Kréta (Rethymno), hotel Golden Beach. Sú tu i detské animácie?

tilly
14. feb 2009

boli ste niekto v tomto hoteli? boli tam detské animácie?

petulienka
13. jún 2011

ahojte

prosim vas nemate niekto skusenost s tymto hotelom, plazou, hlavne co sa tyka maly deti??? /3,5 a 1 rok/...
ideme tam v juli, tak by som prijala keby ste tam niekto bola a poreferovali ste ako tam bolo!?
tu je link http://zajezd.invia.cz/recko/kreta/flisvos-beac...

johnatanka
15. júl 2011

Holky, potřebuju tip na letovisko, hotel, kde je vyžití pro 4letý, velmi aktivní dítko a písčitá pláž, díky moc za cokoli 😉

jaaty
17. júl 2011

Ahoj johnatanka, minulý rok sme boli s trojročnou dcérkou na Kréte Hotel Village Star beach, ku ktorému patrí detský aquapark a boli sme nesmierne spokojný. Kuk do albumu, mám tam zopár fotiek 😉

anjelicek26
17. júl 2011

Aj my sme boli Rethymno nejaky fajny hotelik boze tiez meno neviem, mali sme vlastny apartman a k tomu patriaci bazen k tomu s vyhladom na more 🙂 Saska mala dva rocky... pekne bolo, skvele jedlo, len deti tam neboli takmer ziadne, Saske tam bolo akosi smutno, ani animatori nefungovali, len akasi skolka s opatrovanim. Viac by sme ale nesli - more prilis veterne, velke vlny na to, aby sa mohlo v nom kupat aj dieta... Saske stale fukalo do ociek piesok, aj sa bala tych vln, no ani sa jej nedivim...

johnatanka
20. júl 2011

@jaaty děkuji moc za tip, určitě juknu 😉

kinsi
21. aug 2011

Zdravím, ideme o týždeň do Platanes, apartmány Marinos Beach. Nemáte niekto skúsenosti?

euphoria
21. máj 2012

Ahojte, máte niekto skúsenosť s hotelom Apollonia Beach Resort na Kréte??

hasleerka
2. jan 2013

@martinella1 ahoj chcem sa spýtať v akom hoteli a cez akú cestovku ste boli v tom stalide??? my sa chystáme tento rok, tak hľadám kto bol kde spokojný...

martinella1
3. apr 2013

@hasleerka No ahoj, prepáč, že až tak neskoro odpovedám....nepamätám si názov hotela, lebo to bolo dávnješie, ale ja som bola nadmieru spokojná....aj manžel a dcérka....mali sme veľmi blízko centrum aj more.....more bolo krásne čisté, teplé a primerane búrlivé.....mali sme sa ako v raji

hasleerka
10. dec 2013

už sú v ponuke letné dovolenky ... uvítam vaše rady z tohto leta, kde ste boli ubytovaný, cez akú cestovku ...

alex11116
13. jan 2014

Nebol niekto z vás náhodou na Kréte v stredisku Kokkini Hani ? My by sme chceli ísť do hotela Aquis Arina Bech ale čítali sme recenzie a vraj je Kokkini Hani dosť nudné stredisko a nie je tam poriadne čo robiť. Bola tam niektorá z vás ?

pedroma
13. jan 2014

My sme boli cez ruefa reisen cca 2km od Rethymna, v Dimitrios Village. Priamo na pláži, all incl., izby sa upratovali každý deň.

epelino
16. jún 2014

Ahojte, chcem sa spytat, ktore hotely, s ktorymi ste boli spokojni, neboli daleko od letiska? a vhodne pre 3 rocne dieta, dakujem za pomoc.

elenapol2
17. jún 2014

dobrý večer,ak by ste chceli, obratte sa na mna, mam cestovnu agenturu, pomožem,poradim,vybavim a maminky z konika maju zlavu 🙂
elena
www.aztravel.sk

epelino
19. jún 2014

Ahojte niekto kto bol na Krete v Petra mare alebo sa chysta?my ideme 2.7.rada popisem.

hasleerka
6. jún 2015

@alex11116 ahoj chcem sa spytat ci si bola v tom hoteli aquis arina???? sledujem vsetky rady kto kde bol... vdaka

alex11116
7. jún 2015

@hasleerka Áno nakoniec sme boli v Aquis arina sand. Ak ťa niečo zaujíma kľudne napíš

hasleerka
7. jún 2015

@alex11116 áno zaujíma ma všetko... ako si bola spokojná s hotelom a službami...či to nebolo moc rozlezené ... aká bola pláž ... a celkovo aké bolo mesto... či sa dalo ísť len tak pešo niekam prejsť... dík

alex11116
7. jún 2015

@hasleerka Takže s hotelom sme boli spokojní, ale kto by chcel našiel by tam nedostatky. Dosť ľudí sa sťažovalo že v porovnaní s Tureckom a Egyptom je to biednejšie ale ja som bola naozaj spokojná aj s izbou aj s jedlom, s programom animátorov proste so všetkým čo hotel ponúkal. Sklamala ma však hotelová pláž, keďže na Kréte boli dosť vlny tak boli na pláži stále vymyté riasy. ktoré boli aj pri brehu a musela si dávať pozor kadiaľ vychádzať z mora aby si sa nezamotala. Jedne deň však bolo more úplne bez vĺn a vtedy bolo krásne čisté bez rias a dalo sa šnorchlovať, to sa nám však stalo len raz za 11 dní. Poblízku asi 10-15 minút pešo je centrum Kokkini Hani, nájdeš tam obchodíky, taverny aj nejaký supermarket ale nie je to žiadne veľké mesto. Chvíľku autobusom je však Hersonissos kde je zasa veľmi veľmi rušno a kúpiš tam naozaj všeličo a zabavíš sa v podnikoch. Rok predtým sme boli na Rhodose a mali sme omnoho horší hotel no aj tak si nemôžem pomôcť páčilo sa mi tam omnoho viac, bolo tam krajšie a kľudnejšie more a celkovo sa mi páčil viac Rhodos. Aby som to zhrnula hotel bol super, hotelová pláž vôbec a všeobecne tá oblasť Kréty sa mi tiež nejako nepáčila. Nevrátila by som sa tam. Ale tento rok sa chystáme na Korfu znovu do hotela Aquis tak hádam Korfu nesklame 🙂

hasleerka
7. jún 2015

@alex11116 my sme tiez boli na rodose...a tam bolo celkom ciste more...takze ak su tam riasy to sa mi moc nepaci...a Korfu mas uz od niekoho otuknute ci skusas???

alex11116
7. jún 2015

@hasleerka Len skúšam tak uvidíme ako bude