Kde kúpim celé plavky vo veľkosti xl?

hettinka
19. júl 2016

Kde by som kúpila plavky vo veľkosti XL - tak 44/46?
Nechcem objednávať cez internet, už som dvoje vrátila, jedny pre zlý materiál a druhé nezodpovedali popisu, takže chcem ich vidieť a odskúšať.
Musia byť celé, bikiny nenosím, ideálne s podšitými košíčkami.

veronaistokova14
19. júl 2016

Doby ja mam v bazariku tankiny su velkost 44 vrch a spodok 38 ale dost sa natiahnu su super no mne uz velke

hettinka
autor
19. júl 2016

Tankiny tiez nie ... chcem normalne jednodielne plavky z obchodu ... ale vsade maju len bikiny pre chude slečny.

gapre
19. júl 2016

ja som videla v kik,ale to bolo este asi pred mesiacom,neviem ci teraz budu mat

emma12345
19. júl 2016

v triumphe ale stoja cca 90e 🙂

sonia33
19. júl 2016

Ja som mala ten isty problem a viem ze pises ze nechces cez internet,ale mne sa osvedcil Bonprix,objednala som si cele plavky presne tuto velkost a mas tam na vyber aj velkost kosikov,som velmi spokojna.

jajo1
19. júl 2016

c&a, kupovala som pred cca mesiacom, včera som ich tam ešte videla. Celkom som prekvapená dobrým materiálom, cena bola veľmi prijateľná (tuším 29 eur), síce ich mám len krátko, ale zatiaľ spokojnosť.

jajo1
19. júl 2016

@hettinka konkrétne tieto, a stáli teda dokonca len 19 eur http://www.c-and-a.com/de/de/shop/damen/bademod...

moni244
19. júl 2016

@hettinka no teraz uz malokde, vsade vypredaje, vypredavaju letny tovar, cize len chodit a hladat, cele plavky ma aj HM, New Yorker, Calzedonia, Tezenis. Len je fakt otazne, ci este maju velkosti

jeennyv
19. júl 2016

@hettinka v obchodoch co spomina moni ako nyorker, hm...tam ani s takou velkostou nerataj tam vsetko mini a ich bezna 42 nezodpoveda velkosti a tezenis ma vsetko male tiez aspon u nas, ja ti skor radim marks and spencer, z tamat ma mamina plavky, tiez uz chcela cele tam bola cena 50 e ale uz ich ma tretiu sezonu a kvalita a este ten triumph, ci obchody s takou klasickou damskou konfekciou alebo by som este vyskusala tesco a ich znacku

katre
19. júl 2016

Ja som si kupila v CA tento tyzden. Cena bola 15e a su velmi fajn, jednoduche, podsite kosiky. Skus aj tesco a calzedonia

hettinka
autor
20. júl 2016

Ďakujem všetkým za reakcie 😀

@sonia33 z Bonprixu mám jedny, tiež spokojnosť, ale ďalšie, čo mi prišli, mi nesadli a aj materiál čudný a tie, čo som si objednala na výmenu boli zle odfotené, vôbec zozadu nevyzerali ako na obrázku ... a okrem toho sa bojím, že mi do dovolenky nestihnú prísť ☹

@moni244 tie, čo si uviedla, som obehla, kúpila som dcére v GATE (bežne kupujeme pre ňu v Tezenees, ale tento rok sa jej nepozdávali vzory), lenže ona je chudá a vysoká športovkyňa, jej sadne skoro všetko a okrem toho, tam majú viac-menej len polovičné a malé čísla.

@jeennyv M&S u nás zrušili, inak boli super, škoda, tipujem, že tam by som isto kupila, ale cestovať 200 km sa mi nechce.

Z TRIUMPH som už mala, boli super, ale tie ceny su fakt "fúha" ... no skúsim, možno bude nejaký výpredaj a tiež teda pôjdem do CA... tam som ešte nebola, a mám aj zľavový kupón, tak keby mali, to by bolo super 🙂

luliu
20. júl 2016

@hettinka ja som kupila pekne a kvalitne v Tescu

majula
20. júl 2016

Jednoznačne nextdirect.com mám odtiaľ 4 ks celých plaviek a sú perfektné!!!

ckatka
20. júl 2016

@hettinka ja som kúpila v tescu také tie plávkove šaty. Vyzerá to pekne ale mokré na tele dosť dlho schnu.

simca06022011
20. júl 2016

ja mam aj z next direct aj z lascana /vsetko online/, kupuje sa to riadne podla konfekcnej velkosti. Bonprix mam, material je uplne jemnucky cize som si musela zvyknut ale inak sedia super. Aj tchibo som skusala, teraz mali krasne ale vobec nesedeli, cize iba pre zeny bez prs :D ODPORUCAM ti ak ti to ponahla jednak zistit si ako dlho budu posielat a objednat si viac! Ak ti to financie trosku dovoluju. Kludne aj 2-3 ks a vyskusas, posles spat... za to nedas nic. S kamennymi obchodmi som ja skoncila, velkosti maju tak 38 a dovidenia, vyber 0 bodov... a ceny astronomicke (aj bepon som videla)... Pri plavkach je naj - vyskusat viac. Ak ta tlaci cas tak kludne aj tesco skus. A VYSKUSAJ TANKINY!!! Su perfisne.. a jednoduchsie prezliekatelne, pohodlne, stiahnu brusko.. eno-nuno.. ked sa nik nepozera aj brucho si opalim :D
A nejaky shopping centre si skusala? Lebo v kazdom shope uz maju aspon jedny plavky... :/ H&M, C&A, sportove obchody typu intersport...
* a citam ze tankiny nie,t ak nie 🙂

hettinka
autor
20. júl 2016

@majula kolko to trvalo, kým prišli z NEXT direct? na dovolenku ideme v auguste.

simca06022011
20. júl 2016

@hettinka z nextu ti to napise pri objednavke, mne do 3 max 6 dni. AK to nie je skladom napise ti o mesiac.. aebo kolko a objednavku neodosles ak nechces 🙂 len sa pomeraj a tak objednat, tam to len tak lahko nevratis. Naj ak mas nieco z nextu a podla tej velkosti sa riad...

evka_evka
20. júl 2016

@hettinka v tescu f&f na bruchu nariasené a so suknickou

majula
20. júl 2016

@hettinka 3 dni a máš ich doma ak ich majú skladom, treba pozrieť 😉

summerlili
20. júl 2016

Ja som kupovala pred pobytom v kúpeľoch a dvojo skvelých (celé čierne a druhé krásne celočervené, oboje s riasením v oblasti brucha, košíčky) som kúpial v Tescu. Teraz vo výpredajoch som videla v CaA a Marks and Spencer, oboje veľmi podobné ak nie úplne rovnaké s minimálnymi rozdielmi tým čo som kúpila v Tescu. Až na cenu. Ale teraz samé výpredaje.
takže, len chodiť a skúšať.

tatiana1980
23. júl 2016

Za tescom v meste je hula shop chodte tam vrelo odporucam !!

ckatka
23. júl 2016

V Avone sú teraz tiež pekne a je tam aj tabuľka s centimetrami

hettinka
autor
25. júl 2016

no, takže som prešla TESCO, KIK, TAKKO, CA ... a nič
všade už majú len zvyšky, väčšinou len malé čísla ... v CA som našla jedny tankiny 44, do ktorých som sa síce obliekla, ale čo mi vadí je, že všetky tankiny maju strašne vysoko strihaný ten chrbát, aj preto som povodne nechcela také. A všetko čierne ... dvoje čiernobiele už mám, k moru som chcela niečo pestrejšie.
Asi zostáva už fakt len objednať a trpnuť, či prídu do dovolenky ... do kelu, som to podcenila, som že normálka kúpim, ved plne obchody tovaru, ale ked zháňa človek niečo konkrétne, tak nemajú ☹

sandokanka36
25. júl 2016

@hettinka lenze ked si ich objednas aj tak nemas istotu ze ti budu dobre a ze ti budu sediet dobre. Nemate niekde poblizku taky obchod s vacsimi rozmermi plaviek, hm?

hettinka
autor
25. júl 2016

@sandokanka36 no ved keby bol, sa nepýtam 🙂 Tu v meste máme len čínaky a v Žiline len bežné hypáče. Malé obchody tam nepoznám, ešte to skúsim, prejsť sa po meste, či nenatrafím...
V krajnom prípade beriem tie, čo mám, lenže jedny su take fest tvarujúce, na plaváreň sú fajn, len k moru asi nič-moc, ked dlho schnú s tou podšívkou. Tie druhé mam z Bonprixu, tie sú fajn.

zankapetro
25. júl 2016

@hettinka to som v soku ze v ziline si nevies najst plavky, lebo mam kamaratku ktora tam dost casto chodi nakupovat a vzdy nieco odtial donesie

6mia6
25. júl 2016

@hettinka v ziline oc duben hned pri vchode je obchod so spodnou bieliznou a plavkami.

sandokanka36
27. júl 2016

@hettinka no skus este pobehat a uvidis. Ale tak aspon nejake mas, v tom najhorsom pripade budes rada aj za tie co mas doma🙂

hettinka
autor
30. júl 2016

ta som ankoniec bola úspešná v BEPONe, v akcii 39,90, taký zavinovací vzhľad, jednoduché, ale pekné, dcéra povedala, že ma aj zoštíhľujú 😀 Mali ich ešte aj v inej farbe (ružové) a aj také iné pestré, ale mne sa až tak nepáčil vzor a viacero tankin.

bola som aj v Triumph a tam mi slečna oznámila, že plavková sezona už končí a maju len jedny v mojej velkosti (drahé a škaredé, vysoko strihaný chrbát) ... akože nechapem, ved je len júl, 2 mesiace sa ešte veselo chodí k moru, a teraz ludia kupuju plavky celoročne, my chodíme aj počas zimy do wellnessov a krytých termálov, tak aká plavková sezona na celé plavky v obchode, kde maju len plavky a spodné prádlo???

girlnextdoor
30. júl 2016

Po pôrode som kupovala veľkosť 44 v Tescu, obrovský výber, väčšina má stahovaci efekt na brusku, majú kvalitný material... Teraz som si tam kupovala dvoje polovičné, skoro všade som mala problém nájsť plavky, nakoľko spodok potrebujem 42 a vrch až 46...