Kréta (Rethymno), hotel Golden Beach. Sú tu i detské animácie?

tilly
14. feb 2009

boli ste niekto v tomto hoteli? boli tam detské animácie?

lante
14. feb 2009

Tilly, naši boli na Kréte asi 8x z toho raz pri Rethymne..........no neviem hotel ☹ Ale nadávali na pláž, že vo vode bola veľká kamenná platňa, ktorá bola strašne ostrá a ťažko sa šlo do mora.....

Oni väčšinou išli na západ od Chánie (Stalos, Agia Marina, Platanias)......a my sme tam boli asi 5x tiež iba tieto strediská, no polku ostrova sme prebrúsili na motorke............bože to boli časy........ 😎

tilly
autor
14. feb 2009

dobre a vieš poradiť hotel priamo na pláži, prípadne blízko pláže s animáciami? hlavne chcem minidisco s tanečkami pre deti...

lante
14. feb 2009

Tak to ti asi nepomôžem, lebo my sme vtedy ešte deťúrence nemali.............takže sme sa na takéto niečo nezameriavali.

Ono ak ti nezáleží moc na vstupe do mora, tak tam inak bolo pekne aj pri tom Rethymne...........sme sa tam boli raz pozrieť. Máš linku na ten Golden Beach?

janula2008
14. feb 2009

Ahoj Tilly, dělala jsem před MD v cestovce, co se na Řecko specializovala, viděla jsem i Rethymno, ale tenhle hotel zrovna ne, my dělali oblast spíše kolem Rethymna, např. hotel JOAN BEACH apod. No k té pláži, nevím, Rethymno je krásný, ale na ten přístup si sem tam někdo stěžoval (většinou rejpalové, co si všude něco najdou) a já osobně bych s dítětem asi jela jinam, i když koukám, že Dominik už není úplně mimčo. Chcete jen Krétu?

janula2008
14. feb 2009

Jakou kategorii hotelu chcete??? Většinou jsou v Řecku animace od čtyř hvězd výše a to už není extra levný

tilly
autor
17. feb 2009

troj-štvor hviezdový hotel, ide mi hlavne o pláž a animácie, viac nepotrebujem a AI ani nechcem, viac mi vyhovuje PP... niečo ako http://www.dekampo-dovolenka.sk/grecko/kreta/ho... boli sme tam minulý rok a páčilo sa nám

jannicka
17. feb 2009

tilly my sme boli v lete v hoteli sea side, na to pozor uplne blba plaz a malicka hoci megakomplex same schody a kdeco. maly bol uplne mimino takze to bolo jedno ale deturence uz vacsie sa tazko zahrali. ale inac je kreta super nadhera zajdete aj na plno vyletov ak budete kciet ved asi vies. nadherne plaze a nie vela ludi je na juznej krete to tusim robi u nas len aeolus. skus. dobre plaze s animacie su na zakynthose

tilly
autor
20. feb 2009

ten sea side bol kde? myslím stredisko?

kréta je krásna, hlavne je tam kopec atrakcií a auto skoro zadara, takže my ideme na 70% na krétu, len ešte neviem kam, lebo "náš" hotel nemá nikto v ponuke

martinella1
20. feb 2009

Ahojte.....mz sme boli minulý rok na Kréte s 3 ročnou dcérkou a musím uznať, že Kréta tak ako aj ostatné grécke ostrovy je nádherná.....nemôžem sa sťažovať ani na hotel, ani na pláž ani na nič.....my sme boli unesení....proste super.....toho roku chceme zmeniť lokalitu, ale jednoznačne budeme voliť opäť jeden z gréckych ostrovov.....

tilly
autor
27. feb 2009

martinella a kde ste boli na kréte? kréta je veľká 😀

martinella1
27. feb 2009

Ahoj tilly, my sme boli v Stalide 😎 . Je to tak na severovýchode Kréty. Leteli sme do Heraklionu a odtiaľ to už bolo blízko. Bolo tam tak nádherne, až by som tak šla hneď ☹ . Mali sme nádherné ubytovanie - k moru cca 20 metrov a k centru cca 10 m. Taký presný stred. No nemôžem sa na nič sťažovať. Fakt nádhera. 🙂

martinella1
27. feb 2009

Ahoj tilly, tak ako pozerám, máme skoro rovnako staré detičky. Moja dcérka sa narodila 16. augusta 2005....pozerala som si albumy, a ako vidím, boli ste už na viacerých miestach. Skús poradiť, kde bolo naj....nech mám inšpiráciu na toto leto....

tonica
27. feb 2009

Tilly. Kreta je hezka, ale co se tyka animaci, mela by ses zeptat konkretne v nejake cestovce. Pokud hledas hotel s minidiscem pro deti a kazdodennima animacema, doporucuju Menorcu - hotel Aquamarina. Byli jsme tam s manzou jeste bez deti a tudiz trochu out, protoze to je hlavne rodinny hotel. Nabizi ho Fischer. Takze pokud primo netrvas na Krete... 😉 My se tam s detma rozhodne zase vypravime.

tilly
autor
2. mar 2009

stalida, to je vedľa malie, že? aký hotel? mali ste aj animácie? pre naše deti sú tie animácie super a pláž bola piesková?

my sme boli najprv s 10 mesačným malým v chorvátsku autom, potom sme boli na menorce keď mal do dvoch rokov a minulý rok sme boli na kréte v gouves, hotel astir beach, tiež fajn, nemala som žiadne výhrady, detská animátorka bola taká zlatučká češka, študentka, pláž piesková, v bazéne sme ani neboli, len na pláži, tam sa krpec vybláznil, kúpili sme mu kýblik, lopatku a pol dňa sme o ňom nevedeli... boli sme aj v aquaparku, aj v kretariu, pobehali sme trošku okolie...

na menorce sme boli a animácie hotela aquamarina som videla na youtube, boli super, ale tento rok hľadám niečo lacnejšie, teda až cca. v júni uvidím do akej ceny môžem ísť, momentálne to mám tak do 2000 - 2500 €
možno budeme môcť dať aj viac, ale to uvidím podľa daní, ktoré budem musieť platiť a podľa našej situácie v lete...

netrvám na kréte, menorca je tiež krásna, mali sme tri dni auto, tak sme si ju trošku pobehali, teda ako s dalo s dieťaťom, určite je menorca a celkovo španielsko civilizovanejšie, ale potrebujem to aj zaplatiť 😢

libka1
2. mar 2009

My sme boli Ierapetra hotel Petra Mare, este sme nemali vtedy dieta. Isla by som tam s dietatom znova, super hotel, ale tiez kamenná platňa v mori a dlhý transfer z letiska 😒

martinella1
2. mar 2009

Ahojte kočky...
tilly,my sme boli minulé leto v Cactus beach. Neviem prečo, ale o animácie som sa akosi nikdy nestarala. Pre mňa je Grécko oáza pokoja.....bol tam detský klub, ale my sme poväčšine chodili po Kréte a objavovali jej krásy. Taktiež sme boli v akvárku, kde sa malej prenáramne páčilo. Pláž sme mali nádherne piesčitú, aj keď je pravda, že na konci pobytu boli trošku väčšie vlny. Na jednej strane sme sa kvalitne vyšantili, no na strane druhej tie vlny priniesli kamienky a z jednej strany zmenili pláž na kamenistú.
😉 😉 😉
Čo sa týka ceny, stále riešime niečo na poslednú chviľku, keďže ja ešte študujem a ak Boh dá, tohto roku skončím...no a v lete mávam ešte letný semester, tak sme boli doposiaľ stále obmedzovaný mojimi skúškami....a hneď po skúškach sme "zhrabli" najlepšiu ponuku... 😉 😉 😉

Ja som už precestovala kade tade, no Grécko mi zatiaľ zarezalo najviac. Strava, pláže, čisté a teplé more....tak sme si dali s manželom záväzok, že precestujeme všetky grécke ostrovy, aspoň tie známe.... 😀 😀 😀 no hlavne nech sme zdraví a nech na to máme....

tilly
autor
4. mar 2009

a mali ste dobrú izbu? lebo v recenziach na cactus beach bolo, že niektoré izby boli hrozné, že tam boli šváby a že boli za tou hlavnou cestou...

ja čítam dosť recenzie a vždy si z nich zoberiem to, čo potrebujem, veľa ľudí sa napr. sťažuje na hlučné animácie a tie ja milujem, hlavne minidisco pre deti a potom tie večerné šou... ono to vždy aj tak končí o 23.00... takže nechápem, prečo sa na to ľudia sťažujú, veď sú na dovolenke,my teda nechodíme na dovolenke spávať pred jedenástou 😅

aj mne sa grécko veľmi páči, tiež som bola na viacerých ostrovoch, na kréte dva krát, učarovalo mi to, aj keď taká menorca je tiež super a chcela by som ísť ešte na formenteru - najmenší z baleárov...

martinella1
4. mar 2009

Ahojte kočky,
tilly, my sme mali skvelú izbu, určite žiadne šváby....hotel sme mali úplne blízko pláže a do centra ani nehovorím...., ani my sme nechodievali spať skúr ako o polnoci, a to sme boli d trojročnou dcérkou....aj ja sa veľmi riadím recenziami.....ale neberiem ich až tak zasa moc do úvahy. Keď sme boli asi piatimi rokmi v Śpanielsku, čítala som dosť nepríjemnp recenziu na náš hotel, no my sme ho už mali vyplatený.....tak sme tam išli s malou dušou, no bolo fantasticky....vážne nádhera, 🙂 🙂 🙂 Takže ja si recenziu prečítam, ale veľa pre mňa znamenaú fotky. My sme boli na Kréte taktiež dvakrát, a prebehli sme zatiaľ(ešte neplánujem koniec, práve naopak....chcem všetké) 6 gréckych ostrovov....každý mal niečo do seba, každý bol niečím špecificky. Ja som precestovala mnoho krajín, ale grécko mi akosi najviac učarovalo....ktovie prečo.. 😕 😕 😕 milujem ich kultúru....takže ako to vidím, tento rok bude asi opäť niečo z klenotnice Grécka

tilly
autor
10. mar 2009

ja mám rada grékov 😀 keď som tam chodievala ešte za slobodna, juuuj, takí dlhovlasí, čiernovlasí, mužní, hmmm a ako sa tvárili, že nás milujú 😀

sue
25. mar 2009

Ahojte, tak aj ja hľadám konkrétne tipy... pre Krétu sme na 99% rozhodnutí...ale inak neviem nič...

ollako
25. mar 2009

my sme boli v tom hoteli ale neboli sme spokojní 😖 , mali sme svaby v izbe 😝 a sluzby otras 😝

sue
26. mar 2009

Dúfam, že to nebude brané ako reklama:

Neviete niečo o týchto hoteloch?

Cretan Filoxenia *** (all inclusive), príjemný rodinný hotel priamo na pláži, cca 20 km od letiska HER http://www.firotour.sk/?category=catalogue&cata...

Bali Star ***+ (polpenzia) tichší príjemný hotel, cca 50km od letiska v HER http://www.firotour.sk/?category=catalogue&cata...

Eva Bay **** (all inclusive) veľmi pekný hotelový komplex, priamo pri pláži, vstup miestami cez útesy http://www.firotour.sk/?category=catalogue&cata...

Atali Village *** (all inclusive) v stredisku Bali, cca 55 km od HER, tiež veľmi príjemný hotel http://www.firotour.sk/?category=catalogue&cata...

http://www.travel.sk/dovolenka/grecko/kreta/her...

http://www.travel.sk/dovolenka/grecko/kreta/her...

http://www.travel.sk/dovolenka/grecko/kreta/ret...

???

sue
26. mar 2009

Nikto nič? 😕

sue
28. mar 2009

:(

natsa
1. apr 2009

ahojte bavíte sa tu Kréte,mi ideme v auguste.Ideme prvý krát z dieťatom,Neviem ako je to tam z plienkami.Dajú sa tam niede kúpit v markete a kolko stoja?Neviem si predstaviť,že by sme aj tie trepali zo sebov.

moba
1. apr 2009

sue do hotelu Cretan Filoxenia jedem 5.června na dovču, taky nevíme co nás čeká, ale podle toho co jsme nšli na netu od lidí co už tam byli tak snad to bude super máme 3 letého kluka tak si to užijem

tilly
autor
3. apr 2009

sue, cretan filoxenia je dosť otrasná, boli sme sa tam pozrieť, nič moc... pláž otrasná, kamienky, hotelový bazén malý a preplnený, ja by som tam radšej asi nešla... ostatné hotely si hoď do googlu a nájdi recenzie...
známi boli v gouves park a vraj otras, niektoré izby sú staré, pláž vraj špinavá... my sme boli v gouves, v inom hoteli a pláž sme mali krásnu, čistučkú, udržiavanú, ale neviem, kde ten hotel gouves park je...
bali je malinkaté, trošku ospalé mestečko, ale pekné...

natsa, jasne, pampersky a huggiesky máš všade, možno aj za lepšiu cenu ako u nás.. a ak pôjdeš do okolia heraklionu, tak tam je veľký detský obchod a aj supermarkety, v hersonissos je veľký spar...

moba
14. apr 2009

tak koukám že tily ten hotel přišel otřesný tak doufám že budem spokojení nevíte ještě někdo něco o hotelu Cretan Filoxenia???

tilly
autor
15. apr 2009

moba, my sme v ňom nebývali, len sme to tam išli omrknúť, lebo ja som chcela ísť tam, len nakoniec vyhral mm a boli sme v gouves a boli sme teda radi, že sme išli do gouves... tá pláž tam bola fakt strašná, ale tá dedinka bola sympatická, hotel celkovo z vonka dosť o ničom... neviem ako vo vnútri

moba
16. apr 2009

aha no tak uvidíme