Kam v septembri na dovolenku na Slovensku s 5ročným?

lubka131
27. jún 2011

Ahojte,

chcem sa poradiť. S dcérkou som na dovolenke nikdy nebola a tento rok sa konečne chystáme, ale bude to až na konci septembra /skôr dovolenku v práci nedostanem/. Poradíte mi nejaký dobrý komplex na ubytovanie, relax , príp. súkromie, najlepšie z vlastných skúseností.... kde je niečo aj pre deti, asi nejaký aquapark keď už bude v septembri chladnejšie, ale čo som pozerala ceny, sa mi z nich až hlava krúti.... uf. Ďakujem.

jankamajka
5. júl 2011

dobrý večer, ak byste mali záujem ponúkame ubytovanie v súkromí v oblasti Západných Tatier,6€/noc dospelá osoba,dieťa za polovicu,máme k dispozícii vo dvore,hojdačku,šmýkačku,pieskovisko...kúpalisko Oravice 12 km,Tatralandia 35km,Bešeňová 30km....v prípade záujmu o viac info mi napíšte na svelan@seznam.cz
/máme 4ročnú dcérku 🙂 /

marta72
11. júl 2011

Ahoj Lubka, pozri stranku rodinnevikendysk, pripravuju vesely rodinny pobyt na konci augusta Zvieratkovo, s plavanim, na zvieracej farme, množstvo hier a zabavy. Mozno ta to zaujme, pre 5 rocnu, super 🙂

rodinnevikendy
19. júl 2011

Poďte sa s nami rozlúčiť s prázdninami a stráviť posledné letné dni spoločnými hrami na zvieracej farme pri horskom penzióne na Liptove
Prežijeme radostné dni so šašom Jašom a jeho zvieracími priateľmi(koníky, prasiatka, ovečky, kravy, kačky a iné...), nebude chýbať ani rozprávkový rybník s kačičkami, husičkami, rybičkami, .... možno sa s nami skamaráti aj ujo vodník a naučí nás chytať ryby... 🙂
Pripravených je množstvo rodinných hier, výlety do lesa a hľadanie rozprávkového čarovného stromu. Čakajú nás tiež zvieratkové tvorivé dielne, maľovanie šašotričiek či veselá opekačka aj s tancovačkou. Každý deň baby plávanie a pre Väčšie deti zábavné vodné hry vo vyhrievanom bazéne penziónu. A nebudú chýbať ani bláznivé ranné šašo rozcvičky ....a večer rozprávky na dobrú noc ... 🙂
Ubytovanie je zabezpečené v horskom baby friendly penzióne Gejdák. Deti sa môžu vyšantiť na krásnom detskom ihrisku.
Cenník: Dospelá osoba 5 dní/4 noci s plnou penziou: 140,00 € /osoba
Deti 3 -12 rokov: 130,00 € (prístelka, detská plná penzia, 4 x 40 minút vodné hry a výuka základných plaveckých postupov, darčeky, animácie)
Deti do 3 rokov: 70 € ( bez nároku na lôžko a stravu, 4 x 40 minút lekcie baby plávania, animácie)

Prihlasovanie najneskôr do 30.7.2011 info:rodinnevikendysk,