Kam sa ísť okúpať v okolí Trenčianskych Teplíc?

obcanka123
12. aug 2018

Ahojte,poraďte kam by sa dalo ísť okúpať... Viem že v Tepliciach je zrejmé veľa hotelov a bazénov,ale skôr by sme chceli nejaké normálne kúpalisko,prípadne aj v Trenčíne. Už som čo to googlila, ale myslím si, že najlepšie sú osobné skúsenosti iných. Za každú normálnu radu ďakujem a tie hlúpe si nevšímam.

hranolka22
12. aug 2018

@obcanka123 Letne kupalisko v Trencine je super.Voda akurat,atrakcie ako tobogan,smyklavky pre velkych aj pre najmensie deti...viacero bazenov,velky areal kde sa deti pohraju aj mimo kupania.A vstupne je za ludove ceny 😉👍 my sa tam urcite este vratime

obcanka123
autor
12. aug 2018

@hranolka22 ďakujem,vyzerá to tam super,prosím ťa aké to tam je čo sa týka prezliekania,wc a čistoty?

chrumka
12. aug 2018

Priamo v Trencianskych Tepliciach je Kupalisko Zelena zaba. Odporucam vsetkymi 10timi 🙂

obcanka123
autor
12. aug 2018

@chrumka To som našla tiež ale ak si tam bola,mohla by si mi povedať ako to tam je? To sú tam len tie dva bazény?? Nechodí tam príliš veľa ľudí?

miselin3
12. aug 2018

@obcanka123 su tam šatne muži a ženy takže sa máš kde prezliect,wc tak isto oddelene je tam asi 8 záchodov a čistota podľa mna super,my ked sme boli tak tam stale bola upratovacka s metlou a handrickou a stale pretierala ci podlahy ci wc.bazeny su taktiez čisté nato koľko ľudí tam chodí,my sme boli uz 2'raz a fakt sa oplati ci aj cenovo ale aj atrakciami pre deti,plus su tam aj bufety rychleho občerstvenia takže za mna odporúčam.

ujaju
12. aug 2018

V samotnom Trenčíne je fajn prírodné kúpalisko a inak by som v jeho blízkosti odporúčala ešte Zelenú žabku. Tam je teda veľmi krásne

chrumka
12. aug 2018

@obcanka123 bola som raz na Zelenej zabe, lebo nie sme odtial, a to tiez na zaklade odporucania. Je tam super. Su tam v podstate 3 bazeny, ale jeden je ako VIP zona, kde si priplatis viac za sukromie mas klud (tam sme neboli). My sme boli hlavne pri detskom bazene, ktory je super, tepla voda, prekryty, takze deti sa vedia kupat aj v tieni a nie len priamo na slnku, boli tam aj animatori pre deti. Bazeny su nerezove, vsade je cisto, vela kabiniek na prezliekanie, zachody, restauracia, aj maly bufet. Je to tam fakt super. Vo velkom bazene je pozvolny vstup ale tam je iz chladnejsia voda. Nasej 2-rocnej tam bola zima. Neviem kolko tam chodi bezne ludi, my ked sme boli, tak nebolo vela.

hranolka22
12. aug 2018

@hranolka22 su tam oddelene prezliekarne,wc,sprchy...vsade cisto,kose v areali neustale vysypavali,viacero bufetov.Super su aj skrinky na cenne veci,ktore su zadarmo 👍

obcanka123
autor
12. aug 2018

@hranolka22 Ďakujem, pojdeme to skúsiť 😊

hranolka22
13. aug 2018

@obcanka123 podla mna budete spokojni 👌 my este ideme tam a to zo ziliny ideme 😁 za cenu 4 eura dospely cely den je to tam paradne

z1984
22. aug 2018

@obcanka123 chvalia si kupalisko aj v nemsovej aj v novej dubnici. Je to trochu dalej ale v Trnave je super aquapark taky menši ale super. Aj v bieliciach je fajn ale to je tiez tak dalej

obcanka123
autor
22. aug 2018

@z1984 to čo je v Trnave sa moc nedá nazvať aquaparkom,ako nie je to tam zlé ale napr chýba mi tam plavecký bazén. A je tam dosť draho .. inak boli sme v Zabe bolo tam super 😊

z1984
22. aug 2018

@obcanka123 je tam plavecky bazen vonku

obcanka123
autor
23. aug 2018

@z1984 ale dnu chýba napr.v zime