Kedy a kam do Turecka za normálnu cenu?

milanchemik
2. dec 2017

Ahojte. Tak už rozmýšľam nad tým, že kam v roku 2018. Boli ste niekto v Turecku niekedy koncom júna? Aké sú ceny zájazdov v tomto období oproti júlu a augustu? Je tam už v júni teplá voda? Ktoré strediská, resp. rezorty sú fajn, čo sa týka pláže, mora, ubytovania a stravy?

macik34
20. dec 2017

@milanchemik boli sme v Turecku viackrat. Vzdy sa bam oplatil last minute. Na tom istom hoteli sme usetrili 1000 eur. Ale je to aj trochu risk lebo dobry last minute sa rychlo vypredava. Pacilo sa nam v Callimerra serra palace. Ale mame znamych, ktori len autom do Chorvatska. To zase ja nechapem

mia_31
20. dec 2017

@oli18 daj si nacenit maxx royal kemer 3 bedrooms pool vilu a potom pist, ty mozno listujes ale ja aj cestujem.
@dai presne tak ako pises ale tak zavist je nekonecena a ludska blbost tiez 🙂 nie som clovek ,ktory sa chvali ale ak sa ma niekto opyta odpoviem, nie preto aby som zo seba robila to co niesom a vymyslala si tu pribehy kde som bola.

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mia_31
20. dec 2017

@oli18 ja sa zase nerada hadam a rozhodne sa tu nevychvalujem. Len vela ludi berie Turecko ako lacnu dovolenku a ja si myslim ,ze na Turecku je prave pekna ta rozmanitost, od lacnych, az po tie najluxusnejsie, ja som bola v oboch, preto sa ma trochu dotkol tvoj komentar o zlatych kluckach a prehanani, ak si tam nebola tak nepis , ze my co sme boli "trepeme" alebo zavadzame. Rozdiely pri tychto rezortoch su naozaj velke. Mne nevadi ist ani autom do Chorvatska ale rada si uzijem aj luxus ak je mi dopriate. A rozhodne sa nehanbim povedat ze mam celkom slusny prehlad, v cestovkach a hoteloch a dovolenku z katalogu si uz nevyberam niekolko rokov, tie casy kedy cestovky vytlacili katalogy kde pri kazdom hotely boli 3 fotky na zaklade ,ktorych si si mal vybrat su uz davno prec. Dnes su inak dostupne zdroje kde si ludia mozu zistit a vybrat naozaj to co chcu ako aj toto forum a tato skupina,ktore mozno niekomu pomoze pri rozhodovani. Amen 🙂

jituska666
20. dec 2017

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/2...

my sme boli tento rok v Aantalyi Lara na prelome august/september a bolo skvele.je to drahy hotel,ale stalo to za to.

dai
20. dec 2017

@oli18 tak ja som nepisala o exclusive vilke s bazenom ale o obycajnom akurat luxusnom hotely😉 a reagovala som len preto lebo si spochybnila ten cenovy rozdiel - ono ja som hrda slovenka ale nie na ukor kvality - zial ked slovak nevie apravit parku tak si ju slovensku nekupim , detto ked mozem dostat omnoho viac a kvalitnejsie mimo sr co sa dovolenky tyka - my tiez cestujeme rozne, mimo tychto luxusnych radi aj uplne na vlastnu past do neprebadanych krajin, ci len okruzne cesty po europe...

baumka
20. dec 2017

@1marek ja by som tiež rada podporila slovenské produkty,slovenské ck,ale nejde to. Pri nákupe v obchode to urobím skôr,ale pri ck to nie je možné .

Nie je pravda,že majú rovnaké ceny a podmienky ako nemecké ck. Keby to tak bolo,tak nejdem cez Viedeň. ZA cenu našich cestoviek som v danom hoteli cez Nemcov o 2 dni dlhšie.
A ako už bolo písané vyššie,vyberiem si kedy odletím. Neznášam,keď sa dozviem týždeň pred dovolenkou,že letíme o 8:00 domov a tým pádom z hotela ideme o 4:00 a podobne... Chcem si vybrať let,ktorý mi vyhovuje. A chcem to vedieť polroka dopredu. NApr. taký odlet na budúce leto konkrétne v stredu s návratom o XY dní v sobotu, ponúka Schwechat až 15 možných kombinácii priamych letov do Antalye.

1marek
24. dec 2017

@baumka práve preto,že nedržíme spolu a mohli sme mať silnejší trh a mohli si vyberať podmienky tak podporujeme zahranične firmy, takto sa to nikdy nezmení ...
odhad je cca 33% Slovákov cestuje zo zahraničnými cestovkami a to sú v sezóne ďalšie 2 lietadlá na deň

Šťasťné a Veselé vianoce 🎄

baumka
24. dec 2017

Roky som jazdila s našimi ck k moru,dokonca aj s tými malými,čo len začínali. Ak teraz napíšem,že 1. x sme boli v Turecku s takouto malou ck autobusom,tak mi možno každý neuverí. ( Istanbul + pobyt pri mori v Kumburgaze). Neviem ako ostatní,ale ja chcem za svoje peniaze čo najviac,takže mi záleží na odletoch,aby sme si každý deň užili. A čo najviac sa týka aj aj dĺžky pobytu,naše ck ponúkajú max. 15 dní,resp. pri dlhšom pobyte my aj tak navrhnú zájazd od Nemcov a my aj zo zdravotných dôvodoch chodíme na dlhšie - 16.17,18 a podobne,to mi asi ťažko ponúknu takýto pobyt,alebo by to bolo komplikované vzhľadom k ponúkaným letom. A nebývame v Bratislave ani v okolí,takže ak už ideme tým smerom,tak Schwechat je už na skok a to aj s lepšou ponukou. Ak budú takéto ponuky od našich ck,tak veľmi rada budem s nimi cestovať.
Čo mi ešte vadí,že mnohé naše ck majú v ponuke roky tie isté hotely,napr. naša "pomerne veľká pozliepaná ck",aby som ju nemenovala,tak 90% hotelov má tých istých už roky ,čiže žijú z overenej tradície. A napr. aj čo sa týka komunikácie,tak majú čo dobiehať,tak pred pár mesiacmi dali na fb komentár o hoteli,ktorý sa podľa nich nachádzal priamo v Side. Keď som ich na to slušne upozornila,že úplne v inej oblasti,aby klienti neboli dezorientovaní,tak môj komentár zmazali. A ani to neopravili . To čo je za komunikácia? A to som bola s nimi tiež za tie roky na dovolenke.
No a veľa "zla" si robia samotné ck aj tým,že ich je viac ako maku. Každý chce zarobiť v turist.ruchu a ponúkajú aj nekvalitné a neoverené hotely. Na také malé SLovensko mať stovky cestoviek,z ktorých niektoré nie sú ani poistené proti úpadku je veľký luxus. Keby sa ich počet zredukoval,ostali by najsilnejšie,tak určite by sme ten silnejší trh mali a ponúkali by nám to,čo nám ponúkajú teraz za hranicami. Len to by museli tie ck chcieť. A zároveň by museli chcieť aj naši občania chodiť s overenými cestovkami. Je to začarovaný kruh a treba sa na to pozrieť aj z tejto strany.

Aj ja prajem pekné Vianoce ❄ a krásne dovolenkové zážitky v budúcom roku. 🏖

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
123zuzka123
12. jún 2019

@ibrunova .ahoj. mozem poprosit viac info o hoteli lonicera....cestujeme tam v utorok na co sa mame pripravit, ako so stravou(hnacky a pod), ci ste sa niecomu vyhybali a ako plaz, lehatka a ci ste davali nieco do pasu..dakujem😉

ibrunova
12. jún 2019

@123zuzka123 napíšem ti správu.