Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Korutansko, Wörthersee, odporučíte hotel?

tilly
26. júl 2012

bol niekto? odporucite hotel alebo miesto? uvazujeme nad klagenfurtom...

trixi
26. júl 2012

@tilly vcera som prave niekde zahliadla clanok, o Worthersee, vraj je to nadhera, vyzera to ako na reklamnych fotografiach. Videla som fotky, naaadhera. Tam sa Vam bude pacit. Osobne som tam nebola.

sisaha
26. júl 2012

@trixi my sme sa pri tomto jazere zastavili, ked sme sa vracali z Talianska. Boli sme v mestecku Velden. Nádhera..., odporúčam..

nevestickka
26. júl 2012

my máme odskúšané toto:
http://www.hotel-feuerberg.at/

je to kúsok od Villachu, teda z opačnej strany Woerthersee, vo vyske 1.800 m nad jazerom Ossiacher See, jednoducho nadhera! Ubytovanie je mozne aj v chatkach, okolie nadherne, super wellness, dole kupanie v jazere - uzasny zazitok 🙂
Mame len tie najlepsie spomienky a vsetkym odporucame! 😉

tilly
autor
26. júl 2012

@trixi aaano, v marianne 😀 tiez som to videla, tak mi napadlo, ze by sme mohli na 4 dni vyrazit tam... ale hodila som to do booking.com a vyhodilo mi hotely 4 noci s ranajkami cca. 1400€, tak to ma zarazilo.... zrejme to bude dost draha oblast...
este zvazujem stajersko, ale to worthersee mi prislo krasne a chceme bikovat, ved vies 😀

tilly
autor
26. júl 2012

a aj minimundus by sme chceli vidiet

mircalla
26. júl 2012

@tilly skus ubytko cez www.booking.com casto nizsie ceny, referencie, mozes si vybrat hotel podla zadanych kriterii
Vzdy cez nich rezervujem, vyhovuje mi, ze su tam hodnotenie, fotky, opis. Su tam vsak len hotely a penziony
Do rakuska inak chodime casto, tu sme sice neboli, ale vzdy som bola spokojna. Vedia ako na to...

trixi
27. júl 2012

@tilly aha, tak citame rovnake casopisy 😀 😀 😀 , fakt to vyzera nadherne. Urcite zaradime do programu 🙂 , ale tieto prazdniny nam to nevyjde. Cely august som s Matkom za oceanom a v septembri oslavujeme moje a Matkove narodeniny pri Gossauskom jazere.

trixi
27. júl 2012

@tilly teraz mi drahy hovori aby si skusila hladat ubytko cez tiscover.at, vraj tam je vacsi vyber a ubytko za nizsie ceny ako cez booking. A napis tam do info centra.

tilly
autor
27. júl 2012

@mircalla ja tiez zvyknem bud cez booking alebo cez rakuske cestovky, co maju letaky v obchodoch, napr. penny alebo hofer alebo merkur... ale to je asi velmi draha oblast, lebo neskutocne ceny su tam...

@trixi dobry napad s tym infocentrom, oni mozno maju aj nejake privaty tam...

mircalla
31. júl 2012

@nevestickka to vypada fakt genialne, uzasne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli