Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorú rakúsku cestovku by ste odporučili?

janulienocka
28. jún 2014

Zvažujeme ísť na dovču cez rakúsku CK, vraj sú lepšie ako naše a odlet z Viedne nie je problém ... Máte skúsenosti?

asimon
28. jún 2014

Tui Raisa Center s nimi chodime casto a sme vzdy spokojni ;) Pobocku maju v Ba v Avione, v Eurovea aj na Panonskej ceste.

barby1982
28. jún 2014

My sme tak boli minulý rok a boli sme veeeľmi spokojní.

sono2
28. jún 2014

My žijeme v rakusku. A rovnaký hotel mozu ponúkať rôzne cestovné kancelárie. Rozhodujeme sa podľa ceny. Neviem čo alebo akú rolu hrá cestovná kancelária. Ani lietadlom nemajú svoje. Ani kvôli tomu lepšiu izbu nedostaneš a ani nebude hotel lepší. Nechápem na čo niekto rieši cestovnú kanceláriu. Tui je dosť dráhe.. My vždy vyberieme v ruefe niečo... Ale oni robia veľa spoločností tak vždy ideme s niekým iným. Nevidím rozdiel. A kam chceš ísť??

buddalka
29. jún 2014

Vcera sme sa vratili z dovolenky cez TUI Slovensko je to uz nasa stvrta dovolenka cez nich a som max. spokojna.Vzdy nas to stoji menej ako cez slovensku cestovku teraz sme to mali o 1500 eur lacnejsie

mima4
29. jún 2014

@buddalka a kde ste boli? kolko to vyslo na osobu? plus pocet dni

buddalka
29. jún 2014

@mima4 boli sme v Turecku v Beleku a na osobu to vyšlo 1080 e na 10 dní do toho som počítala už aj poistenie, nemali sme žiadny problém úplná spokojnosť lety nemeškali čo o letisku v BA povedať nemôžem 😠 minulý rok sme boli tiež 2x cez nich a v jednom hotely slováci strašne nadávali na izby ktoré dostali .... vtedy som bola rada že som nešla slovenskou cestovkou, ono všeobecne slov. cestovky kupujú najlacnejšie izby, máš problém delegát sa na teba vykašle keď niečo potrebuješ a aj keď nevieš dobre jazyk čo my teda nevieme dá sa vždy nejako dohovoriť cez prekladač 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli