Kúpele Vyšné Ružbachy. Aké máte dojmy?

linddi
23. apr 2009

Ahojte, vyhrali sme pobyt do kúpelov vo Vyšných Ružbachoch. Chcem sa spýtať, či ste tam teraz niektoré boli, ak áno, aké máte dojmy - hotel, okolie, bazény, strava v hoteli......
Berieme zo sebou aj dcérku, je tam niečo aj pre decká?
Ďakujem 😉

tina_
23. apr 2009

my sme tam neboli- myslim na lieceni ci pobyte, hoci som velmi chcela s dcerou ist tam, ale zial,z poistovne nam pridelili Kupele Štos- otras, nikdy viac, zahrabane v lese, kde nič tu nič, ani bazen, ani poriadna hojdačka...ani jeden obchod s potravinami, človek musel ist par kilometrov lesom, aby sa dostal do dediny...

No k teme...Ružbachy su krasne, bola som tam na vylete so žiakmi, je tam kupko, aj kryte, viem, že sa tam da s detmi chodit na koniky, je tam kráter s horúcou vodou, v ktorom sa dá kúpať aj v zime🙂) len je to hlbka, tak treba davat pozor na deti, len s kolesom a rukavnikmi...
Je tam fakt pekne, musim mrknut kdesi moje fotky...

No nasla som par fotiek z kratera- snad to pojde: http://www.flickr.com/photos/vimar/sets/7205759...

netmona
23. apr 2009

ahojte,,,ja som tam bola len trochu,,ale dúfam že., to bude dobré 😎

linddi
autor
24. apr 2009

kočky ďakujem za odpovede,
tina: krásne fotečky a nielen z Ružbach, naozaj - super 😵

tina_
26. apr 2009

linddi, dakujem 😉

vera21
26. apr 2009

Linddi, mas IP 🙂

linddi
autor
26. apr 2009

vera, máš IP 😀

veronika81
6. aug 2009

Maminy, boli ste niektoré v Ružbachoch na takom plaveckom pobyte, čo je pre detičky od 3 mesiacov? Atlantída 2009. Tu je aj link: http://www.ruzbachy.sk/akcia_atlantida2009.php?...

Aké máte skúsenosti, dojmy, páčilo sa detičkám? Boli ste spokojné s prístupom inštruktorky a celkovo s tým plávaním? Ďakujem za názory 😉

linddi
autor
14. aug 2009

Ahoj veronika, my sme síce neboli na Atlantíde, ale aj tak tam bolo supéééér, či už vonku v bazénoch alebo v krytom bazéne vo vnútri hotela. Naozaj je tam super. Verím, že atlantída bude na vysokej úrovni.... naozaj je tam veľmi milý personál aj vybavenie hotela bolo výborné. Pekný pobyt 😉

veronika81
21. aug 2009

Ďakujem linddi 😉 už sme sa rozhodli, že pôjdeme. Ten septembrový termín nám žiaľ nevyhovuje, tak ideme až v októbri, snáď nebude ešte veľká zima.

monami70
3. sep 2009

Ahojte dievcata...
linddia ma pravdu je tam naozaj super. Spolupracovala som s Ruzbachmi a viedla som aqua baby pobyt Atlantida, bolo to super, no velka dialka z Ba.
Kludne sa pytajte ak Vas nieco konkretne zaujima... 😉 , ale ak tam zavolate urcite Vam radi povedia, su tam mile kocky veduce hotela.

januska191
24. okt 2011

ahojte, prosila by som o aktualne informacie.. my by sme chceli ist na mikulassky pobyt, ale nie som este rozhodnuta. mozte napisat ako sa vam pacilo, ktore ste tam boli???? Dakujem

ivkapon
11. nov 2011

@januska191 ahoj, ja som tam teda s deťmi nebola, ale sama na dvojtýždňovom liečení. Hotel super, strava super, ale hygiena v bazéne nula bodov. Určite by som si vybrala iný pobyt s deťmi. Myslím, že to tam mali v lete rekonštruovať. Začali vonkajšími bazénmi, ale robili to len učni zo školy a šlo im to slimačím tempom. 🙂

ivkapon
11. nov 2011

@januska191 na víkendovom pobyte som bola tu http://www.kidfit.sk/?vikendove-pobyty je tam teraz mikulášsky pobyt

penelopa
1. nov 2016

Bývam neďaleko,čiže kúpele poznám.
Je to ešte v 20.storočí,čo svedčí o všetkom,určite by som tam nikoho nepozvala,ani nikomu nedoporučila.

iukas
1. nov 2016

a

kburgerin
28. máj 2022

Prosim vas chcem sa spitat psychologicka mi odporucila ako psichiatrickemu pacientovy kupele a ja na to nemam peniasky ci to vsetko preplati poistovna dakujem