Kam na letnú dovolenku k moru s detičkami?

zuzka111111
12. feb 2007

ahojte maminky chceli by sme ist na letnu dovolenku k moru , lilka bude mat 10-11 mesiacov a ja neviem kam ist 😒 ak ste uz niekde boli kde ste boli velmi spokojny dajte vediet pripadne nejaky link , destinaciu, hotel ,cestovku ..... 😀

monika76
2. mar 2012

Ahojte
Ako tak čítam ale priznám sa nechcelo sa mi úplne celé 😎 nikto do tunisu ? alebo bol niekto v Tunise ? ja letím 4. júna kedže je to mimo sezonu a to je ešte ako tak dostupne cenovo zvolila som to 🙂 no dúfam že nebudem ľutovať.Idem s 8 ročným a 16mesačným synom.

audiova
5. mar 2012

ahojte.a čo Umag apartmány Sol Polynesia.bol tam niekto? aká je tam pláž,a ako to tam vôbec vyzerá.ideme tam v júli .každá skúsenosť je vítaná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

babonr
17. apr 2012

@monique3003 ahoj.Prave som sa docitala,ze rpacujes v cestovke a ze rada poradis 🙂 My chceme ist autom,bud taliansko alebo chorvatsko-tam kde je piesok. Ale aby to nebolo daleko,do apartmanu,blizko k moru, a aby sme neboli v centre diania(diskoteky,nocny zivot a tak). Keby si mi vedela nieco odporucit,bola by som ti veelmi vdacna.

babonr
17. apr 2012

@bora8 ahoj.citala som tu,ze ste boli na dovolenke na ostrove Rab.Vedela by si mi prosim povedat,kde presne ste boli?Dakujem

karelka
24. apr 2012

@jankanelka jasne ze to zvladne,aj my sme to riskli,deti pol autobusu a ani sme nevedeli ze ich mame a pritom su jeden vacsi cert ako druhy a v pohode,ked to nebude sialena cesta autobusom do bulharska,.🙂)niekam na istriu to mas za 9 hodin. vecer nasadnete a rano si tam

nechcemheslo
25. máj 2014

nenašla som podobnú tému, tak skúsim tu. Chcem sa poradiť: našla som jednu ponuku na zľavovom portali, asi nemôžem uviesť link, na 1-denný pobyt prim ori v Bibione. Tento rok nám nevychádzajú financie na dlhšiu dovolenku, tak zvažujeme, ale cestuje sa jednu noc tam, potom ste cca 12 hodín pri mori a druhú noc späť. Máme 5-ročného syna, tak neviem, či to zvládne. Nemáte s tým skúsenosti?

jaaty
25. máj 2014

@nechcemheslo toto má aký zmysel? Veď ani vy ani syn z toho nič nebude mať. Choďte na dovolenku na Slovensku, tú si užije viac a ušetrí čas cestovaním 😉

summerlili
28. máj 2014

Bohužiaľ, tiež nevidím nejaký veľký zmysel celú noc byť v autobuse (alebo aute), byť v Bibi 12 hodín (z toho pri mori alebo fakticky vo vode budete tak cca najskôr od 8.00-9.00, cez obed niekde v tieni - má 5 rokov a potom zase cca od 14.00-15.00 do večera do 19.00) a zase naspäť tou istou trasou.
Prvý deň po ceste tam (najmä ak pôjdete autom) budete vyčerpaní z noci - je to iný spánok ako v posteli, tak si to ani veľmi nemôžete užiť.
Podľa mňa skôr využiješ jednodňový výlet po Slovensku na vstupné niekde.

99valika99
11. dec 2014

No my si nevieme vynachváliť španielsku Andalúziu. Boli sme tohoto roku na pobreží Costa del Sol a neverila som očiam. Krásne , všetko upravené, čisté, plno zelene, promenády pozdĺž pobrežia. Toto treba vidieť. My sme s deťmi bývali v apartmáne, priamo pri mori, v komplexe bola velikánska záhrada, nádherne upravená, palmy, kvety, trávnik, bazény. K moru , s pieskovou plážou sme to mali 20 metrov. Varili sme si sami čo nám vyhovuje aj kvôli deťom, pretože varili sme to čo im chutí a nie tie hotelové stále opakujúce sa jedlá, ktoré naše deti nechcú jesť.
Aj cena bola super, 2 dospeli + 2 deti, ubytovanie s letenkou a dopravou autom na apartmán z letiska aj na letisko nás vyšlo okolo 1100 € .Boli sme tam v Júni a môžem odporučiť. Boli sme tam cez mladú rodinnú cestovku www.andaluziatravel.sk . Je to slovenská rodina, ktorá tam žije priamo pri mori a tak nám všetko vedeli zariadiť a odporučiť. Všetko bolo super , pomohli nám aj snákupom, keďže sme nemali auto. Na ďaľší rok tam ideme opäť , už sa tešime🙂 🙂 😎

maruskat
11. dec 2014

@99valika99 Ahoj, a ake ste mali dalsie naklady? Co sa stravy tyka a tak?

99valika99
11. dec 2014

Ahoj, strava v obchodoch je v Andaluzii lacnejsia ako na Slovensku. A kvalitnejsia.Takze strava ako doma, mozno trochu lacnejsie. Kuracie maso stoji okolo 4,6 € za kg. Ryba losos okolo 6,7 .- €. za kg.To som skoro padla na zadok. A ostatne naklady, iba ak chces na nejaky vylet, alebo v restauracii, kava 1,2 - 1,4 E, pivo 1,5 - 2 €.

marika_btt
12. dec 2014

@terina25 ahoj, kde ste boli na krete? My sa chystame buduci rok, vies odporucit nejaku destinaciu? Dakujem

terina25
12. dec 2014

@marika_btt ahoj,boli sme oblasť Stalida .

terina25
12. dec 2014

@99valika99 práve som si to pozerala.Je to celkom zaujímavé,lenže ja sa neodvážim ísť na ,,blint,,s dvomi deťmi.a ešte z Košíc lietadlo neide,takže treba ísť do Bratislavy a potom v Španielsku ešte hľadať nejakú dopravu do ubytovania.

99valika99
13. dec 2014

Dopravu v Španielsku nemusíš hľadať. v tej cene čo sme boli bol už aj odvoz automk apartmanu z letiska v Malage a naspäť. Čakali nás na letisku. A takisto s nami boli autom na prvom väčšom nákupe.Pomohli a poradili nám kde je dobré nakúpiťa odviezli nám nákup na apartmán. Potom sme už iba dokupovali priebežne maičkosti ako pečivo atď. Ak sme niečo nevedeli informovali nás.

elenapol2
22. dec 2014

dobrý večer,
dovoľte mi, aby som som sa predstavila - moje meno je Elena a sama mám cestovnú agentúru www.aztravel.sk, a ak budete hladať letnú dovolenku, lyže, wellness, či poznávačku - rada vám vybavím a dám najlepšiu cenu. Mám zazmluvnené všetky renomované ck (slovenské,(hydrotour,firo.satur, ....) nemecké, rakúske ck) a mamičkám z koníka pri objednávke dávam zlavu na konečnú cenu, čiže dovolenku budete mať za naj cenu.

Koníkovský profil profesionála, kde ma môžete sledovať:

Tábory, plávanie, detské aktivity, dovolenka - www.aztravel.sk

alebo Facebook

https://www.facebook.com/aztravel.sk

pekný večer a krásne sviatky vám prajem

elena

janinah
22. dec 2014

@99valika99 no v júni tam musela byť riadne studená voda v mori 😉

nikawero12
22. dec 2014

@janinah pre ľudí, ktorí majú radi teplé more, je voda v mori v Andalúzii studená celé leto 🙂

janinah
22. dec 2014

@nikawero12 to áno,pre deti volím teplé more,u nás vyhráva Egejské....

aneisse
22. dec 2014

V Andaluzii je more studene...ale viac na juhovychod Spanielska (Costa Blanca, Alicante region) to je uz ine kafe. Najma koniec augusta/ september (kvoli detom) parada - more ako polievocka a ceny potravin a sluzieb su vyborne.

99valika99
23. dec 2014

Ano more je chladnejšie, nie je ako Egypt, alebo aj Grecko Ale zase to prekryju ostatne sluzby, ceny potravin . Prechadzky po promenadach s detmi., parky, zeleň, atmosfera, rozne atrakcie, krasne mestecka, dedinky, a ludia. Dovolenka u nas nie je iba prelezat ju na plazi.

elenapol2
3. jan 2015

dobrý deň ,

dovoľte mi, aby som som sa predstavila - moje meno je Elena a sama mám cestovnú agentúru www.aztravel.sk, a ak budete hladať letnú dovolenku, lyže, wellness, či poznávačku - rada vám vybavím a dám najlepšiu cenu. Mám zazmluvnené všetky renomované ck (slovenské,(hydrotour,firo.satur, ....) nemecké, rakúske ck) a mamičkám z koníka pri objednávke dávam zlavu na konečnú cenu, čiže dovolenku budete mať za naj cenu.
TO GARANTUJEM 🙂

Koníkovský profil profesionála, kde ma môžete sledovať:

Tábory, plávanie, detské aktivity, dovolenka - www.aztravel.sk

alebo Facebook

https://www.facebook.com/aztravel.sk

pekný den

elena

majkaa
8. apr 2015

ahojte prosim vas bol tu niekto na dovolenke?
http://hotel.invia.sk/chorvatsko/umag/polynesia...

sis789
16. aug 2015
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

Baby, mna vzdy lakalo Taliansko, ale nikdy som nemala moznost tam ist, az teraz s manzelom a malymi detickami. Bola niektora z vas napriklad na Sardinii, alebo Sicilii? Popripade Kalabria? Sever ma velmi nelaka kvoli masovke na plaziach, skor nieco mensie. Pozerala som aj dovolenku cez http://www.firotour.sk/taliansko.html, no rada by som dostala nejake odporucania, ze kam, co, preco atd 🙂 a kde teda je to ideal hlavne pre deti. A samozrejme budem rada aj ak mi napisete kolko vas vysla dovolenka, ci ste boli v hoteli s all inclusive, ci sa to teda oplati, alebo skor nejaky apartman s vlastnou stravou atd.

danulkaja1
21. jún 2016

@terina25 môžem sa spýtať ako ste boli spokojný s hotelom Cactus beach?

terina25
10. aug 2016

@danulkaja1 ahoj. Boli sme spokojni. Len co nam nevyhovovalo bol detsky bazen, lebo nan nesvietilo slnko a bolo detom chladno a tiez restauracia, kedze sme mali 2 kociky a boli tam schody, tak mal muz co robit nosit ich hore dole po schodoch