Kam na Wellnes pobyt s malou dcérkou?

evina231
28. dec 2019

Ahojte, poraďte nejaký zimný wellnes, kde nám nejde o lyžovanie, len sánky s našou dcérou a hlavne nech máme privatnu vírivku na terase.... Dakujem ❤️

maculkac
28. dec 2019

@evina231 moja kolegyňa bola tu na Orave a pochvaľovala si ... https://www.zlavomat.sk/akcia/700172-exkluzivna...

evina231
autor
28. dec 2019

@maculkac ❤️ áno toto jedine zatiaľ som našla, kde mame vírivku, pretože večer keď malá zaspí, nechce sa nám sedieť len tak na izbe, zato chceme sa takto aspoň kúpať a pritom mat malú kúsok od seba 😊 vyzerá to tam super 👌

lucinka1988
28. dec 2019

@evina231 tatranská Lomnica hotel Tatragolf Mountain Resort

evina231
autor
29. dec 2019

@lucinka1988 majú tam tak vírivku? Tuším som ich už pozerala, už si ani nepamätám co všetko som pozerala 🙄🤔😅

lucinka1988
29. dec 2019

@evina231 majú súkromnú vírivku, nie je síce priamo na izbe, ale s malým dieťaťom ideálny hotel aj celé wellness.

sulinka333
29. dec 2019

@maculkac vyzerá to super akurát tam chýba tá strava buď obed alebo vecera by bola fajn .

sulinka333
29. dec 2019

Viete mi poradiť welness kde by sa dalo kúpať teraz vonku v termálnej vode alebo vírivke ranajky aj večere.

maculkac
29. dec 2019

@sulinka333 ja som tam osobne nebola, ale myslím, že strava sa dá objednať, nie?

maculkac
29. dec 2019

@sulinka333 Ja idem teraz do Turčianskych Teplíc, budeme ubytovaní vo Veľkej Fatre, kúpať sa tam dá celý rok, voda termálna, môžeš si nakombinovať aj stravu, príp. nejaké procedúry. Pozri si www.therme.sk 🙂

sulinka333
29. dec 2019

@maculkac nie nedá sa.

sulinka333
29. dec 2019

@maculkac ale kúpať vonku sa tam nedá? Nieje tam termalny bazén?

maculkac
30. dec 2019

Vo Veľkej Fatre je bazén s termálnou vodou, kde je neobmedzený vstup - čiže môžeš ísť aj viackrát denne plávať - myslím mimo procedúr. Aquapark je vzdialený od budovy kúpeľov cca 150 m, ten má vnútri termálny bazén na plávanie, vírivku a horúci bazén cca 39 stupňový na sedenie - ak vydržíš v ňom aj celý deň. V časti AQUAPARKU - kde sú vonkajšie bazény -je vonku plavecký teplý bazén, atrakčný bazén, kde sú trysky, lehátka s bublinkami, divoká rieka, sú tam tobogány - ústia dovnútra, je tam vírivka veľká, sauna, masáže. Vstupy do Aqua sa dajú kúpiť na 2 hod., 3 hod., celý deň, záleží od toho, aký balík máš objednaný - napr. pri pobytoch SPA AQUAPARK máš myslím jeden 2 hodinový zdarma na každé prenocovanie - čiže ak si na 3 noci - tak 3x zdarma. Ja idem teraz v zime prvý krát, inak chodievam od mája do augusta...