 tak sa stretneme po roku .. bo oni su z vych.slovenska ..

betty26
9. jan 2011

@mmonika tak to je superze ste sa tam takto zoznámili 🙂 tak prajem krasnu dovolenku 🙂

mmonika
9. jan 2011

@betty26 dakujem .. 😉 a co som bola prekvapena bolo tam dost Slovakov ,ale aj Rusov ..

betty26
9. jan 2011

@mmonika my sme boli cez cestovku koncom juna vtedy tam bolo dost angicanov

mmonika
9. jan 2011

@betty26 minuly rok sme boli prve dva augustove tyzdne ,teraz ideme na prelome mesiacov .tak som zvedava .. .ale dcera sa uz tesi ,ze sa zdokonali v anglictine 😀 😀 😀 😀

betty26
9. jan 2011

@mmonika ja neviem po anglicky priatel sa dohadoval aj na recepcii aj v restike.....mne sa tam pácilo aj pláž 😀

mmonika
9. jan 2011

@betty26 no mne sa plaz tiez pacila ,jedine na zaciatku bola troska spinava od spakov ,ale potom sme si nasli cesticku ,kde bola pekne cista .. . a aj more sme mali teplucke ,len v prvy den tam boli tie riasy ,ale nie je moc ..

betty26
9. jan 2011

@mmonika idem pozetat tv pekny večer ahoj 🙂

millada
11. jan 2011

Planujeme ist v lete na dovolenku, ale aj s rodičmi, svokrovcami, svagrovcami... Takze cca 8 dospelých, mozno aj viac a dve deti malé. Najradsej by sme mali niečo ako dom na plazi, ale s tým, ze by sme mohli mat zaplatenú aspon polpenziu v susednom hoteli. Náročné poziadavky? 😅
PROSIIIIM, ak ste uz niekto takto boli, poradte 😉

fopardi
17. jan 2011

@lucula73 🙂 no aha kde ta nenajdem 🙂 ak možem poradiť ak hladaš bulharsko tak s detmi odporučam kiten nije to velke a je to trošku južne od primorska asi 3km 😉
my tiež niečo hladame ale skor chorvatsko