Kanárske ostrovy. Ako sa vám tam páčilo?

z.g.
12. aug 2008

Boli ste niekto na Kanárskych ostrovoch? Ako sa vám páčilo?

estterka
29. feb 2012

@rainee tak potom to prenajmes auto hocikde v letovisku,my ked potrebujeme berieme zo cicar . netusim,ako to funguje v grecku,tu su detske sedacky samozrejmostou. na fuerteventure nie je nic rusne 😅 . podla mna vsade je pekne,v costa calma je piesocna plaz. v jandii tiez-to je uplny juh. ale v jandii je promenada velmi pekna a je to cele mesto vlastne jedna hlavna ulica popri plazi,kde je aj plno obchodikov. co sa vyletov tyka,je jedno kde budete byvat-z toho juhu je blizko oasis park-zvieratka. na severe az take atrakcie nie su,ten vodny park sa mne osobne vobec nepozdava,ani sme tam neboli,zato do toho oasis parku chodievame. my ostrov ukazujeme za jeden den 😅

rainee
29. feb 2012

@estterka ano mam v oku najviac jandiu 😉 este vykukat vhodny hotelik. len ta voda keby bola teplejsia....

estterka
29. feb 2012

@rainee no idealne jeden z tych priamo na hlavnej ceste,su aj take vyssie a to je o dusu podla mna cesta na plaz a spat.

rainee
29. feb 2012

@estterka preco, nie je aj priamo pri plazi? lebo chodit s malou 2km sa mi teda nechce. viem ze plaze su tam dlhe/siroke ci to si myslela? dochadzat busom urcite nie.

pingu1
29. feb 2012

no kiez by som tam raz isla 😀

rainee
29. feb 2012

@pingu1 a preco nie? sak za 5 hodin letu si tam 😀

pingu1
29. feb 2012

@rainee jaaaj ved ano 😀 😀 😀

estterka
29. feb 2012

ono plaz je siroka a dlha a popri nej je promenada a hlavna cesta a niektore hoteli maju vchod priamo z tej hlavnej cesty,teda par krokov a si na piesku. ale potom su aj dalej a tam ani nie je problem,ze daleko(bus asi na plaz ani nechodi) ale strmo do kopca poriadne. no mne by sa to nechcelo ten kopec denne chodit. ako na plazi priamo nie je hotel(mozno iberostar,ale to zase nie som si ista,ci ma vobec pristup k plazi a nie je pred nim skala). medzi plazou a hotelmi je hlavna cesta. neviem,ci sa to da pochopit 😅
@rainee

amstelka
29. feb 2012

ahojky, boli sme na gran canaria, fuerteventura a lanzarote...kazdy ostrov je niecim specificky a vsetky su krasne 😎
a vsetky su super vybavene, takze dovolenka aj s malymi detmi je bezproblemova.
inak asi najkrajsie plaze ma lanzarote...to sa pacilo najviac mne 😉

rainee
29. feb 2012

@estterka ano da, musim potom pokukat tie hotely. slapat s malym dietatom do kopca nehrozi aj ked vramci kondicky by to bodlo 😀 vela hotelov na kanaroch je aj mimo plaze a chodia tam busy tak na to musim dat bacha.

estterka
29. feb 2012

@rainee u nas ani nie,teda neviem o takom hoteli,ze az tak daleko od plaze. ved daj vediet ake hoteli su na vyber a poviem,kde su 😀

rainee
29. feb 2012

@estterka ok pokukam to a urcite sa ozvem ked to bude u nas aktualne ze budeme bookovat dovolenku.

keminek
4. mar 2012
https://www.youtube.com/watch?v=qnH8vTyeiBY


Kanárské ostrovy (Gran Canaria)-vyhlídkový let helikoptérou

mauerka
4. mar 2012

My mame pochodenu Gran Canaria a uplna spokojnost. Tento rok sme okupovali plaz Amadores - velmi dobre. Daju sa pekne fak. vylety aj s detmi /kuk Palmitos park/. Odporucam 🙂

petka55555
13. máj 2012

ahojte v lete sa chystame na fuerteventura, hotel elba carlota, tusim ho tu uz niekto spominal..neviete mi poradit ci je v okoli nejaka zoo, delfinarium alebo duny? dakujem

tin007
13. máj 2012

@petka55555 na fuerteventure je Oasis park, je tam uzasne velka ZOO, my sme tam boli cely den (od deviatej rano do asi 4tej poobede)- http://www.fuerteventuraoasispark.com/e/main.html

petka55555
13. máj 2012

@tin007 dakujem idem si to pozriet 🙂

ziza55
1. jún 2012

ahojte...v pondelok odlietame na fuertenventuru...hotel Allsun esquinzo beach...boli ste tam niekto?

petka55555
19. júl 2012

ahojte my sme sa práve vrátili z Fuerteventury, bolo krasne, po Karibiku najkrajsia dovca...mali sme hotel SHERATON Fuerteventura...bol uzasny, vsetko super aj pre male deti, jedine malicke minus bolo ze prve dni fukal studeny vietor, tak bolo zima na kupanie..ale inak krasa...

medka33
20. júl 2012

uzasna dovolenka Fuerteventura -Porto de Jable

rainee
20. júl 2012

vyzera to tak ze my sa sem tento rok asi nedostaneme, skoda ☹ len sa chcem spytat pisete ze stale tam fuka ladovy vietor, tak potom kedy tam ist ked aj v lete je tam chladno? 😉 ja sa tam isto v mori neokupem, mne je aj chorvatsko studene, ale aspon torsku poplazovat a povyletovat sa tam da. my sme boli raz v auguste na gran canaria, sice tiez fukalo ale nebolo to take hrozne a mne to prave vyhovovalo lebo nebol aspon strasny vypek. u mna su zatial kanare top na dovcu 🙂

alenanr
14. máj 2014

A na Kanárske môžeme aj v pohode s OP.
http://edovolenky.sk/blog/na-kanarske-ostrovy-s...
🙂 Pas nepotrebujem 😀

zuska_bluzka
14. máj 2014

@alenanr to si objavila ameriku... keďže kanáre sú súčasťou španielska ktoré je členom EU, tak na ne môžme bez pasu už dááááávno

julietta246
1. mar 2015

@pacica Ahoj, pamatas si este, ci vo vasom hoteli na Tenerife bol nejaky animator respektive program pre deti? Planujeme dovolenku na Tenerife v auguste, zatial mame len letenky a teraz vyberame hotel. Nas maly bude mat vtedy uz tri roky, tak hladame nieco, kde by sa nenudil. Na poslednej dovolenke nam totiz kazdy den hovoril, ze chce ist domov 🙂

pacica
1. mar 2015

@julietta246 ahoj.boli tam tusim dvaja kedze sme boli mladsi,slobodnejsi tak sme tam moc na ich programy nechodili,ale pamatam si ze tam bola nejaka detska diskoteka?ale za tie roky sa to muselo urco pomenit,takze urco tam bude nieco aj pre deti.a ty chces ist do toho hotela kde som bola?lebo my sme boli velmi spokojni.bol tam klud a parkrokov si presla a bolo tam vela pre mladych diskoteky,takze bacha ktory hotel vyberiete,lebo tsm to zije 😀,takze my dme ozaj natrafili na taky ze sme boli spokojni

julietta246
1. mar 2015

@pacica Dakujem! Pozerala som si aj ten vas hotel. Je v nasej cenovej kategorii, tak sme o nom rozmyslali... Prepac este jedna otazka. Pamatas si, ci tam boli plaze verejne alebo privatne? Respektive mal ten hotel v dispozicii slnecniky na plazi pre hosti? Nejak sa neviem k tomuto dopatrat...

ivka_666
1. mar 2015

@amstelka ahoj vieš poradiť aj konkrétny hotel na Lanzarote a Gran Canarii? Prípadne napísať čo si na ostrovoch nenechať ujsť. My sme už boli na Fuerteventure a Tenerife na oboch sme boli max spokojní tak teraz vyberáme ďalší ostrov 🙂 Ďakujem

jajoda
15. apr 2015

Ahojte. Rada by som sa zapojila do témy 🙂 V októbri plánujeme ísť na Gran Canariu, hotel Anfi del Mar. Vedeli by ste poradiť miesta, ktoré navštíviť, resp. nejaké stránky na prenájom auta? Oplatí sa ísť AI alebo lepšie bez stravy?

nikkas
21. apr 2015

@macka23 prosim ta,,kde mas tie fotecky??

denisa287
20. jún 2015

Zlatinka poradite hotel v lanzarote blizko plaze?? Alebo este gran canaria.ideme v Marci s dcerkami.dakujeem