• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Leto pri Rakúskom jazere. Poraďte ktoré

28. mája 2015 
Caute baby, chceme ist na dovolenku do Rakuska ku nejakemu super jazeru, mame rocnu malu a chceli by sme krasnu prirodu, jazero, turistiku, cyklistiku ale aj stredisko kde je vela restauracii, obchodikov, proste take super turisticke centrum. Viete mi poradit ??? Dikes
31. júl 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Faakersee. nedaleko Villachu, je tam krasna priroda, cista a hlavne tepla voda, nie je to daleko (avsak z KE trosku dalej).
31. júl 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
filipa, pozerala som fotky z tohto strediska a zda sa mi to prilis kludne, chcela by som nieco komercnejsie ... :wink:
31. júl 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grety, skus Klopeinersee ( st. Kanzian) alebo stredisko Zell am see, Hallstatt, Wolfgangsee - uzasne miesta :slight_smile:
31. júl 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, suhlasím s twetty. Hallstatt je krásny a nedaleko je take kludne jazero-o niečo teplejšie -Sommerbergersee. Je to pri vypadovke na Salzburg za badaussee.V lete je tam krásne, čisto a hlavne klud. Neolutuješ!!! :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
31. aug 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neuseedlersee, alebo po našom neziderské jazero, máš to tu kúsok a okrem toho blizunko je merchenland, super atrakcia pre deti za veľmi rozumnú cenu :wink:
1. sep 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Grety

mozno uz pisem neskoro, ale tvoje predstavy splna asi najskor Velden alebo Pörtschach (obidve pri Wörthersee).
http://www.woerthersee.com/region/velden
2. okt 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, ze tema je uz dost stara, ale obnovujem ju, odporucam wolfgangsee a traunsee, bicyklovacka, turistika, kupanie, pekne mestecka, abarena (google to najde)... pre decka aj pre dospelych je tam toho dost a je to cca. 350km od BA uplne pohodickovou cestou....
15. dec 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mame cyklomapy Dolne Rakusko, neviete o stranke kde by sa dali objednat cyklomapy Mondsee, Wolfgangsee?
28. máj 2015 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok