Kedy ísť do Londýna a kde sa ubytovať?

mimanr
6. feb 2017

Ahojte, mamicky/nemamicky Londyncanky, pred 15 a 10 rokmi som navstivila Londyn a natolko ma oslovil, ze by som tam rada vzala rodinu. Deti aj starych rodicov. Mal by to byt vylet tak na cca 5 dni, rada by som stihla to najpodstatnejsie bez nahanaciek.
Preto hladam take insider info skor, nie len google. Takze 🙂

1. kedy ist, aby sme neodmrzli, cele dni nemokli a neprevalcovali nas turisti....uvazovala som maj/jun...???
2. kde sa ubytovat? nejaka bezpecnejsia stvrt, kde sa nemusim obavat ani po zotmeni alebo ked omylom behnem do inej ulicky 😝 a aby bola blizko metra a nie prilis daleko od centra, aby sme nestravili len polhodinu cestou tam, konkretne tipy uvitam 🙂
3. ako cestovat? ak planujeme pobehovat cca po centre cele dni...je vyhodne kupit nejaky konkretny listokna metro?
4. na ktore letisko letiet?
5. z letiska ide nejaky spoj do centra/resp. tej stvrte, ktoru doporucujete alebo mame ist taxikom? (vsetci sa don asi nevojdeme)
6. co sa da vidiet peso takou retazovou prechadzkou? muzea som velmi neplanovala, skor len Westminster, Big Ben, Tpwer bridge, London eye. Trafalgar, Buckinghamsky palac, Hyde park, mozno Muzeum vosk. figurin....
7. kde nakupovat? teraz nemyslim drahe znacky alebo len obchodne centra, skor kde dobre, vyhodne, resp. lacno nakupit pekne veci, vypredaje...?
8. kde sa s detmi stravovat? ranajky asi budu na ubytovani, kde ist za obedom a vecerou, nie junk food, aby ma to nezruinovalo? :D

a este cokolvek ine, co vam napadne, ako podstatne ci zaujimave..

ja som uz vela googlila, ale taketo osobne rady su na nezaplatenie, preto vam uz teraz dopredu velmi pekne dakujem za ochotu.

paaa❤

mimanr
autor
26. feb 2017

.