Lyžovačka s deťmi- poraďte

kangaroo
6. feb 2007

Hladám nejaké stredisko, hotel, penzion hned pri vlekoch, mal by tam byť somársky svah s detským vlekom a zároven aj slušný svah pre náročných, má niekto tip? d d d

matac
22. jan 2009

Schladming-Dachstein strdisko HOCHWURZEN - Aktivhotel ubytovanie dobre.Hotel priamo na zjazdovke aj detska skolka , snkarska draha . v blizkosti PLanai,Reiteralm

trixi
25. jan 2009

ahojte, my sme sa dnes vratili z lyzovacky v Rakusku, z Kaprunu. Nadherne pocasie, super ubytko (aparman) na sukromi v strede lyziarskeho svahu, vedla mastal so zvieratkami - kone, kravy, teliatka, sliepky... Maly sa isiel zblaznit, mohol hladkat zvieratka, krmit ich. Tatino mal kazde rano cerstve mlieko (ja mlieko nemusim 😉 ). Striedali sme sa s opaterou o maleho, pol dna lyzoval jeden a pol dna druhy, maly sa sankoval, prekonal svoj odpor k snehu a zacal chodit aj po snehu (dovtedy na sneh nechcel stupit), podvecer sme si zasli zaplavat a vyblbnut na bazen alebo sa prejst po mestecku. Nechcelo sa nam ist domov, ale uz sa tesim na marec, kedy mame dalsiu lyzovacku v Stubei.

lenkova
27. feb 2009

Ahoj Trixi, mohla by si prosim poslat adresu ubytka? Mame 3- rocneho synceka a tiez hladam ubytovanie niekde na svahu. vdaka

jumca
27. feb 2009

Ahojte prosim viete mi niekto poradit v akych cenach sa pohybuje opatrovanie dietata na 8hod/denne 5 dni v tyždni????dakujem ☹ ☹ ☹

lienocka235
27. feb 2009

my ideme tiez do www.alpenhofhotel.eu koncom marca trosku polyzovat... plati to praca.. aj skipasy.. cele komplet.. tak bereme aj malu... ona este nelyzovala.. zevraj je tam aj nejake wellnes tak uviidme...

lienocka235
27. feb 2009

cenu na osobu neviem.. ale my mame ubytko plna penzia, napoje skipas a wellnes... skusim sa popytat kolegyne co to vybavuje... co to vyslo na osobu.. nam toplati zo soc. fondu

patrikluptak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annika
26. aug 2010

Ahojte!!! My sa chystáme na lyžovačku do Čiech tento rok... a to niekedy v januári...hľadám nejaký hotelík rodinný, blízko svahu...prosím o pomoc!!! Ďakujem!!!

annika
1. sep 2010

Ja som na nete nič nenašla....len Krkonoše a Šumavu...a to je od nás hrooozne ďaleko.... asi ostaneme v Rakúsku... 😒 😒 😒 😒

trixi
1. sep 2010

@annika pozri na Ramzova Jeseniky
My sme boli teraz na vikend tu:
http://www.apartmanyramzova.cz/fotogalerie/
byvali sme v apartmane, dohodli sme cenu 500,- CZK na noc, prijemny apartman na svahu, hned vedla 3 vleky-nenarocne lyzovanie
Tu sme jedli:
http://www.ramzova.cz/
Vyborna strava, maju aj kryty bazen, myslim aj saunu.

Mne sa tam veeeelmi pacilo.

annika
1. sep 2010

@trixi Ďakujem za link, zajtra to pozrem, dnes som už nejako pafffff....

silviami
24. nov 2010

poradíte mi niekto dobré stredisko s dvojročným drobcom? nechceme ešte aby lyžovala, ale aby tam bolo niečo, kde sa môže sánkovať, hrať, detský kútik v reštike, v hotely, bazén a pod., aby sme netrávili čas len v izbe a prechádzkami. pre jazykovú bariéru uprednostníme Slovensko alebo Čechy.

juicyluu
24. nov 2010

@silviami Ahoj ja by som ti mohla poradit krasnu chatu na Liptove, 7 km od Jasnej, je tu nadherny vyhlad na tatry a je nad nou kopec super na sankovanie. Ste blizko Tatralandie len 2 km. a v okoli su restiky a kazda jedna ma detsky kutik ale hodim ti link do IP kedze neviem ci by ma nezmazaly.

silviami
24. nov 2010

@juicyluu Ahoj, Ďakujem za tip, je to veľmi pekné. Ja som to nenapísala, ale radi by sme vlek pri chate, hotely. Boli sme tak minulý rok a bolo to super, keď malá spala, tak som sa mohla lyžovať a dobre sme sa prestriedali, len tam chýbalo vybavenie pre menšie deti, nejaká herňa, bazén, a pod. Bolo nás však viacej rodín, tak jedna izba fungovala pre deti. Tento rok však pôjdeme len my traja, tak aby sa bambula nenudila,

kiwinka
2. dec 2010

caute baby, mam 8mesacnu dcerku a v novom roku by sme radi s muzom a smalou isli niekam do hor. vie mi niekto odporucit nejake dobre zariadenie, kde im nevadia deti? 😀 /kedze niektore zariadenia nie su velmi friendly k detom 🙂 /

trixi
8. dec 2010

Ahojte, dnes som citala tento clanok, tak mozno to niekomu pomoze pri rozhodovani kam ist lyzovat do Rakuska:

http://cestovani.idnes.cz/nejlepsi-rodinny-area...

yanielka
10. dec 2010

ahojte, viete mi niekto poradit nejaku chatu na silvestrovsky (cca 3 dnovy) pobyt pre dve rodinky so styrmi detmi? Chceli by sme nieco mozno na orave alebo kysuciach. Bolo by fajn, keby sa drobci v blizkosti vedeli vysantit na snehu, t.j. nejaky maly briezok, nehladame lyziarske svahy, deti su malicke. Hlavne nech je to ciste, je tam teplo, voda a pripadna strava by bola bonusom🙂 dakujem

kvietok23
11. dec 2010

ahojte, silvester je sice obsadeny, ale snad mimo silvestra - www.rekreacnydom.sk a deticky sa mozu aj vysantit v aquaparku 🙂

theverve1
15. dec 2010

@yanielka Ahoj yanielka, na Orave pri Brezovici je jeden super hotel pre rodinky s detmi - cca 1 km odtial je lyziarske stredisko Brezovica, maju aj pozicovnu lyzi. A po lyzovacke sa mozte ist povyhrievat priamo v hoteli do wellness s jaccuzzi, bazenom a saunou 😉 Takze drobci sa vysantia dosytosti, ci uz na snehu alebo vo vodicke 😎 A stravu maju tiez vynikajucu - priamo v areali je mlyn s restauraciou, mozem len odporucat 🙂
A co tiez urcite potesi - cenovo je velmi prijatelny 😉

prikladam link:
http://www.slovenskedovolenky.sk/hotel-na-orave...

theverve1
15. dec 2010

🙂

yanielka
15. dec 2010

@theverve1 dakujem vyzera to super, tak snad nejaka zimna dovolenka, lebo vsak na silvestra sme sa spamatali uz neskoro 🙂

theverve1
21. dec 2010

Ahoj Yanielka, na Orave je krasne ci v zime, ci v lete 😉 Uz sa tesim, ked pojdeme opat aj my. Nas drobec je uz velkac, uz sa s nim bude dat hadam aj na nejaku turu 🙂

rainee
4. jan 2012

ahojte, ja zhanam nejaky tip na lacnejsi hotel/penzion v lokalite nizke tatry alebo orava s moznostou plnej penzie ale pri svahu, chceme s malou trosku posankovat 🙂

rainee
4. jan 2012

...pripadne aj Alpy - Semmering to mame kusok od BA 😉

rainee
5. feb 2012

taaaakze my sme sa prave vratili z Oravy, boli sme ubytovani v hoteli Severka a musim povedat ze az na neskutocnu zimu tam bolo prekrasne a boli sme velmi spokojni. mily personal, pekny mensi hotelik s moznostou plnej penzie (ranajky bufetove, obedy a vecere z menu), kusok od hotela dedinsky kopec s vlekom (skor pre nenarocnych lyziarov), no paradicka, odporucam 😀 len je to dost na samote, ale ked chcete len relaxovat a lyzovat tak nema chybu.

monika127
5. feb 2012

my sme sa dnes vrátili z Tatranskej Lomnice-hotel Slovan,super hotel pre detičky,cez deň sánkovačka a večer kúpanie v hotelovom bazéne,majú aj detský kútik a strava nám tiež velmi chutila-bufetove stoly aj ráno aj večer a dobrý výber jedál.Len tá strašná zima.V noci -28 a cez den okolo -15 brrrrrrrrrrrrrr

rainee
5. feb 2012

@monika127 potvrdzujem, my sme tam boli na letnej dovolenke a je to superny hotel aj pre deticky. my sme na orave vychytali teraz len -20 🙂

trixi
14. feb 2012

ahojte, cez vikend sme testovali (lyzovali) male stredisko Makov. Odporucam aj pre male deti-zacinajuce s lyzovanim. Velmi dobra lyziarska skola-trpezlivi instruktori, detska poma - vlekar pomoze detom na pomu, mierny svah. Subezne 2 velke pomy jedna v dlzke 1,5 km, a druha myslim 1,3 km. Svah upraveny, vlekari pomahaju-viezla som maleho hore na nohe - podali mi kotvu, spomalili vlek. Jedlo bud v bufete pri vleku-moznost sediet vo vnutri alebo vonku, WC ciste. Dalsia moznost jest v hoteli-penzione na parkovisku-tam je vstup v lyziarkach zakazany, takze sa treba prezut. Parkoviska velke. Cena listka-celodenny dospely 13 €, zaloha na bezdotykovu kartu 3 €, po ukonceni a vrateni v pokladni zalohu vratia. Moznost kupit aj dvojhodinovy listok 7 € dospely a 4 € detsky. Ak dieta nechodi same na vleku listok nepotrebuje.

anasia
14. feb 2012

ahojte, dávam do pozornosti tento link, veľmi radi poradia s výberom
http://www.tricio.sk/clanky/dovolenky-v-zime-ly...

ewana73
16. feb 2012

baby kam ist v Tatranskej lomnici ,nejake atrakcie?.... zajtra ideme s malym na predlzeny vikend.