Kam s ročnými deťmi na hory?

petra844
31. dec 2019

Ahojte ja viem ze je to vsetko skoro este riesit ale bavili sme sa s partiou ze pojdeme dalsi rok na chatu niekde kde bude sneh (aj ked nebude iba vyysie)nevadi
Chceli sme nejaku peknu chatu v horach s rocnymi detmi keby ste mali nejake dobre tipy bola by som rada ..alebo staci aj oblast ubytko uz najdeme..co take mate overene..
Neviem ani kedy to treba objednat kamoska ze niekedy to objednavaju uz aj na jar

medulienka81
31. dec 2019

@petra844 my v zime chodíme do Oravskej lesnej, tam sme boli aj teraz..chata, sankovacka, super si to deti užili a ešte chodievame do Hruštína. Tam je v zime krásne, hory, chata, sneh...super

nika82
31. dec 2019

Atrium Smokovec

marci77
31. dec 2019

resort salamandra pri banskej stiavnici

marci77
31. dec 2019

siet aplend hotelov vo vysokych tatrach

gelifil
31. dec 2019

@marci77 tam napr. teraz sneh nie je

missdiva
31. dec 2019

@petra844 ak na slovensku tak podla mna Donovaly alebo Vysoke Tatry.
Ak moze byt dalej tak Dachstein Mountains alebo Rovaniemi.

lucinka1988
31. dec 2019

@petra844 my chodievame Tatragolf Mountain Resort, je tam aj súkromné wellness a cely komplex prispôsobený rodinám s deťmi

marci77
31. dec 2019

nam sa napriklad v tom Tatragolf Mountain resort nepacilo, boli sme tam v lete, prilis masovka, nechapem ako ten resort moze mat 4hviezdicky, isli sme tam hlavne kvoli tomu aquafun arealu, ale uprostred augusta bol zavrety, a ta ich akoze restauracia tatrababka - tak to neodporucam nikomu tam ani vstupit
ale cez cestu vo Velkej Lomnici odporucame https://www.aplend.com/sk/natur-resort, tam to bolo omnoho krajsie ...ale maju aj ubytovania blizsie centru diania vo vysokych tatrach, pri hrebienku
alebo potom ked by ste nechceli apartmany, tak tie klasicke babyfriendly hotely: atrium, permon ....

oli18
31. dec 2019

@petra844 ešte si ani neporodila a už riešiš, kde pôjdeš s dieťaťom do hôr, keď bude mať rok? Zamysli sa nad sebou a modli sa, aby si v prvom rade šťastne porodila, bolo zdravé dieťa, aj ty a veci okolo toho. 👎

mirage
31. dec 2019

@oli18 no a? Keby som mala vsetko riesit vopred negativne, s tym, co zle sa stane, nevyjdem z domu.

lucyluv
1. jan 2020

Nam sa pacilo v terchovej 🙂

petra844
autor
1. jan 2020

@oli18 neprezivaj😊
Kamoska to len tak spomenula na vianoce ze cez leto by sne to mohli objednat alebo pozret jasne ze chcem aby vsetko dobre dopadlo hlavne nech je mala zdrava clovek sa vzdy boji ..co je na tom ze som sa len opytala

petra844
autor
1. jan 2020

Dakujem baby zapisem si to a popozerame to