Kam na letnú dovolenku k moru s detičkami?

zuzka111111
12. feb 2007

ahojte maminky chceli by sme ist na letnu dovolenku k moru , lilka bude mat 10-11 mesiacov a ja neviem kam ist 😒 ak ste uz niekde boli kde ste boli velmi spokojny dajte vediet pripadne nejaky link , destinaciu, hotel ,cestovku ..... 😀

lucula73
17. jan 2011

@fopardi ahoj 🙂 .zvažujeme chorvátsko a bulharsko.....ale asi ostaneme v chorvátsku 😉 ...však uvidíme,do konca mesiaca si musí mm nahlásiť dovču,snáď niečo yvberieme 😉

fopardi
17. jan 2011

@lucula73 a už ste niekedy boli ? mate nejake dobre miesto na dovolenku s dieťatom v chorvatsku?
my sme boli v bulharsku ale letecky čo velmi nechcem s drobcom inač by som zvažovala grecko
dovolenka autobusom nehrozi takže koli vlastnej doprave chceme isť do chorvatska asi pojdeme (teda ak to vyjde ) cez koala tours už sme s nimi šli a celkom sme boli spokojny

bebebrumik
17. jan 2011

Dobrý den. Poradite? Kam ist s malymi detmi-dva a tri roky na dovolenku v maji, juni? Rozmyslame nad Kretou...

lucula73
17. jan 2011

@adka12 ahoj...a tento hotel ste vybrali sami alebo na niekoho odporúčanie? 🙂
máme ho zajednaný do zajtra,musíme sa rozhodnúť ,ale takú cenu,akú nám spravili,asi nenájdeme nikde 🙂

lucula73
17. jan 2011

@fopardi no práve sme zajednali bulharsko,asi to vezmeme.lebo v chorvátsku pre dieťa dobré pláže asi len južnejšie-tučepi,podgora....a to je autom nehorázne daleko..boli sme s 2ročnou dcérou,otras...takže skor sa prikláňam letecky..neviem čo spraviť,juuuj 😠
inaj tvojmu malému si myslím,že je úplne jedno,kde sa okúpe,sám aj tak nepojde do vody 😀

adka12
17. jan 2011

@lucula73 ak myslíš to Bulharsko, to sme si vybrali sami, takže uvidíme. Ja som bola v Bulharsku raz a to pred cca 17 rokmi a nebolo to nič moc. No ale teraz si Bulharsko ľudia chvália, aj že je tam lacno, tak sme sa rozhodli, že vyskúšame a uvidíme. Preto sme aj stavili na hotel so 4* priamo na pláži, radšej zaplatím viac ako by sme mali byť sklamaní. A koľko vás to výde ak sa môžem opýtať?

lucula73
17. jan 2011

@adka12 hej ,ten som myslela......volali sme do centrály a povedala nám,že 1517,všetci 4 na komplet v júli......ale akurát sme našli august,o 1 noc menej za necelých 1450....tak sa zajtra opýtame ešte,10 nocí by stačilo....inak vyzerá to tam pekne,našla som síce len jednu recenziu na ten hotel,ale má všetko,čo sme chceli,blízko pláže,centra,polpenziu... 😉 ,len by sme potrebovali zistiť,či aj detskú postielku požičajú,zabudli sme sa dnes opýtať,lebo ak bude drobec spať so mnou,tak mám po dovolenke 😀

adka12
17. jan 2011

@lucula73 ja som našla veľa recenzií na hotel, inak by som to nekupovala, ja najprv recenzie pokukám a potom sa rozhodujem, lebo v cestovke všetko prikrášľujú 😅
o postielke neviem, lebo my ideme traja. V niektorých hoteloch požičiavajú, ale nie vo všetkých. Potom len zobrať svoju, však lietadlo odvezie, nie 😀
A ktorý termín ste si vybrali? My ideme 18.7.

lucula73
17. jan 2011

@adka12 🙂 ten termín je už vypredaný 😀 .zarezervované máme ten 7.7,ale asi to zmeníme na 8.8. 🙂
a aj ja si najprv prečítam recenzie a potom vyberám...a nevieš mi povedať,kde si ich našla? 😕

adka12
17. jan 2011

@lucula73 daj si do google hotel fiesta beach bulharsko recenzie, určite ti niečo nájde
a to je fakt už vypredaný ten termín. Ja odpadne, a to je len polka januára 😀 😀 😀

fopardi
17. jan 2011

@lucula73 hej sam do vody nepojde ale ti poviem ešte raz zažit taku plaž ako v bosne a hercegovine tak neviem tam sme si šlapali po hlavach

fopardi
17. jan 2011

@lucula73 a cez ktoru cestovku idete?

lucula73
17. jan 2011

@fopardi to bulharsko je cez fifo..majú super zľavy a malý neplatí nič....len poistenie,vraj,tak nám povedali....

@adka12 hej,je vypredané.......a idem skúsiť nájsť tie recenzie,lebo ja som ich síce našla asi päť,ale to bola tá istá skopčená,len zakaždým iný obrázok vedľa 😀

adinam
18. jan 2011

kočky,môžem potrvrdiť,že detičky do dvoch rokov,platia len poistenie/cez fifo/.

millada
19. jan 2011

Chcem sa opýtat, ako ste to robili večer s detičkami. To ste chodili spavat s nimi? Lebo nasa malá zaspava vzdy sama, ukladam ju okolo pol osmej večer. Na dovolenke bude chodit spinkat samozrejme neskôr, ale zasa my s mm neplanujeme ist spat o deviatej večer 😒
Hladam nejake ubytovanie, kde by boli rodinné izby - oddelená jedna spalna, ale aby som tam neplatila ovela viac ako za dvojpostelovu izbu.
Aby sme malu ulozili a my by sme si posedeli ešte v druhej izbe. Nepoznate niečo take? 😅 😕

syja
21. jan 2011

@abbey1 pozeram ze si vyssie spominala hotel hrvatska v baske. mas s nim skusenost. Pytam sa lebo mi tam s manzelom a dcerkov ideme v juli tak ma zaujima kazda informacia. viem ze to nebude luxus ale zase cena bola viac nez dobra.

syja
21. jan 2011

@millada my to riešime tak ze si vzdy vyberame izbu s balkonom a na morsku stranu. takze ked mala zaspi tak my sedime na balkone pri pohari vinka a mame pohodicku pri sumeni mora. lepise ako dalsia izba.

abbey1
21. jan 2011

@syja Myslím,že budeš spokojná.Je tam veľmi milý personál,strava na výber z 3 jedál.my sme si každý objednali niečo iné a potom kombinovali,čo komu chutilo a varili výborne.Je super,že hotel je kúsoček od pláže,tak tam nejde hluk ale si tam za minutku.Zvezieš sa výťahom na -1poschodie a pasážou si pri vode,tak žiadna cesta.Od hotela je kúsoček k obchodíkom a stánkom,lae ako hovorím v hoteli kľud.Žiadny luxus,ale čistro a fajn pre deti.za tú cenu určite dobrá voľba.makarská je kúsoček,môžete si urobiť výlet.V Baške sú lode,ktorými môžete ísť do Brely alebo Bol-ten odporúčam-piesočná pláž,odveziete sa vláčikom do prístavu.určite sa vám bude páčiť. 😉

syja
22. jan 2011

@abbey1 dakujem. potesila si ma. uz aby bolo leto 🙂

kiwinka
18. máj 2011

dievcata, Kréta, letí niekto 19jun z BA? 🙂))

syja
31. dec 2011

Ahoj pozeram ze minuleho roku first momenty fičali. Čo toho roku. Kupujete niekto first moment. My ideme koncom augusta do chorvatska. Uz sa neviem dockat. Kupovali sme zajazd cez fifo mala mala vsetko uplne zdarma a my sme mali zlavu 20 % plus vianocny bonus takze sa celkom vyplatilo.

mamka78
31. dec 2011

@syja ahoj,my sa tiež chystáme v auguste do chorvátska,ale na súkromie cez cestovku,boli sme aj toho roku a veľmi sa nám páčilo 🙂 ,využili sme aj zľavu,pre drobca zadara a ešte 15% zľavu pre nás,takže som spokojná 😉 ,už len aby všetko vyšlo na 1,tak ako tento rok a bude všetko super 😀 , už nech je leto,tešíme sa 😎

syja
5. jan 2012

@mamka78 oplati sa ist na sukromie cez cestovku? cez ktoru chodite? kolko stoji tyzden pre trojcelnnu rodinku? do ktorej oblasti sa chystate?

mamka78
5. jan 2012

@syja my sme boli cez atour chorvatsko majú v ponuke asi 9000 ubytovaní,takže si každý vyberie čo sa mu páči,nám sa to oplatilo,bývali sme v apartmáne hneď pri pláži 😎 ,vybrali sme si kedy prídeme,kedy odídeme,ubytko presne ako na foto,milá pani domáca,proste super 😀 ,kedže malinký bol zadara,vyšlo nas ubytko na týždeň 290e pre troch,ale zasa sú aj ubytká od 50 aj do 150e/noc/osobu 😝 ,ale to už je na mňa trochu veľa 🙄 .Teraz sme boli 8 km od Crikvenice-Novi Vinodolski-8 hod.z KE a keď som bola tehu tak sme boli úplne dole polostrov Pelješac-Orebič tiež super ale ďaleko-15hod+1hod.trajekt 😝 ,mrkni na stránku atourchorvatsko.sk a máš čo robiť aby si si vybrala 🙂 a vy kamže sa chystáte?

syja
5. jan 2012

Baška Voda resp. pri Baška Vode Baško Polje.Je to taky jednoduchy hotel skor ubytovna ale je to all inclusive a maju tam klubovy program pre deti takze nas to zlakalo. tyzden s AI vychadza pre nas troch bez dopravy na cca 500 eur tak dufam ze budeme spokojny. Nie sme velmi narocni. ale tu atour si urcite pozriem a mozno buduci rok vyuzijeme. My sme boli v sukromi minuleho roku na par dni cez limbu a tiez fajn. maly sme stastie na super domacich a bolo to take kludne miestecko Vrsi mulo. Paci sa mi na atour ze dieta zdarma lebo ked ides do sukromia bez ck alebo aj s ck tak vacsinou dieta plati tiez. Ako sa ti pacil novy vinodolski? Uzvazovali sme ze po ceste do Basky vody sa tam na par dni zastavime ale kedze nakoniec nam ponukli super cenu na autobusovu dopravu tak z medzipristatia nebude nic. Idem mrknut na atour. Vdaka

mamka78
5. jan 2012

@syja tak to máte super,tam je veľmi pekne 🙂 ,Novi Vinodolski je super,dlhá promenáda,super pláže od piesku,cez kamienky kamene až platne úplne na začiatku,každému ako vyhovuje,páčilo sa mi viac ako na Orebiči 😎 ,joj už začínam mať dovolenkovú náladu,super si ma nakopla,už nech je leto 😀 😀 😀

syja
5. jan 2012

Niečo mi hovor. My sme doteraz chodili vzdy zaciatkom jula.Ale teraz bola koncom augusta super cena tak neviem ako sa dockam. uz "iba" 232 dni 🙂

terina25
5. jan 2012

my sme boli min.rok na kréte a bolo super.tohto roku budeme dovolenkovať na Slovensku.

jankanelka
8. jan 2012

Ahojte, poradite mi, kam by som mohla zobrat dcerku v lete? Aj by som sla s nou k moru, ale sama lietadlom nemam odvahu... Myslite, ze by zvladla cestu autobusom? (V maji bude mat 3 roky.) Napadlo ma Taliansko alebo Chorvatsko. Dajte tipy 🙂 ... Vdaka

skrecok
2. mar 2012

Ahojte,
chceli by sme ist tento rok s malym k moru autom niekde blizko zaciatkom jula. Rozmyslame nad severnym Talianskom alebo severnym Chorvatskom. Nevieme sa rozhodnut...
Znami nam poradili kedze mame take male dieta ist do Lido di Jesolo, su tam atrakcie ako Aqualand a pod. Ale ja mam obavy, ze tam bude spinave more kedze je to blizko Benatok. A Chorvatsko aj ked ma cistejsie more, mam uz po krk. Kamene mi strasne vadia a plaz taka preplnena, ze sme ledva nasli miesto na slnenie. Bola som tam viackrat, ale to som bola tam ked som este nemala maleho. Lenze manzel nebol ani tam, ani tam, takze pre neho je to novinka.