Kam na letnú dovolenku k moru s detičkami?

zuzka111111
12. feb 2007

ahojte maminky chceli by sme ist na letnu dovolenku k moru , lilka bude mat 10-11 mesiacov a ja neviem kam ist 😒 ak ste uz niekde boli kde ste boli velmi spokojny dajte vediet pripadne nejaky link , destinaciu, hotel ,cestovku ..... 😀

bora8
10. mar 2008

bybeule skúste sa poinformovať na ostrov RAB v chorvatsku - sú to pieskové pláže a čisté plytké more - bývali sme na súkromí a bolo super aj s malým bábom

froschka
10. mar 2008

melory my sme boli v egypte v novembri, deti mali 5 mes a tiez sme ich nechali s mojou maminou
sli sme bez nich lebo sme si jeden druheho poriadne nemali cas uzit nakolko sa vsetko rychlo zomlelo a nelutujem ze sme boli bez nich
len teraz je to ine...v lete uz budu mat rok a ja si akosy neviem predstvit odopriet im zabavku pri mori a sledovat ich ake su happy

certica
10. mar 2008

napr. chorvatsko to je ine, tam je more o dost kludnejsie
froshka, nejde o to, ze teply vzduch, ale ked ti trebars fuka ten piesok doslova vsade, co ja viem... a samoska treba ratat s velkymi vlnami tym padom

froschka
10. mar 2008

certica hmmmm no musim sa zamysliet nad tym...ale taky ostrov Djerba by sa snad dalo..nie je tak vzdialeny od pevniny..keby sme boli na tek strane co nie je k otvorenemu moru....???

anaret
29. mar 2008

Ahojte!!Chcela by som poradiť- chceli by sme ísť v lete na dovču do Talianska Bibione. Už sme tam raz boli, páčilo sa nám, ale boli sme s cestovkou. Nemá ktosi skúsenosti, ako by to bolo ísť len tak na blink? Alebo inak lebo cestovky si dosť zapýtajú a preto to vychádza drahšie...Ešte som nikdy nešla len tak na blink, preto mám obavy...

lusil2005
1. apr 2008

no ja len pokracovanie tohto https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
pindula myslim ze je to v pohode. znama bola s trojmesacnym a velmi si chvalila.
my ideme s malou tiez urcite do toho chorvatska a strasidelne sa tesim. aj ked je mi jasne ze to nebude dovolenka v pravom zmysle slova, ale bude to nieco ine. nove. bude to RODINNA dovca 😀 ani by ma nenapadlo nechat ju doma 😖 neviem sa dockat ako ma rano zobudi sparanim v oku (ako vzdy), vybehneme na hotelovu plaz, pocvachtame sa, prejdeme sa po promenade, kupime dobry chrovatsky biely chlebik, vratime sa zobudit ocinka... no proste idilka 😅

a "celodenne lezanie na plazi a sledovanie deticiek" sa urc konat nebude kedze mala cez den na slnku nebude 😝 myslim ze tyzden sa nejakymi aktivitami zacapat bude dat 😵

grety
2. apr 2008

lusil. ja som na krku v hoteli koral bola uz 3 x este ale bez baba, je tam super, ale napriek vsetkemu by som isla radsej nizsie, do inej casti, uvazovala som nad tym Rab - om, nad Crikvenicou, a nad Bracom. Ak teda do chorvatska.

tweety22
2. apr 2008

caute, pridam sa do diskusie, s malym velmi casto cestujeme, najcastejsie je to rakusko, mnohi to nevedia ale rakusko je vo vybavenosti hotelov a pristupu k rodinam s detmi jedno z najlepsich v europe... samozrejme je to financne narocnejsie ako slovensko ale s malym sme boli raz v tatrach a sluzby - o nicom a taktiez priserne drahe ☹ staci si pozriet webove stranky , raj pre rodiny s detmi je Burgerland - Lutzmannsburg, Neusiedler See, Appelhof - Murzsteg, Zell am See, Puchberg atd. atd... my sme s tymito dovolenkami max. spokojni a vzdy nas prekvapi prijemni personal a prekrasne vybavene prostredie pre deti 🙂 pokial mate zaujem mozem vam poslat cez IP konkretne linky 🙂

lusil2005
3. apr 2008

grety pm 😉

grety
3. apr 2008

tweety - prosim posli mne ja som uvazovala presne aj nad rakuskom. dakujem vopred
lusil - viac napisem vecer, ked mala zaspi, nakolko to teraz nejak nezvladam, krici mi tu na rukach

lusil2005
3. apr 2008

tweety aj ja by som to kukla. znie to dobre 🙂

grety oki.

grety
4. apr 2008

Tak som sa rozhodla pre toto : je to v turecku, Alanya, pojdeme v strede juna, takze to nebude az taka financna hroza.

http://www.travel.sk/_scripts/img_popup.php?a=0... Gypsophila (5*)

potom by sme este chceli ist tak koncom augusta do chorvacka, tak ak mate nejake typy, tak poradte. Radi by sme nizsie, Makarska a juznejsie. dikes

grety
4. apr 2008
tweety22
4. apr 2008

www.forellenhof-puchberg.at ( je tam klud, velmi cisty vzduch, moznost super vyletov, perfektne ihrisko)
www.zellamsee.at ( villa klothilde - strasne super personal v hoteli a krasne zariadene)
www.appelhof.at (drahsie ale perfektne)
www.kinderhotel.at (vyber z mnozstva hotelov specializovanych len pre rodiny s detmi)
www.sonnentherme.at ( tieto detske kupele fakt nemaju chybu )
www.maerchenpark-neusiedlersee.at (hned blizko nasich hranic)

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nera
4. apr 2008

Dievčatá a niečo na Slovensku dobré aj pre detičky nepoznáte?
Ja asi najprv, kým je moja zlata ešte menšia chcem pochodiť Slovensko a potom ďalej....no nič poriande také na Slovensku nepoznám. Ak o niečom viete budem rada. Vopred vďaka 😵

lusil2005
4. apr 2008

ja by som rada ist v lete aj do banskej stiavnice. je to straaaasne romanticke mesto. boli sme tam v zime ale je tam toho viac co robit a kade chodit v lete. tak sa tesime. inac - jedno miesto ktore urcite neobideme - cajovna klopacka. vrelo odporucam aj tym co niesu zrovna "cajickari" 😀

xxmargaretka
2. máj 2008

ahoj..vidim,ze uz davno sa tu nepisalo no mozno mi dakdo odpovie,,chcela by som vediet aka je cca teplota vody v bibione v auguste..

zuz11
2. máj 2008

katty1 • Včera o 23:42
čafte baby, potrebujem poradiť. tento rok nám to asi konečne výjde...a pojdeme prvý krát pri more. Sme si buchli po stole, prachy neprachy....pojdeme a basta. Lenže kam? ked sme ešte nikde neboli?
Už len koli dcere by som šla najradšej do hotela kde je dosť aktivit pre deti, kde su piesocnate plaze s pozvolnym vstupom do mora...kde sa da v okolí aj čo to popozerať....
určite chcem isť allinkluzive a určite lastminute...volno mame začiatkom jula.
Len mám dilemu, prebrala som asi všetky destinácie a najlepšie mi vychádza Egypt a Tunisko.
Kto ste tam boli? ako sa vam pačilo? Ktoru krajimu uprednostnujete?
Dakujem za vaše poznatky a rady..pekny večer

filipa • 1d • Dnes o 22:54
katty,
no nechcem kazit tvoju radost z planovanej dovolenky, ale po prvykrat by som urcite nesla do ziadnej arabskej krajiny...a uz vobec nie zaciatkom jula, ked tam vladnu pomerne vysoke teploty, na ktore my predsa len nie sme zvyknuti (napriek globalnemu oteplovaniu 🙂 ). a uz vobec by som tam nebrala svoje dieta. ved je tolko lepsich destinacii v europe, skus lepsie hladat... ale ak sa neobavas brusnych infekcii, ktore postihuju takmer kazdeho tretieho europana a pokazia tak celu dovolenku, ak chces byt zatvorena v chranenom, i ked super vybavenom rezorte, na vylet mozes ist jedine tak organizovane v klimatizovanom autobude so sprievodcom, lebo inak mas vsade nad 45 st. a horuci piesok, tak potom to vyskusaj. ja by som tam vsak nesla, dovolenka je o tom, ze sa tam citis slobodne, ides kam chces, kedy chces, nedavas na kazdom kroku baksis, neotravuje ta stovka deti natahujucich ruky a neohrozuju ma (i ked mozno nie priamo) samovrazedni atentatnici. tym nechcem povedat, ze sa to nemoze stat kdekolvek inde....

danuska24 • 1d • Dnes o 23:43
podla mna je jedno ci tam ides prvykrat alebo si bola niekde predtym. sesternice (9,11) boli pred 2 rokmi v Tunise a pochvalovali si-co sa atrakcii tyka, len neviem kde konkretne boli.ale tiez by som urcite nesla v juli. bud pred sezonou, alebo po sezone, v septembri. znami boli zase v egypte v oktobri, jednak to bolo lacnejsie a boli prijatelnejsie teploty. tot moj nazor.

katty1
4. máj 2008

Dakujem za nazory.....my mame jednu nevyhodu, nemožeme si určiť, keby bude dovolenka. Koli pracovnej vyťaženosti sme vobec radi že začiatok jula je volný. Tak poradte kam inam? ked v egypte je až moc teplo. Chcem určite nejake piesočnate pláže a čo som pozerala chorvatsko, grecko,...všetko su take miešane, kameniste a to nechcem.
Boli sme teraz len tak informačne v dvoch cestovkach....uff a ta suma, že za týžden vyvalovania sa 50.000.....človek by si mal oddýchnuť, ked maka ako kon celý rok...ale predsa nebudem makať ešte aj na dovolenku. Pekne si počkáme na ponuku lastminute tak začiatkom juna..a vybereme niečo.
Takže čo okrem Tuniska a Egypta doporučujete?

xxmargaretka
4. máj 2008

ahoj..velmi pekne je v spanielku dole za valenciou plaz costa azahar..neviem ako je tam v lete bo mi sme boli na prelome september/oktober 1veho som sa este kupala..byvali sme v kempe v bungalove bol tam aj bazen,detske ihrisko,restika atd..keby to nebolo tak daleko a moja mala aspon trosku rada cestovala tak nevaham a idem tam no nieje to tak a tak rozmyslame nad sev talianskom..

kangaroo
4. máj 2008

tiez si myslím ze spanielsko je dobré, aj čo sa stravy týka,ja však all inclusive nemusím, tú pizzu a zmrzlinu medzičasom sme aj tak moc neužili, podla mna stačí aj polpenzia a cez den, ked je horúco len nejaké ovocie, alebo niečo lahšie...., naša srdcovka je grécko, aj tento rok ak nebudú traktory padat, ideme na dlhšie do apartmánu, už to je zajednané, min rok nás to vyšlo o trošku viac ako ten týžden za 5o ooo,no my sme tam boli až 3 týždne 😝

borko
14. máj 2008

ak sa môžem pridať, tento rok ideme v júli do Talianska Lignano Sabiadoro s miestnou cestovkou, autom sa mi veľmi nechcelo, tak som to vyriešil tak, že pôjdeme autobusom, budeme bývať v apartmánovom dome s vlastnou kuchynkou a soc. zariadením, takže nejakú stravu berieme so sebou. Cena sa mi zdá celkom v pohode, preto že pre našu trojčlennú rodinku to vyjde 19.000 Sk na 9 dní a v tom je už zahrnutá aj cesta, miestenka v autobuse, poistenie a všetky poplatky. všetci moji známy, ktorý tam boli na dovolenke si iba pochvalovali, že je tam super, hlavne pre rodiny s deťmi. Je tam aquapark, ZOO, zábavný park Gulliverlandia, množstvo atrakcií za priatelné ceny, krásna čistá piesková pláž dlhá asi 7 km, ceny v supermarketoch sú tam na úrovni našich, tak že nie je o čom. Keď sa vrátime, dúfam že budem môcť iba chváliť.

julia225
17. máj 2008

ja by som si ale netrufla ist autom a toboz nie autobusom... ako idete na dovolenky??? pozeram ze ceny leteniek rapidne stupli... ☹ skoda.... my chceme ist tiez niekde ale ja by som sla na 12-15dni...minuly rok sme boli v turecku na 8 a bolo to malo... 😒

cistko
4. jún 2008

A tak nieco LACNE na SK pre rodicov a 9 mesacne babatko? 😀

lencici
4. jún 2008

Tak mi ideme do Maďarska na 3 noci bojíme sa isť na viac dní s malou. Ideme koncom júla. Malo by nás to stáť tak 5-6tisíc so všetkým...

cistko
4. jún 2008

lencici to je teda fakt dost 5-6 tisic so vsetkym.... 😖 ja by som brala tych 6-7 a aspon tyzden aj ked tu niekde na sk...kamaratka vyhrala zajazd letecky pre 2 osoby na Rhodos ale nejdu tiez sa obava ist s malou, ja by som hned sla aj ked je pravda ze obavat by som sa obavala no sla by som 😀

lencici
4. jún 2008

ubytovanie bude okolo 2 tysícok aj s voľním vstupom na kupko. Tie zvyšné peniažky máme na jedlo a na blbosti okolo toho....Takže si nemyslím že to bude až tak veľa. Počítam s tým že niečo donesieme aj domov🙂

midka
6. jún 2008

My sme mali ist tento tyzden do Talianska Lido di Jesolo, do perfektneho apartmanu, chytili sme myslim, dobry last minute za 4740 pre troch aj s poistkou ( zlacnene o takych 5 000)+ vlastna doprava. Ale manzel chytil ovcie kiahne. Tak sme to stornovali. No neporazilo by Vas. ☹

ufka
6. jún 2008

ahojte cestovatelky aj my sa chystáme do chorvátska a asi čo najbližšie,lebo neviem ako malá. či ju nechytie zasa zúbky a tak aby sme pre prípad boli čo najbližšie. myslím,že pojdeme na K rk. boli ste tem niektorá? ako tam je? je tam čisto? dakujem. a ešte aký opalovací faktor nám stačí? aby sa malá aj trochu opálila

grety
7. jún 2008

ahojte baby, boli ste niektora s detickami v Chorvatsku na ostrove Rab ???? Ja som pozerala plaze a su tam piesocnate ale bola by som rada, ak by som mala aj nejake referencie. Dakujem. Nasla som toto :

http://www.rab.hr/?stranica=48&sub=1