Kam na víkendový pobyt aj so 7 mesačným dieťaťom?

tintiniacik
17. okt 2010

Ahojte chcela by som poradit kam na vikendovy pobyt. Chceli by sme nejake kupele kde by sme mohli ist aj so syncekom.

annie13
18. okt 2010

ahoj, my sme boli s drobcami v Avene v Liptovskom Jane, na hoteli je bazen a virive vane a chodili sme do Tatralandie

viera27
18. okt 2010

My sa teraz chystame na vikend do Aquapalace pri Prahe. Super hotel s najvacsim aquaparkom v strednej europe pod strechou. Pekne v hotelovych papuckach prebehneme do bazenov, jaaaj, tesiiim. No a podla toho co som citala, tak je to hotel zamerany prave na rodiny s detmi a aj izby su podla toho vybavene.

bejby29
18. okt 2010

@tintiniacik my chodime do Bad Tatzmannsdorf do Reiter´s Avance Hotel (je to hodinku od Viedne)

http://www.reitersburgenlandresort.at/avance-ho...
Je to hotel zamerany na babatka a deticky - maju tam plnu vybavu, ako by si bola doma.. Este je tam aj mini skolka kde ti zoberu babatko a ty si mozes ist zaplavat alebo len tak relaxovat..
@viera27 ten Aquapalace znie dobre, na to sa kuknem 😉

luuuu
18. okt 2010

V Cesliciach je to fajn, akurat sa mozes v bazenoch jemne dorezat v horsom pripade utopit 😖
http://zpravy.idnes.cz/osm-lidi-se-porezalo-na-...

A na specialne vybavenie v hoteli zabudni, je vybaveny uplne standardne, na sumy, ktore si pytaju za noc by som povedala velmi priemerne 😉

kvietok23
19. okt 2010

pozrite si www.villabetula.sk - a da sa odtial chodit do besenovej aj do tatralandie 🙂 viac info do IP 🙂

dobramamalm
20. okt 2010

Aj ja doporucujem Vilu Betulu v Liptovskej Sielnici, zazila som na vlasnej kozi. 😵

catherine243
25. okt 2010

Zdravim
V aquapalace v Prahe sme bolli a je tam spickovo...hotel je prisposobeny pre rodiny z detmi...Dnuka v auqaparku je super detsky kutik z moznostou postrazenia deti...to ocenia rodicia ktory chcu vyskusat tobogany alebo saunu...velky bazenik pre deti, smyklavky. V hoteli super ranajky /pre deti jegurty , lizatka 🙂 taktiez detsky kutik.... U nas na Sk...sa mi pacia aj Patince....super restika, wellness, detsky kutik cez vikend tam maju animatorku...velky bazenik pre deti tak 70cm vody....smyklavka....Pre mna vsak je asi najlepsie kde sme zatial boli Sonnentherme Lutzmannsburg v Rakusku...asi hodinu a pol od Ba....asi najspickovejsie stredisko pre deti. 5 hotelikov je podzemnymi chodbami spojeny z aquaparkom...kde je vsetko prisposobene pre deti....vsadepritomne kociky ktore sa daju pozicat - ci uz v tuneloch do aquaparku alebo priamo v nom....kutiky na dojcenie, malicke detske wc a umyvadielka....to vsetko su prkotiny ktore vas milo zaskocia....ze presne takto by to malo byt ked sa maximalne mysli na deti...pre malicke deti obrovsky bazen z 30cm vodou...potom vacsie bazeniky, smyklavky ....bazen pre tehotne....z relaxaciou....sauny, tobogany...super jedlo /detske stolicky z tackou - samozrejmost/ proste ideal pre deti....ja musim len a len odporucat kazdemu...v hoteli je to detto....vsetko prisposobene detom....ich stranka je aj v slovencine...ale bohuzial jedine minus je skutocne len jazykova bariera....ale pokial viete anglicky, nemecky - tak nemate ziadny problem...

matat
15. nov 2010

Ahojte baby, chceli by sme ist na vikendovy pobyt s nasou malickou, ma 7 mesiacov. Docitala som sa, ze odporucate hotel Sorea odborar, alebo ma este zaujal hotel Eland v Spisskej...viete mi o nich nieco napisat, aby som sa mohla lahsie rozhodnut? Vie nam niekto malinku postrazit v hoteli, kym by som si sla zaplavat? Dakujem za akukolvek odpoved

cka
18. nov 2010

Hotel Eland je v mojom rodnom meste, poznam ho. V elande by ti asi malicku nepostrazili, ale robia sa tam plavecke vikendy so skolkou KidFit a myslim, ze vtedy oni maju aj opateru zabezpecenu. Okolie Elandu je pekne, Cerveny Klastor, Dunajec, Polsko, pekne prechadzky. Ak chces, pytaj sa.

alusha
6. dec 2010

my sme boli v lete vo Villa Betula a teraz v Odborari v Tatranskej Lomnici a obidva mozem odporucat, bolo skvele 🙂 v lete v Betuli sa maju decka kde vysantit, v Odborarí je zase detsky kutik, co je v zime super a perfektny bazen 🙂

tatiana7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuble
31. máj 2012

Baby ja by som chcela zobrať deti - dvaja chlapci 7 - 9 rokov do aquapalace Praha. Ale chcela by som, aby sme išli vlakom - aby zakúsili aj niečo iné ako len cestu autom. Ale neviem nájsť, že ktorá vlaková stanica v Prahe je pri ňom najbližšie, neviete mi poradiť?

li_la
31. máj 2012

My sme neboli na žiadnom drahom pobyte neviem kde...
Boli sme na viac dní v Hokovciach, v malej obci na juhu Slovenska a boli sme veľmi spokojní. Každý deň sme mali niekoľko procedúr, bol tam bazén dnu aj von, teplá voda, sauna, pekná prechádzka, večer program, ... 🙂

lucka1987
31. máj 2012

rajecke teplice hoptel skalka.. ak si z narocejsich tak aphrodita alebo Diplomat a ak z nenarocnych tak doporucujem penzion talizman... nadherne prostredie, pekne ubytovania nechj ides kdekolvek, a kupele.. snad nemusim hovorit, ze su zname

monami
19. aug 2015

Mamičky, tatinkovia, starí rodičia!
Už od nedele 23.8. - 27.8.
Wellness Hotel Patince**** a Aqua baby klub Mobík si pre Vás a Vašich malých nezbedníkov pripravili škôlku plávania detí a bábätiek plnú šantenia. Takže ak ešte Vaše dieťatko nevie plávať, je najvyšší čas sa s ním prihlásiť ! Čo nevidieť je tu už začiatok pobytu, takže šup - šup prihlásiť sa nech sa Vaše malé budúce plavecké eso už môže tešiť na čľapkanie u nás smile – emoticon

http://www.wellnesspatince.sk/pobyty-a-ceny/sko...