Kréta (Rethymno), hotel Golden Beach. Sú tu i detské animácie?

tilly
14. feb 2009

boli ste niekto v tomto hoteli? boli tam detské animácie?

tilly
autor
24. jún 2009

sue, aké ste mali počasie? more už bolo teplučké? teraz je ULM na ten hotel, uvažujem, či tam ísť alebo čo...

moba
24. jún 2009

Ahoj tak já také můžu doporučit Krétu a hotel Cretan Filoxenia, byla to paráda

gebi
30. jún 2009

ahoj,

Aj my sme sa vrátili z Kréty a nádhera!!!!!!!! Krásny hotel-Gouves Park s bazénom pre deti, výborné jedlo(mali sme AI), skvelí ľudia, ktorí milujú deti...Počasie tak 32-34 stupňov, cez pravé poludnie Karlíček buď spal na pláži pod slnečníkom, alebo sme boli na izbe, kde sme mali veľký balkón a tam sa hral, kým sme nešli na obed..
More bolo úžasné, teplé asi 26 stupňov..topánky do vody netreba, je tam všade piesok..
Pláž sa síce nachádzala tak 300 metrov cez cestu, ale nám to nevadilo, spojili sme to s prechádzkou...
Za slnečník a lehátka zaplatíte 6 eur na deň!
V Gouves doporučujem prechádzku starým mesto a navštíviť Krétske Akvárium!

tilly
autor
30. jún 2009

my sme boli minulý rok v gouves, tiež sa nám páčilo 😉

gebi
2. júl 2009

Tilly, my sme úplne nadšení!!! Nádherné prostredie, no nemám žiadne výhrady, šla by som znova...Čítala som nejaké negatívne recenzie, ale nechápem ako mohli vzniknúť, museli to písať ľudia nespokojní hlavne sami so sebou a tým aj s okolím...možno, by som malinko vytkla tú pláž, o ktorú by sa mohli viac starať, ale akceptujem ich temperament 😀

emogeon
15. júl 2009

ahojte, tak ja mam podobnu dilemu kam presne ist na kretu a denne kukam a hladam a stale som nerozhodla pre konkretny hotel, ja mam podmienky,pieskovu plaz aj s kamienakmai ale kde netretba do vody obuv a plaz priamo pri hoteli + ihrisko pre deti, ak mate tipy tak prosim hodte link, vdaka 😉

tilly a ty si nakoniec kde bola ? a kolko vyjde cca prenajom auta ?

certica
15. júl 2009

emogeon, ja som mala vyhliadnute napr. toto (i ked skor na rhodose z toho dovodu, ze tu na krete je to az 120km od letiska a uprednostnujeme kratsi presun).

http://www.satur.sk/mikri-poli/p=dG91cl4yMzY4Xm...

certica
15. júl 2009

ten satur nejak blbne, tak kuk napr. aj sem:
http://www.firotour.sk/?category=catalogue&cata...

certica
15. júl 2009

jo, a este toto sa mi celkom pozdavalo: http://last-minute.lastminute.sk/Grecko/Kreta/A...

tilly
autor
15. júl 2009

boli sme na korfu

prenájom auta vyjde tých 30 eur na deň + 3 eurá autosedačka

čerti, ammoudara je strašne zaspaté stredisko, ale zas dá sa tam jednoducho dostať do heraklionu a ten je krásny a ammoudara má krásnu pláž s modrou vlajkou 😉 (až na to, že na konci mesta je tepláreň..., takže treba ísť na začiatok mesta...)

certica
15. júl 2009

hej, s tou elektrarnou som to v recenziach citala 😀 , ale inak si velmi chvalili. my nakoniec aj tak predsa len do CRO ideme

emogeon
15. júl 2009

diki baby zatial za linky,
presne ten hotel sa mi pozdaval az na tu elektraren spominanu sme to vylucili 😒

renda71
15. júl 2009

holky my jsme byli letos na Krétě ve Stalidě,holel Cactus Beach 😉 bylo tam fantasticky,nemám jedinou výtku,jela bych tam příští rok znovu,ale manža bude chtít změnu 😒 tak nevím jak to ještě bude,byl to 4hvězdičkový hotel,se třemi bazény,jeden z nich děttský propojený s velkým a jeden byl tak obrovský,že jsme v něm nestačili a bylo tam nádherný plavání 😉 pláž byla od hotelu přes silnici asi 20m,centrum města bylo taky asi 30m,takže všude to bylo kousíček,pláž byla písčitá vhodná právě pro menší děti,protože ještě po 50m jste měli vodu po pás,pak už byla hloubka 😵
v hotelu na jedné z teras byli animace pro děti nejen večer,ale měli program i přes den,jen pro naši dvouletou Aničku to ještě nebylo 😒
vřele všem doporučuju!!

certica
15. júl 2009

emogeon, tie prve dva som aj ja svojho casu pozerala, ak len mozem pripomienku - ten themis beach hotel ma aj vilky, ktore su hned vedla hotela myslim zahradou prepojene, pricom riadne vyuzivas vsetky jeho sluzby, bazeny, animacie, stravovanie atd.
a tie vilky su udajne tento rok novozrekonstruovane, cize momentalne na lepsej urovni ako hotel.izby, pricom je tam naviac aj kuchynka. hovorila nam to pani z ck...

mne sa najviac pozdava ten treti hotel

emogeon
16. júl 2009

certica, vdaka za pripomienku 🙂
momentalne som s preorientovala na zakynthos hehe, ale ideme az v septembri v podstate je casu dost, len si sa chcem co nasjkor ujasnit a potom len cakat na LM... 😕

foogy
16. júl 2009

Holky, tak já severní Krétu a Rethymno můžu fakt doporučit. Bylo tam nááádherně! Půjčili jsme si auto a snažili se projet celý ostrov a dole na jihu byl daleko větší vítr a i studenější moře. Takže příště zase jedině na sever!

elema
28. apr 2010

Ahoj,
nemůžu se rozhodnout, zda letět na sever nebo jih Kréty, poraďtě, kde je to lepší, zejména kvůli větru ☹
Nemáte někdo zkušenosti z Paleochory nebo Agia Marina ??

monka88
28. apr 2010

Elema juh Krety je chladnejsi,ako sever,hlavne more.A myslim,ze aj veternejsi.
My sme boli v Agia Marine.Co by si chcela blizsie vediet?Kludne napis 🙂

elema
29. apr 2010

Monka88 díky, to je super, mám srtach hlavně z větru, všude píší jak hodně na Krétě fouká, že se nedá ani koupat. Ale taky jsem vyvodila závěr, že jih je sice hezčí ( krajina apod) ale chladnější a větrnější. Takže to bude sever. Líbilo se ti v Agia Marina?? Je to tam hezké? Co moře a nějaké vyžití pro dítě i dospělé?? není to tam moc divoké a živé ( disko, spousta hotelů na sobě) a tuny lidí?? Jo a je tam jen písečná pláž nebo i nějaký ten útesek nebo oblázky??Nejedeme do hotelu, takže bazén nebude, tak aby se aspoň dalo hezky koupat v moři. Jo a je tam hodně draho?? Dík 😉

monka88
30. apr 2010

Elema,my ked sme boli tak nam fukalo dva dni a z toho jeden den sme sa len nekupali,lebo sa blizila aj burka,tak vyvesili vlajku,ze sa kupat nesmie.A ten druhykrat boli z toho vetra velke vlny a vnich sme sa poriadne vyjasili 🙂
Asi sme trafili dobry cas,ze az tak nefukalo,neviem.Lebo ked sme boli na Rodose,tak tam viacej fukalo.
My sme byvali v hoteli Marina Beach.Tam bolo uzasne more pre male deticky ocenene aj modrou vlajkou.Jedina vec co mne tam vadila,ze sa tam podvecer nedalo kam ist prejst.Proste nijaka promenada.Su tam sice obchodiky ale popri rusnej ceste a este ani chodniky tam neboli poriadne.Ak sa chce niekto prechadzat s kocikom,tak tam sa proste nedalo.Neviem ci to uz dobudovali,mozno aj,my sme tam boli pred cca 3rokmi. Tu priamo v tomto hoteli nebolo nejak moc vyzitia pre deti.nejake preliezky tam sice boli,ale nic svetoborne.Ale vtedy nas to este moc nezaujimalo 😀
Nejake extra discoteky som tam nezazila,mozno niekde hlbsie do letoviska.Je to skor taka ulicovka by som povedala.More popri nom hotely,za nimi cesta,za cestou dalsie hotely,ale nejak moc do vnutrozemia nie.
Co sa tyka mora,je to dlha pisocnata plaz,niesu tam nijake mini plazicky.Ale pre deticky je to super.Si myslim.
A ako tam vy idete?
Ci je draho Ti nepoviem.Boli sme tam cca 3roky dozadu a kdeze greci teraz prezivaju nejaku krizu,ktovie aky dopad to bude mat u nich na ceny pre turistov...
No neviemc ci som Ti vsetko napisala,co si chcela,kludne sa este pytaj 😉

elema
30. apr 2010

Super dík za info 😉
Letěli bychom normálně od cestovky, akorát chci Last minute, ale nemají to do hotelu, ale myslím penzion, bez bazénu. tak proto pevně doufám, že nám nebude moc fučet a lejt, abychom se mohlui koupat v moři atd, jinak je to s dítětem vopruz.
Teď mi jedna známá říkala, že byli na jihu, v Paleochoře a nefoukalo jim vůbec, takže je to asi o štěstí a to my zrovna nemíváme ☹ 😠
A v kterém termínu jste tam tak přibližně byli?? My chceme v půli června.

cka
28. jún 2010

Ahojte, chystame sa tento rok na Kretu s rocnou dcerkou. Mate nejake skusenosti uz z tohorocnych dovoleniek z hortelov, sluzieb, plazi, atd. Dakujem, za vsetky informacie.

krpcek
28. jún 2010

ahojte, nebol niekto v tomto hoteli?
http://seneca.sk/dovolenka/kreta/louis-creta-pr...

strouzek
28. jún 2010

ahoj holky my byli předloni taky na severu, kousek od rethymna v městečku Scaleta (nebo tak nějak) a hotel se jmenoval gortina. bylo tam parádně, pěkný pokoje, krásný bazén, s děckama ideální akorát tam bylo blbý že se chodilo k moři přes rušnou silnici byl tam podchod ale tam byl bordel ale jestli ho vyčistili tak bych vůbec nic neřešila a jela tam znova 😵 jinak rethymno se mi líbilo jen tam byl na mě moc humbuk, já mám radši klidnější místa.

cka
15. aug 2010

Ahojte...tak sme si vybrali, ideme do strediska Agia Pelagia, hotel BLUE BAY....boli ste tam niekto? Dakujem za info.

kiwinka
31. aug 2010

caute baby, je tu niekto??? 🙂
chcem sa spytat na krétu s babetkom? ideme letecky s 5mesacnou dcerkou v polke septembra sem:

boli ste tu niekto?
http://tiptravel.sk/dovolenka/kreta/apollonia-b...

cka
1. sep 2010

@kiwinka ahoj, moj nazor je ten, ze v polovici septembra sa mi zda, ze uz kreta bude studena, teda more. Uz dnes, ked sme odchadzali, bolo dost chladne oproti tomu, ako sme prisli. Ale uvidite....a let, ja by som nesla s takou malickou dcerkou, ale nasa zasa to zvladla uzasne, a bala som sa strasne. Takze len hlavne na to nemysliet, a hotovo. Neviem, ci ju budes mat na sebe priputanu alebo budes brat vanicku.
Inak, tu apolloniu som pozerala aj ja, ale nas termin bol dost drahy.
Ahooj

kiwinka
2. sep 2010

tak zmena planu,,ta kréta, ze tam moc fuka... HM...
na koniec sme zaplatili Rhodos - Luis Colossos Beach 5* 🙂 snad to vsetko zvladneme!

cka- dakujem za spravu 😉

lubikaf
2. sep 2010

ahojte baby, my by sme chceli ist s mm a rocnym synom na Kretu, ale az po 18. septembri, dovtedy sa nam neda. Myslite, ze tam uz bude v tom termine velka zima? Mame znamu, ktora robi v cestovke, a ponuka nam hotel Petra Mare v Ierapetre na Južnej Krete. Hotel sa mi celkom pozdava, len si nie som tym teplom, alebo skor zimou?