Lyžovačka na Donovaloch

anomois
8. nov 2021

Ahojte, ak situácia dovolí chceli by sme ísť v januári s deťmi na Donovaly na lyzovacku.
Chcela by som sa opýtať ci mate nejaký tip kde- v ktorej časti pripadne rovno aj apartmane je najlepšie sa ubytovať keď máme kombináciu začínajúca 4r lyžiarka a 10r akčnejsi lyžiar.
Videla som ze je tam nejaký fun park pre malé deti, má sa tam ale kde realizovať aj staršie.?
Ďakujem vopred za všetky tipy 🙂 🙂

patka06
8. nov 2021

Fun Park je super, neďaleko je Záhradište, aj náročnejšia Nová Hoľa kde si zalyžuje väčšia.
Ubytovanie má aj Fun Park vlastné, my sme boli viac krát ubytovaní v apartmáne v Skalke / pár krokov od Fun Parku/, ale bolo to už dávnejšie

belllinka
8. nov 2021

Akčnejsí lyžiar sa ti bude na Donovaloch nudiť. Vyber radšej väčšie stredisko, kde môže 10 r. vyskúšať viac zjazdoviek, nie iba jednu ako na donovaloch. Lyžiarsku škôlku máš všade. A malej nebude vadiť, keď bude na jednom kopčeku.

miminka91
8. nov 2021

@belllinka tak ale zas ak s detmi, tak si myslim, ze donovaly su take idealne pre ne, aj ked je teda pravda, ze narocnejsiemu lyziarovi nebude podla mna ani Nova Hola stacit

sandokanka36
8. nov 2021

ja si myslim, ze je to ok ako pre male tak aj pre vacsie deti 🙂 predsa len, ked uz ide o lyzovacku, co viac detom dopriat 🙂 a suhlasim Zahradiste je jednotka.