Lyžovačka s bábom na Slovensku. Kam ísť?

cigaretka5
20. nov 2010

Kocky viete mu poradiť nejaký penzión pripadne hotel alebo súkromnú chatu kam sa dá ísť s babatkom na lyže tu na sk? Niečo blízko zjazdovky tak aby sa nemuselo chodiť na lyže autom

meza
20. nov 2010

ahoj tak mi ideme na donovaly a nasla som si to na mimibazare,kde mas nehnutelnosti,tak tam ponukaju niektori chaty aj svahu,mysli,ze aj my sme tak 150m od strediska

kiwinka
2. dec 2010

aj ja hladam take zariadenie 🙂 ako cigaretka5 🙂
inak mozme ist spolu 🙂 chlapi na lyze a my s babetkami :D

kvietok23
2. dec 2010

www.rekreacnydom.sk - viac cez IP 🙂

usiko
14. dec 2010

baby, podporte ma.....moj muz chce v januari vlacit nase vtedy 2 a pol mesacne babatko na 4 dni na lyzovacku na Oravu...vsak je to este skoro?

kvojtanikova
14. dec 2010

@usiko zalezi od toho, co si od toho on slubuje. Urcite sa nebudete moct lyzovat obaja naraz, jedine ze by vam dakto babo strazil. Takze dovolenka by to bola zrejme len pre neho. Ty by si cely den bola s babtkom, on sa vrati vecer zniceny, takze si da mozno drink alebo horuci caj, sprchu a zaspi... ziadna pomoc s babatkom... Ale zase moze tam byt vyborny zdravy vzduch na prechadzky s kociarikom, urcite okolo chaty budu upravene cesty. No, musis sa rozhodnut sama. Idealne by bolo zobrat aj babku alebo spolocnu kamosku a tak by ste si mohli uzit lyzovanie spolu.

usiko
14. dec 2010

noooo,tak on to berie tak ze jeden den sa staram ja a druhy on...ale my obaja milujeme lyzovanie,takze by ten den starania sa bol pre toho jedneho smutny.....

a mne ide o to, ze babatko sa mi zda este velmi malinke na cestu a pobyt niekam,kde bude -10 az -15 stupnov, ako bolo minuly rok....bojim sa, ze chyti nejaku chorobu,predsa len, nie je zial dojcene, takze imunita este nie je nejaka zavratna u nej.....

vies, ononejde o to, ze ju nemame kde nechat, pretoze obe nase matky by sa o nu pobili, jemu ide o to, ze vyskusajme ako to bude na dovolenke s babatkom.....ale ja nechapem, preco simysli, ze take malinke babatko je vhodne na taketo 'skusanie, ci testovanie'....

andreah70
15. dec 2010

@usiko ja más síce deti už veľké, ale poviem ti skúsenosť mojej sestry z minulého roku.........boli s nami lyžovať na 5 dní tiež na Orave, mali sme prenajatú chalupu..............lyžovať sme chodili tak že sme si kupovali štvorhodinový lístok, chodila aj mála ktorá mala v tej dobe 4 mesiace...........vždy ju uložili do kočíka a spala dolu pri vlekoch, stražila ju dve hodiny sestra, potom dve hodiny švagor, takto sa vystriedali a zalyžovali si obaja a ešte aj ušetrili lebo potrebovali len jeden lístok 😀 , takže záleží len na tebe určite sa to dá 🙂 a tiež na maličkej či je zvyknutá byť tak dlho v kočíku 🙂

luciferova
23. dec 2010

@usiko my sme boli minuly rok(resp. Minulu sezonu dakedy vo februari) s 2,5 mesacnym, pekne sme sa prestriedali na jeden listok, 2 jazdy ja, 2 mm, aj svokra si dala obcas pauzu od lyzovania tak som si zas vzala jej listok a s mm sme sli par jazd aj spolu. Tento rok to bude horsie, maly mi isto ndbude chciet spat celu dobu v kociku jak minuly rok...

jaroe
10. jan 2011

ahojte, mozte odporucit nieco konkretne, vhodne aj pre dvojrocne dieta, aby sa tam dalo aj sanklovat napr. Dakujem.

jaroe
10. jan 2011

ahojte, mozte odporucit nieco konkretne, vhodne aj pre dvojrocne dieta, aby sa tam dalo aj sanklovat napr. Dakujem.

kvietok23
11. jan 2011

www.rekreacnydom.sk - lyzovanie je super spojit s aquaparkom - lyzovanie - valca Snowland, cremosne, jasenska 🙂

miruska15
25. jan 2011

Ahojte my sme boli v Zuberci na private na vlek sme videli s okna.Bolo tam super kuknite na ich str. Teraz cez jarne prazdniny sa tam vraciame. Privat Andrea Zuberec