Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Karavaning

kvietok23
26. jan 2012

ahojte, je tu niekto, kto ma karavan a chodi na vylety? 🙂 hladame karavanistov 🙂

opatrovatelka82
1. aug 2016

Ahojte. Nepoznate niekoho kto prenajima karavan? Chceli sme par dni vyskusat ale vsetko je beznadejne obsadene ☹.. ak o niecom viete, dajte vediet prosim..dakujem

stella25
1. aug 2016

@opatrovatelka82 ahoj, my sme boli spokojni : http://www.pozicovna-karavanov.sk/prenajom/obsa...

zalezi, kedy chcete ist, takto na poslednu chvilu bude asi problem zohnat kdekolvek.

opatrovatelka82
1. aug 2016

@stella25 ahoj..chceli sme teraz cez dovolenku..nevedeli sme ze je to takto obsadene vsetko, ale dakujem za ochotu 🙂

tilly
5. aug 2016

my sme mali uz minimalne 10 krat pozicane, na leto zajednavame uz v oktobri aj to uz niekedy nemaju to, co chceme...

treba aj davat pozor na pozicovne, teraz si kamosi poziciavali od niekial zo zvolena, ci ziliny a kamoska normalne plakala v akom stave im davali karavan, museli prist domov a cely den, co uz mali byt na cestach, surovali karavan, ze spinavy, mastny nechutny, to sa v tej pozicovni v PK nikdy nemoze stat... Minuly rok mali tiez pozicany od niekoho a s tym sa tiez natahovali a neboli spokojni.

tilly
5. aug 2016

http://www.karavany-pozicovna.sk/ my odtialto poziciavame

sheron1
22. aug 2016

@kvietok23 ahoj my máme karavan

jluc
19. jún 2017

Ahojte
My máme karavan a chystáme sa na tohtoročnú dovolenku v auguste od 12-teho .
Ide niekto v tomto termíne tiež ?

barcelona94901
28. jún 2017

Je skupina,stránka pre karavanistov tu či v cz ,to je jedno ,ale pre spoločné cesty s deťmi ? Kde sa dá pridať ?

tilly
28. jún 2017

@barcelona94901 nenasla som taku

barcelona94901
3. júl 2017

@tilly škoda
Našla som na FB len milujeme karavaning ,,,atď ,ale jemine baby keď nič nevieme ,úplne od piky ,proste premeniť sen na realitu a neviem čo vybrať ,kam ísť ,kam neísť ,finančné ,čo zobrať ,čo je hovadina ,na čo nezabudnúť ,sú aj knihy,kde by som si mohla vybrať nejakú cestu ? Blogy ? A prečo píšem že baby keď odpisujes sama ?😀

tilly
3. júl 2017

@barcelona94901 neviem co všetko by si chcela vedieť. My to robíme tak, že si povieme čo by sme chceli vidieť, kam by sme chceli ísť a potom sedíme pri PC a študujeme kempy a trasy a fóra a tak. Občas sa trasa mení podľa počasia a okolností, občas sa nam nepáči, niekedy sa nam zas páči moc a zostávame dlhšie...

tilly
3. júl 2017

Tuším caravan24.cz je československé karavan fórum

kvetinka315
24. júl 2017

@kvietok23 my sme boli minulý rok na.karavane po slovensku trosku....tento rok sa znova chystáme ale tiez nevieme kam vlastne...je to super zastavime kdekolvek sa zapáči.🙂 ak mate nejaké nápady alebo ste.niekde boli a viete odporučiť napiste prosím...dakujem.

alien2603
27. jún 2018

@viera386 Ahoj, je ten prenájom ešte aktuálny?

viera386
28. jún 2018

Nie nie je

sladkasue83
9. jan 2019

Západné Slovensko: Trnava - www.emparkcamper.sk/pozicovna/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli