Kam na víkend počas jarných prázdnin?

2xmama
30. jan 2017

Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o tip na víkendový pobyt pre 4-člennú rodinu počas jarných prázdnin, piatok - nedeľa. Najlepšie Západné Slovensko, jediné, čo hľadáme, je ubytovanie s bazénom, aby sa deti vykúpali, ale všetky pobyty mi vychádzajú od 300 € vyššie, a to je pre mňa za 2 noci priveľa.
Ďakujem.

nikanu
30. jan 2017

@2xmama a iné zľavné pobyty si nepozerala? A aj stravu chcete mať v cene alebo bez stravy? Vieš, keď poriadne popozeráš na internet, tak určite niečo nájdeš a aj lacnejšie, len sa musíš trošku viac tomu povenovať. Ja som vždy pozerala len pre dve osoby, takže neviem ako by sa mala cena pohybovať pre 4😕

rainbow1
4. feb 2017

@2xmama keď chcete ubytko s bazénom, potom hotel alebo penzion a tam sa pri 4 člennej rodine a ešte cez Veľkonočné sviatky s polpenziou nižie s cenou nedostanete, my preto bývame často ubytovaní v súkromí, kde je cena za osobu / noc cca 10€, deti napr. 7€ = 34€ / noc x2 =68€, čo je super, raňajky si robíme na ubytovaní, chodíme do reštiky na neskorý obed / skorú večeru a môžeme ísť takto viac x do roka, za mňa doporučujem Terchovú, penzion Mala Fatra u Ďurka, aj keď to nie je západné Slovensko, ale nie je to ďaleko 😉