Leto pri Rakúskom jazere. Poraďte ktoré

grety
31. júl 2008

Caute baby, chceme ist na dovolenku do Rakuska ku nejakemu super jazeru, mame rocnu malu a chceli by sme krasnu prirodu, jazero, turistiku, cyklistiku ale aj stredisko kde je vela restauracii, obchodikov, proste take super turisticke centrum. Viete mi poradit ??? Dikes

filipa
31. júl 2008

Faakersee. nedaleko Villachu, je tam krasna priroda, cista a hlavne tepla voda, nie je to daleko (avsak z KE trosku dalej).

grety
autor
31. júl 2008

filipa, pozerala som fotky z tohto strediska a zda sa mi to prilis kludne, chcela by som nieco komercnejsie ... 😉

tweety22
31. júl 2008

grety, skus Klopeinersee ( st. Kanzian) alebo stredisko Zell am see, Hallstatt, Wolfgangsee - uzasne miesta 🙂

krajcoanka
31. aug 2008

ano, suhlasím s twetty. Hallstatt je krásny a nedaleko je take kludne jazero-o niečo teplejšie -Sommerbergersee. Je to pri vypadovke na Salzburg za badaussee.V lete je tam krásne, čisto a hlavne klud. Neolutuješ!!! 😵 😉 🙂

tilly
1. sep 2008

neuseedlersee, alebo po našom neziderské jazero, máš to tu kúsok a okrem toho blizunko je merchenland, super atrakcia pre deti za veľmi rozumnú cenu 😉

lyziarka
2. okt 2008

Grety

mozno uz pisem neskoro, ale tvoje predstavy splna asi najskor Velden alebo Pörtschach (obidve pri Wörthersee).
http://www.woerthersee.com/region/velden

tilly
15. dec 2012

viem, ze tema je uz dost stara, ale obnovujem ju, odporucam wolfgangsee a traunsee, bicyklovacka, turistika, kupanie, pekne mestecka, abarena (google to najde)... pre decka aj pre dospelych je tam toho dost a je to cca. 350km od BA uplne pohodickovou cestou....

natalka13
28. máj 2015

Mame cyklomapy Dolne Rakusko, neviete o stranke kde by sa dali objednat cyklomapy Mondsee, Wolfgangsee?

ikula2
26. júl 2017

@tilly prosim ta co je to merchenland je to blizko neuziedler see?

tilly
26. júl 2017

@ikula2 to je terajší family park, pri neusiedlersee

ikula2
26. júl 2017

@tilly uz som to nasla ze sa premenoval, vies mi este odporucit co by sme mali vidiet na neusiedler see? chceli by sme ist na par dni