Korfu - lokalita blízko mesta

kasia1112
1. mar 2019

Dobrý den chcem sa spytat kde je najlepsie na korfu preferujem skor piesok a ubytovanie v blízkosti nejakeho mestecka nakolko radi chodíme vecer von aby bolo co pozerat a poprechadzat sa niekam. Dakujem

221girl
1. mar 2019

My sme boli v Sidari a teda u mňa 100% spokojnosť. Mesto ma krásnu atmosféru, veľmi jemný piesok, naozaj zaujímavé pobrežie a dá sa ísť odtiaľ na mnoho nádherných pláži keď len medzimestskou dopravou

denopeno
9. mar 2019

Tiež odporúčam Sidari

janabulakova
9. mar 2019

Dobry den, maminy bol niekto na Corfu zaciatkom maja??? Chystame sa prvy majovy tyzden, hlavne kvoli primorskemu vzduchu s deckami. @denopeno

221girl
9. mar 2019

@janabulakova to bude urcite v podstate zima (na kupanie nie). Chodim do GR kazdy rok a pocasie je tam uz totozne s tym u nas

janabulakova
9. mar 2019

@221girl viem ze more bude chladne este, nejdeme kvoli kupaniu v mori. Nato chodievame este vzdy v lete k moru.Bude tam zrejme pekna jar. Preto tam aj chceme, primorsky vzduch, kvoli aleriam nasich deti, vylety a taaaak

kasia1112
autor
13. mar 2019

@221girl dakujem a isli ste sami ci cez neaku cestovku vedeli by ste mi odporučiť cez koho je to vyhodnejšie riesiť, poprípade čo sa týka stravy da sa tam v pohode vystravovať či radšej riešiť stravu vramci pobytu. Dakujem

221girl
13. mar 2019

@kasia1112 píšem IP

wandallka
6. aug 2019

@221girl píšem vám aj ja ip

sellycka13
6. aug 2019

@kasia1112 paleokastria krásne kameňovo štrkové plaze no studená voda , sidari veľmi pekne miesto , agios georgios zlaté pieskové plaze..