Kréta (Rethymno), hotel Golden Beach. Sú tu i detské animácie?

tilly
14. feb 2009

boli ste niekto v tomto hoteli? boli tam detské animácie?

tilly
autor
17. apr 2009

dúfam, že som ťa moc neodradila, každému sa páči niečo iné, možno vy budete spokojní a možno niekde v tej dedinke je aj krajšia pláž...

tonica
23. apr 2009

Sue - byla jsem v Atali Village a super. Mensi hotylek, klidne misto, pokoje standard, plaz opravdu kousek. All inclusive skromnejsi, ale naprosto dostacujici. Co bys konkretne potrebovala vedet?

lalilovka
23. apr 2009

ja mozem odporucit Pilot beach resort (http://www.pilot-beach.gr/). Je to podla mna vyborne pre rodiny s malymi detmi 😉

tilly
autor
23. apr 2009

tonica a animácie boli? pláž bola piesková? pozerala som recenzie, celkom dobre to vyzerá

sue
23. apr 2009

Tonica ďakujem veľmi pekne, už sme vybrali 😵

Nie žiadny luxus, píšu síce All inclusive, ale idem tam bez očakávaní. Podstatné je, aby tam bolo čisto a kľud. Chceme aj tak byť von a na výletoch 🙂

tonica
24. apr 2009

Tilly - animace v Atalli nejsou. 😒 Pro deti sice pekne, ale opravdu bez animaci.

tilly
autor
24. apr 2009

tak potom pre nás nič 😉

sue a čo ste vybrali? tú atali?

ja.monika
18. máj 2009

ahoj, ak myslis hotel golden beach - adelianos kampos, tak ja som tam bola minuly rok, a aj rok pred tym na dva tyzdne...tak som tam bola spokojna. a urcite sa tam este vratim. mala som tam pocit, ako keby som bola doma. utulny hotelik. a animacie pre deti tam bohuzial niesu. raz alebo dva krat za tyzden robia zabavne vystupenia pre dospelakov. ja som tam bola s manzelom aj so synom, ktory mal 6rokov, ale v pohode si vystacil v mori a v bazene. chodili sme na nezabudnutelne vylety, auto sme si pozicali, hned oproti hotelu je pozicovna, maju dobre zlavy. no a topanky do mora treba, je tam zopar skrytych kamenov vo vode. s jedlom sme boli spokojni, mali sme celkom velky vyber jedal. a v obchodoch to bolo tiez cenovo celkom prijatelne.takze ja odporucam aj s vyletmi.

marcicek84
27. máj 2009

ahoj holky, na koníka nechodím, zatím jsem na beremese.cz, ale jelikož se bavíte o Krétě a my chceme jet na svatebku do gouves - hotel Magda, tak se chci zeptat, zda jste někdo byli v letovisku gouves nebo v tom hotelu Magda a jaké to tam bylo? Děkuji za odpověď. 🙂

Jinak pro děti by mohly být vhodné tyto 2 hotelíky - Magda **** a Hara Ilos ***+ http://www.alexandria.cz/vyhledavani/?katalog=7...

tilly
autor
28. máj 2009

monika, presne ten som myselal, ďakujem 😉

bola som v gouves, a hotel magda je pekný, len trošku ďaleko od pláže, ale tiež som ho videla v ponuke a trošku som nad ním uvažovala, len teraz neviem, či ten hotel, čo myslím bol marta alebo magda... ale asi magda, inak mal peknú halu, bazén, bol v takej uličke, kde boli požičovne a obchodík...

beboo
28. máj 2009

prosim vas boli ste niekto na Krete v juni? ake bolo pocasie? a hlavne more? dakujem velmi pekne.

tanaba
5. jún 2009

ahojte, poradite mi niekto, kto poznate kretu,PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM.

Po 9r. sa konecne chystame k moru aj s deturencami. tie este pri mori neboli. chceme grecko a asi kretu. Problem je, ze hladam a hladam, citam recenzie hotelov a prebrazdila som www.recko.name a www.reckovdetailech.cz a zistujem, ze neviem kam ist.

Ideme 3 dospely a 2 deti - 1r a 6r.
-hladam piesocnatu plaz, podmienka od dcery, ze chce stavat hrady, pozvolny stup do mora a hlavne kde netreba topanky!
-teplejsie more + nie moc velke vlny, aby sa aj spunt vykupal
-hotel s AI
-na plazi, nech nechodim na plaz cez nejaku rusnu cestu
-kratky transfer z letiska, nech 2hodky nepocuvam - kedy tam uz budeme
-nie moc rusne stredisko, ale ziaden zapadakov
-mozno pojdeme mrknut akvarko, vodny park, ale s malym sa mi moc motat nechce a dceru to tiez nebude bavit pozerat pamiatky.
To pojdeme s muzikom, ked budu decka chodit same na dovolenky

Zatial mi to vychadza na GOUVES,CHANIU

ale vraj tam su velke vlny zaciatkom jula....

Ist na kretu ci niekam inde? Na Rhodos?

Chcela som Thassos, ale tam nerobia AI

tilly
autor
5. jún 2009

v gouves sú vlny... ale my sme nemali ani s dieťaťom problém, práveže sa mu tie vlny strašne páčili, ale on mal tri roky a behal po pláži a chytal tie vlny, bolo to strašne zlaté 😉

a akvárko na kréte odporúčam 😉

javorka
5. jún 2009

tanaba: nechcem ťa odradiť, my sme boli na Kréte s manželom pred 3-mi rokmi, nedaleko Chanie, na prelome august-september a žiaľ vlny od severného pobrežia boli také, že sme sa v mori pred hotelom ani raz nekúpali. Kolega bol pred dvoma rokmi, nepamätám si či v júli alebo auguste a presne to isté...
My s mužom sme to využili na turistiku, Kréta je nádherný ostrov, príjemný ľudia, dýcha to tam olivami a históriou, máme naozaj krásne spomienky až na to more... Nechcem ťa naozaj odradiť, ale myslím si, že s deťmi, ktoré sa tešia na vodičku by si mala ísť niekam, kde destinácia nie je na severnom pobreží, ale to je môj názor...

hayerova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
5. jún 2009

Kréta je typická tým, že je tam otvorené more, takže vlny tam hrozia stále - taktiež teplota je nižšia oproti iným ostrovom prípadne Jadranskému moru...

tilly
autor
6. jún 2009

to je pravda, na kréte sú asi všade vlny a aj stále pofukuje, čo je skôr príjemné...
my sme boli v ammoudare, tam boli tiež vlny a v gouves, tam tiež, ale nám sa to páčilo a všade sú baywatch 😀
v ammoudare mali aj záchranárskych psov

martinella1
7. jún 2009

Ahojte, keď sme boli na Kréte my, prvé tri dni sme nezažili ani jednu vĺnku, aj keď nás na ne upozorňovali. Ale potom to prišlo. Mierny vetrík sa zmenil na silnejší a vlny rástli. Ale nám to vyhovovalo. Dcérka mala vtedy tri roky a poriadne si to užila. K večeru vlny utíchli a voda bola teplá, tak sme sa kúpali aj po 18tej.....no ja sa nemôžem na nič sťažovať....bolo skvelo

tilly
autor
8. jún 2009

martinella, kde ste boli? myslím mesto a hotel

tilly
autor
8. jún 2009

sue, už za chvilku idete, že? nebudeš tam asi na nete, že by si podala info, že? lebo od 27.6. majú zas last, tak uvažujeme...

misuge
9. jún 2009

Ahoj 😵
Já jsem byla s první dcerou, když byla malinká dva roky za sebou na Krétě a jeli jsme na tosamé místo, město Stalida, jak píše martinella......kouzelné, pláž písčitá....moře krásné, ovoce sladké, lidé srdeční, většinou restaurace a ubytování mají pronajaté angličané, takže čisto všude....je tam vše i klidné místa i rušná pláž i město, pěší zona mezi obchůdky.....byla jsem tam asi před 15 lety a teď tam chci v září se svojí druhou dcerkou.... 😉
Opravdu doporučuji..myslím že jsem byla v penzionu Katrin, zkusím to najít 😉

misuge
9. jún 2009

http://www.firotour.cz/recko/kreta/stalida/hote...

tady, je to sice dál od moře a jde se tam kousek podchodem pod hlavní cestou, ale nám to nevadilo, bylo to kousek a pak se šlo už těmi krétskými uličkami, fakt pohádka 😉

sue
9. jún 2009

...tak posielam pozdravy z Krety, mame sa uplne fantasticky...
S vyberom hotela a miesta som velmi spokojna, byvame takpovediac na dedine, takze je tu bozsky klud, sme v podstate priamo na plazi, v hotelovom bazene sme este neboli 😅 mne to pripada trosku uchylne sa pri mori kupat v bazene. Velmi si pochvalujem plaz - piesok + kamene, pretoze sa Macko nenudi - hrajuc sa v skalach. Hotel je cisty, utulny, so skvelym personalom, jedlo je super (mame allinclusivv) jedine co mi tu chyba je viac detskych stoliciek, pretoze je tu tak 15-20 deti do troch rokov 😅
Nakolko sme takmer v strede Krety, nie je problem sa nikam dostat - zajtra sa napriklad chystame autom na juzne pobrezie Krety, ktore je vraj nakrajsie 🙂

Jo...a Kretania su uplne fascinovani malymi detmi... spravia vsetko co im na ociach vidia 🙂 😉

tilly
autor
10. jún 2009

jeeej, sue, super, díííík, tiež mi záleží hlavne na pláži, bazén máme aj doma, ten nepotrebujeme, sú tam aj nejaké zábavky pre deti? animácie a tak?

inak, čakáme presne na váš hotel na last 😅 asi tam toho 27.6. pôjdeme 😀

misuge
10. jún 2009

Jééééé Sue, tak to je fajn, závidím 😵 ..ale v dobrém

na kterém místě a v jakém hotelu nakonec jseš?.....
Teda jestki to není tajné 😉

tanaba
12. jún 2009

aj ja uz chcem byt na dovolenkeeeeeeeee.

my pojdeme az koncom jula, ak sa podari. Vybrali sme si nakoniec Maliu al. Stalis a hotel podla LM.

uz sa tesiiiiiiiiim. Us si ani nepamatam, ako vyzera more. Tak dlho sme pri nom neboli.

tilly
autor
16. jún 2009

malia a stalida (stalis) sú úplne naj 😉

sue
18. jún 2009

...tak sme už doma :(

Hotel sa volal Cretan Filoxenia, dedinka Analipsi ... sme fakt spokojní 🙂 animácie neboli - animátori majú byť až od 1.júla, ale ja som animácie ani nechcela 😅 nám by boli nanič, keďže smev hoteli prakticky neboli´ 😅 stále sme chodili kade tade a večer sme spali ... teda od takej desiatej, jedenástej...dovtedy sme sa ničili rôznymi zábavkami.

tilly
autor
22. jún 2009

jeeej, sue, vitaj doma 😀

ja chcem animácie len minidisco, ostatné nepotrebujem, len také tie tanečky pre malého, on to zbožňuje

je to zas v last minute, ale čakám na ultra last minute, lebo teraz to bolo, že deň pred odletom bola cena 359€... to bolo 16.6., odlet bol 17.6.