Ktorá cestovná kancelária je najlepšia?

Ahojte, poraďte prosím vás, ktorou cestovkou sa vám letelo najlepšie, prípadne najlepšia cena. Ďakujem 😊

evinkakub
29. jan 2019

@danieladrengubiakova ahoj, nechces vyskúšať cestovat bez CK? Cestujem tak cely zivot a usetrila som tisíce

silvi70
29. jan 2019
laurika25
29. jan 2019

@evinkakub dobrý nápad, chodíš aj s deťmi? Či len tak sama na blink?😉

tyrkysova_kobyla
30. jan 2019

@evinkakub uz som si myslela, ze som jedina 😂 ved bez CK sa da tolko usetrit...

evinkakub
30. jan 2019

@laurika25 iba s manželom, ale keďže som tehotná, tak o chvíľu aj s dietatkom...
Ak nemáš problém s cudzím jazykom, hravo to zvladnes... v prvom rade si kúp letenky, ak by si sa rozhodla, napisem ti kde najdes skvelé ceny....
A dalsi krok, objednat hotel... cestovné kancelarie majú niekedy aj 100% prirazky.... cez CK sa oplatí navštíviť iba arabov, tam sú tie ceny takmer rovnaké

evinkakub
30. jan 2019

@tyrkysova_kobyla presne!!! Som bez ck precestovala krasne miesta na zemi😍😍

laurika25
31. jan 2019

@evinkakub super.dakujem pekne😊

martina374
27. mar 2019

@evinkakub ahoj aj aj by som chcela vyskusat cestovat bez CK 🙂........ideme prvykrat k moru a tie ponuky CK sa mi nejak nepozdavaju, vsetko dost drahe, nieco ani nepotrebujem z tej ponuky atd. Chcela by som skor dopravu autobusom napr. do chorvatska a ubytovanie cez booking. Alebo vyuzivas ake stranky ak nie ck? diky

henibeni
1. mar 2020

aj ja by som vyskúšala cestovanie bez CK, ale sama by som sa neodvážila, ak by nás niekto navigoval čo a ako, tak možno