Ktorá CK je najlepšia?

15. mar 2020

Ahojte viem ze sa riesi corona ale zaujima ma ktora cestovka je podla vas najlepsia.

tina7729
15. mar 2020

Blba otázka v kombinácii korona😔 to chces vycestovať?????

dopolbokaodrata
15. mar 2020

Bubo, s nimi elita prežije v luxuse a plebs tu skape.

alchemilkazltozelena
15. mar 2020

Cestovka Sedimdoma.sk

missdiva
15. mar 2020

Bubo nie, od viacerych znamych som v poslednej dobe pocula, ze isla kvalita dole, o com svedci aj hore spomenuty vyrok.
Najlepsie je teraz necestovat a to ti pisem ako clovek co cestuje casto. Ked to prehrmi (co nikto nevie kedy bude) tak by som isla ako vzdy bez cestovky, hotel najdi cez booking a zarezervuj na stranke hotela, letenku priamo cez let. spolocnost a ak chces sprievodcu na mieste tak si objednaj miestnu spolocnost podla tripadvisoru.

marsmykkok
15. mar 2020

ak nemáš cestovateľské skúsenosti a chceš byť "vedená za ručičku" či už na letisku, v hoteli a tak tak bud hydrotour alebo satur. Hydrotour asi najviac, tam máš už človeka aj pri odchode na slovenskom letisku a potom všade, na letisku, v autobuse, v hoteli atd

autor
15. mar 2020

Kriste boze ved nie teraz....som cakala ze nejake debilne komenty dojdu niet sa comu cudovat... cez satur sme uz raz sli chcela som ine bubo som ani nevedela ze exiatuje nebyt tohto jeho super sefa dr co sa tak zvyditelnil tak ostava hydrotour...a ked by ste mali moznost ist na dovolenku s malymi detmi 2 a 3 rocnymi kde by ste sli? Nepomysliac na CORONUUUUU ....aj mi teraz sedime domaaaaa a dlho budemeeeee pre nedoslychave

83lenka83
15. mar 2020

Určite španielsko a cestovku overenu mám tiptravel

gelifil
16. mar 2020

@83lenka83 hej, spanielsko je toooooooooop

autor
16. mar 2020

Tak spaniesko asi az o 5 rokov 😂

fokuska
16. mar 2020

A aku mas predstavu? More, alebo hory? Aj nejaku historiu, pamiatky, alebo len cisty oddych? Aj zabava, program...?
Hotel a all inclusive rovno na plazi, ze sa o nic nestaras, ci radsej apartman a mozes si aj navarit?

luludia
19. mar 2020

My uz roky cestujeme s rakuskymi cestovkami z Viedne a sme spokojni https://www.tui-reisecenter.sk sa mi osvedcili

ladyflybird
1. máj 2020

@luludia my ideme teraz prvý krát cez Tui, mame to od 1.8, emiráty, tak som zvedavá ako to celé dopadne, 😊

luludia
5. máj 2020

@ladyflybird snad dobre. Verim, ze dobre. TUI je dobry partner pre dovolenku.

ladyflybird
6. máj 2020

@luludia pre nás bola prvá voľba tui, nad inou cestovkou sme ani neuvažovali, termín je ešte ďaleko, ale komunikácia je dobrá