Kapverdy s deťmi

futon
10. jún 2017

Ahojte maminky, bola niektorá z vás na dovolenke s detičkami na Kapverdach? Rozmýšľame že by sme sli s malou (1,5roka). Ak môžte napíšte nejaké info ako ste boli spokojné, čoho sa vyvarovať atď. Ďakujem

gabona1
11. jún 2017

Moja známa tam boli s malým dieťatkom, cesta v pohode, akurát vravela, že tam sú dosť veľké vlny a že raz ich skoro z ničoho nič stiahlo do mora. Mala z toho strašne negatívny zážitok. Bolo to pár rokov dozadu a stále to spomína...

veverka24
11. jún 2017

Asi by som na kapverdy nesla s dietatom. Je dost dlha cesta v malom lietadle, vacsie vlny- aj ja ako dospela som mala niekedy problem a riadne ma to raz obuchalo a potopilo. A tiez kapverdy nie su podla mna velmi pokrocile na pripadne akcie pre deti. Inak pre nas ako dospelakov tam bolo super. Oddych, nikde nikoho a takmer prazdne plaze, ale mimo rezortu to vyzera ako na pusti alebo stavenisku- len kamene a piesok.

77nelinka
11. jún 2017

Na Kapverdy som chcela ísť aj ja tento rok. Ale manžel to odmietol práve kvôli tomu dlhému letu. Tak snáď na budúci rok ho nejako ukecám. Ale s takto malým dieťaťom by som volila skôr nejakú destináciu v Európe.
Keď bol syn malý tak sme chodili do Chorvátska a Talianska. Prvý krát sme leteli až keď mal tuším 4 roky. Ale teraz je iná doba.

monika_k
11. jún 2017

Kapverdy s detmi asi nie, deti by sa dost nudili

llucciaa
11. jún 2017

s deťmi by som tam asi nešla.. to nie je nejak krajina uspôsobená dovolenkovaniu s deťmi. čo viem, od kamarátiek, ktoré tam boli,tak sú tam moc veľké vlny a to nie je pre deti dobré a tak tiež bazény sú bez atrakcií pre deti. to je skôr tak na nejakú romantickú dovolenku vo dvojici

majesty
26. jún 2017

Ahoj 😊 My sme boli minulý rok na ostrove Sal, malá mala vtedy presne 13mesiacov, kedže sme šli z práce cca asi 90ludi prvý šok nastal po prílete, víza všetkým 90tim ľudom vybovoval 1človek, nas sice s malou uprednostnili, ale nakoniec po viac ako hodine čakania na zvyšok ľudí zo zajazdu sme si objednali taxík na vlastne naklady, malá už bola veľmi vycerpana.. čo sa tyka letu ten zvladla perfektne, asi raz zamrnkala, horšia bola cesta spat pri vzlete ale potom prespala celu cestu. Ja osobne by som uz s malym dietatom necestovala, s priatelom sme mali obaja zaludocne problemy, ja vsak tak vazne ze som myslela, ze nebudem schopna letu naspat a problemy mi trvali este dalsie 2tyzdne... ( zaludocne problemy vsak mali 2/3 zajazdu, niektori nevysli aj 3dni z izby vobec)
Voda bola sice flaskovana, ale chutovo nic moc, jedla boli stale dookola tie iste, ocean vsak bol nadherny- 2 dni vsak neskutocne velke vlny. Po okoli rezortu bolo dosť švabov, takže pre mňa nič prijemne, musim však povedat, ze personal bol veľmi prijemny, upratovalo sa na izbach kazdy deň, avšak ubytovanie bolo naozaj asi v kategorii ubytovne, kupelne z umakartu, takze ja osobne som by som uz na takuto dovolenku nesla, resp. Išla ale nie s dietatom, pre tie tam nebolo nič, ale len obycajna hojdačka, ci nejaka ina atrakcia.. po tomto však musim zhodnotit, ze ak sme zvladli toto zvladneme uz naozaj všetko 😁 Ale v danom momente mi nebolo vsetko jedno, no stalo nas to 200€ a zazitok mame do konca života 😊

bonusov
28. nov 2017

Hahaha sa smejem ...🙂))