Kam na výlet v okolí Familly Parku?

saska112
21. máj 2019

Ahojte, chystame sa v lete s detmi do Familly parku v Rakusku, a tak ma napadlo ked uz tam budeme, najdem nejake ubytko cez booking na 1-2 noci a niekde zajdeme..len to tam vôbec nepoznam ! tak mi prosim poradte...moze byt kludne turistika, pamiatky, kupaliska, jazera ( okrem Neziderskeho). Deti uz mame vacsie. Moze byt kludne aj Madarsko ale nie uz daleko od hranic...dakujem 🙂

simsalabim
21. máj 2019

@saska112 Asi hodinu odtial je Petronell-Carnuntum - archeologicky park. Rakusania tam zrekonstruovali rimsku dedinu, prve domy stavali rimskou technikou, co bol europsky unikat. Stale rekonstruuju dalsie, tie ale stavaju uz modernym sposobom. Domy su zariadene, da sa tam sadnut ci lahnut si na postel, chytit riad v kuchyni, sadnut si na rimske wc. Su tam aj funkcne rimske kupele, kde si mozes omocit ruku (ale kupat sa nie). Podla mna je to uzasne miesto, historia tam uplne ozila, namiesto nizkych murikov su postavene domy a palac.

renatka100
21. máj 2019

@saska112 je to tam dost vybookovane a hlavne dost drahe, pozri aj na airbnb ram maju ubytovanie v soproni pri hraniciach lacnejsie

saska112
autor
21. máj 2019

@renatka100 no, bude to adrenalin lebo chcem to booknut tesne pred tym, podla pocasia 😃 ale som optimistka ked tak pôjdeme na otocku len ked uz tam budeme...pobehala by som aj okolie trochu

eliska13
21. máj 2019

@saska112 neviem koľko to je odtiaľ pozri si Myrafalle je tam pekne

wewe4
21. máj 2019

Super detsky aquapark je tak hodku odtiaľ.. Sonnetherme👌 to máš program minimálne na pol dna

vikusjk
21. máj 2019

Ved Familypark je kusok od Neusiedlerskeho jazera, tak mozete aj nieco tam 🙂 A do paku, ak ste tam este neboli, odporucam ist hned ako otvoria, aby ste vsetko stihli ;)