Koľko eur treba na dovolenku?

feriha01
16. jún 2016

Ahojte v Auguste sa chystame na dovolenku do chorvatska do Zadaru ideme so dvomi detmi len tak na blink varit si budeme sami chcem sa opytat kolko asi cca Eur budeme potrebovat kedze ubytovanie tiez nemame ked ideme na blink najlepsie svoje osobne skusenosti

mihula
16. jún 2016

desat,a ak vies dobre šetrit tak aj domov donesies.

whitecat666
16. jún 2016

Podla bookingu ta apartman v Zadare vyjde na 8 noci pre 4 cca 500eur. Na mieste to bude asi menej...

muffinka8
16. jún 2016

Mimo tému ... hovorí sa na "blind" ... čo je z anglického slova "blind" = slepý

sissy27
16. jún 2016

My sme vždy rátali min 100€ / osoba / deň - to zahŕňalo náklady na cestu, ubytovanie a stravu... Ale stravovali sme sa vždy vonku, ja nie som ochotná na dovolenke ani len natrieť chlieb s maslom a nie ešte variť a upratovať, to môžem aj doma ostať.
A áno, s takým rozpočtom sa dá ísť aj letecky all inclusive niekam.

dominika6
16. jún 2016

Jasne...s dvomi detmi prides po 15h.do Chorvatska...
Utahani,nevyspati,deti nervozne...a zacnes chodit po Zadare a vypytovat sa kde vas ubytuju...dalsi pol den...
Noooo tak pwniaze jw to posledne co by ma trapilo...
Ps: vezmi si 1000,-e na 7-9 dni.za to mas ubytko a stravu pre 4 osoby

8291
16. jún 2016

My sme si vlani apartmán zarezervovali cez booking,vyšiel nas 530€,ale to bol pre dve rodiny,lebo sme mali synov a puberťaka so sebou,tak mal svoju izbu.No a cakom pak so všetkým,strava,cesta,vreckove nás vyšla dovolenka okolo 1000€ na tyzdeň

stanislavao
16. jún 2016

tiez potrebujeme pre 4 clennu rodinu 1.000€. Ubytovanie mame vzdy vopred, apartman 2+2 a stravujeme sa sami, ranajky z pekarne, obedy miestne, nejake menu vonku a vecera bud doma, alebo nejaka palacinka, pizza vonku. Nesla by som urcite s detmi bez vopred zabezpeceneho ubytovania a po 8 hodinach za volantom behat a zhanat, ze ci niekde bude nieco volne.

loginexistuje
16. jún 2016

No tehotna s dvomi detmi v sezone do Chorvatska ktore je vybookovane uz niekolko tyzdnov ci mesiacov vzhladom na situaciu v Turecku a pod. tomu ja hovorim odvaha.

Suma moze byt rozna ... ak vidia ze si zufala a nemas kde s deckami hlavu zlozit tak to lacne nebude.

shia
17. jún 2016

ubytovanie počítaj priemerne 20e/os/noc radšej + strava cca tiež 20e/os/deň...+ cesta samozrejme (nielen benzín,ale aj poplatky za diaľnicu a iné cesty, ktoré sa tam platia na každom kroku - cez mosty aj tunely atď)