Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ellaafi
30. mar 2019

@bobula46 skús pozrieť sieť hotelov Trinity Hotels

lady083
30. mar 2019

Skus v tejto skupine sa spytat
https://www.modrykonik.sk/group/1906/

ovaaa
30. mar 2019

STUROVO je super...detske bazeny, ihrisko a kopec aktivit a vyletov aj mimo kupaliska. Vyborne je aj v Sitne-Vyhne.

hettinka
30. mar 2019

@bobula46 s ročným by som sa šla kúpať radšej k moru, ako do bazénov v aquaparkoch ... zo Štúrova som si 2x priniesla hnusné zdravotné problémy, o mykóze ani nehovoriac, tam by som do vody už nevliezla nikdy.
To skôr Podhájska, ale v lete to tam je vraj hlava na hlave. Termály všeobecne nie sú moc vhodné, v teplej vode sa množia baktérie rýchlejšie ... ale voda v podhájskej má vraj také zloženie, že baktérie zabíja. ja by som šla mimo sezony radšej, nie až cez prázdniny.

Inak, ak si myslíš, že s ročným využiješ nejaké tobogány a tak, tak sotva, na niektoré vás ani nepustia. Nejaký detský bazénik je všade, napr. aj v Turčianskych Tepliciach je celkom pekný ... len tie ceny! Za to už máš fakt aj more v júni/septembri.

bobula46
autor
30. mar 2019

@ellaafi
@lady083 ďakujem pozriem

bobula46
autor
30. mar 2019

@ovaaa no ja by som veru rada strávila čas aj mimo kúpaliska na nejakom výlete. O tom prvýkrát počujem, pohľadám veru 🙂

bobula46
autor
30. mar 2019

@hettinka ja k moru veľmi nechcem, neláka ma predstava sedieť s dieťaťom minimálne osem hodín v aute a do lietadla mi manžel nevstúpi :D ja som v Štúrove bola a chvalabohu som odišla a aj prišla zdravá.
V Podhájskej je viac ľudí ale najlepšie je ísť v pondelok keď menia vodu. V sobotu som ja už do bazéna nešla pretože mi tá voda smrdela. Preto som chcela poradiť 🙂
Nejde mi o tobogány, skôr o nejaký detský bazénik, manžel plávať nevie a ja potrebujem jeden bazén kde sa počlapkám, nemám nejaké prehnané nároky. Ide mi najmä aby to bolo vhodné pre dieťa 🙂

hettinka
30. mar 2019

@bobula46 my sme v Podhsjskej boli vždy len mimo sezóny v tej termálnej časti, nie na letných bazénoch.
Pozri ešte Termal park Vrbov, alebo detské kúpele Čiž.

ovaaa
31. mar 2019

@bobula46 napr.vlacikom alebo prechadzkou do Ostrihomu, je tam pekny park aj preliezky, aqapark ked je zle pocasie na vonkajsie...plavba po Dunaji, v centre Sturova pekne namestie s fontanou mrkni radi sa tam vraciame...

hettinka
31. mar 2019

@bobula46 však to som ti písala, termály, verejné kúpaliská pre ročné dieťa vhodné nie sú. Takéto malé dieťa by sa malo kúpať v mri, alebo v bazéne špeciálne určenom na baby-plávanie.
Prípadne by som v krajnom prípade išla tam, kde je slaná voda - Vrbov, Podhájska, 1 taký bazén je aj v Tatralandii (ale tá sa mne osobne moc nepáči pre malé deti) a tiež v Aquacity Poprad (tam je to ale len vovnútri).

Za mňa, sadnite do auta a chodte na sever Chorvátska, my sme boli so 16-mesačným na Krku, cestu prespal, pohodička.

lillala
3. apr 2019

Asi by som sa bála s malým dietaťom do bazéna, My sme začali až keď mal 2,5. Ale poznám mamičky čo chodili aj s niekoľkomesačnými. Ja som sa proste bála kôli kadejakým infekciám. Známej na bazénoch v lete decká chytili nohy ruky ústa chorobu takže bola šťastná.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli