Lyžovačka s deťmi- poraďte

kangaroo
6. feb 2007

Hladám nejaké stredisko, hotel, penzion hned pri vlekoch, mal by tam byť somársky svah s detským vlekom a zároven aj slušný svah pre náročných, má niekto tip? d d d

tilly
6. feb 2007

zajtra ideme na šachtičky, tak ti dám vedieť, či je to vhodné 😉

kangaroo
autor
6. feb 2007

dík si zlatá tilly, malý už vie ísť sám na vleku a už aj sám zlyzovať, tak to chceme tento rok trošku potrénovať
vraj aj pri zvolene je nejaké stredisko

emjee
7. feb 2007

kangaroo ja odporucam ruzomberok - malino brdo 😉

certica
7. feb 2007

no ja dam vediet, ked sa vratime 😀 nejak o dva tyzdne. ideme nakoniec do okolia liptovskeho jana, je tam vraj aj taka somarska lucka. myslim, ze pre nas dospelych to nic extra nebude, ale ideme hlavne s malym a kvoli malemu. urcite si ale odbehneme do jasnej pod chopok 😉

kangaroo
autor
7. feb 2007

no certica, tak to uprimnú sústrasť, my sme tam boli minulý rok a svahy boli plné po rusky či ukrajinsky hovoriacich zombíkov /t.j. strašne zlých lyžiarov/
emjee, v ruzomberku sme už boli ale tam neviem o nejakom ubytku priamo pod svahom
dík vám za tipy, pátram dalej

marty78
7. feb 2007

viete mi poradit nejake dobre carvingove lyze pre 4 rocne dievcatko? naco treba pri kupe prihliadat, aku dlzku potrebuje, ked ma cca 110cm?

emjee
8. feb 2007

marty treba aspon o 10 cm kratsie lyze ako vyska
kangaroo pozri stranky limby, je tam plno ubytovania

tilly
9. feb 2007

no, my sme už doma z tých šachtičiek

takže, hotel super, strava úplne super, strašne sme tam pribrali 😀

svahy asi 4 alebo 5, neviem presne, síce sme si dôkladne prezerali tú tabulu, ale nezapamätala som si všetko, sú tam aj ťažké aj stredne ťažké a jeden ľahký svah, tuším tri pomy, detský vlek... z hotela sa ide priamo na svah, je to blizučko, len cez parkovisko,
okrem toho sú tam koníky a bežecké trate 😉

certica
9. feb 2007

kangaroo, my sme mali ist povodne este v januari do vratnej, toto sa naskytla taka moznost, nikdy som tam nebola, takze fakt neviem.
my sme sa hlavne chceli vyhnut prazdninovemu obdobiu, zial v jan. o snehu ani chyru ani slychu...

danona
9. feb 2007

tilly,názov hotela?? - ešte sme tam neboli a čo čítam - vyzerá lákavo... 😵 my sme minulý víkend absolvovali psie záprahy na donovaloch - vleky aj pre deti, super, na ubytko môžem odporučiť apartmánový dom Almet...
no a čo sa týka lyžovania pre deti, bazénik, sauničky a dobré papaníčko tak hotel Permon v Podbanskom... 😵 boli sme aj s malinkou na silvestra a super, len snehu bolo vtedy pomenej.. ☹

lasenka
9. feb 2007

my sa chystame buduci tyzden na Plejsy, vraj su tam dobre lyziarske podmienky, tak sa veeeelmi tesime 😀 hoci ja si tej lyzovacky velmi neuzijem, ked berieme aj prcka 🙂

tilly
9. feb 2007

šachtička, snehu bolo teraz dosť, ráno snežilo, len je aj tam teplo, tak sa to asi bude topiť

danona
9. feb 2007

tilly-dakujem 😉

kangaroo
autor
9. feb 2007

dík tilly, tie šachtičky bol aj náš kôn, no pozerala som si aj srdiečko, tie donovaly neviem,škôlka je super no je tam dosť ludí ne?pravdepodobne skončíme na šachtičkách 🙂
danona: v permone vás pustili do bazéna a sáun aj s malou? píšu že len deti od 12 rokov

lenka.benedekova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melory
26. okt 2007

krasne s detmi je aj na skalke a krahuliach pri kremnici

joma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
westernpenzion
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
westernpenzion
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mixka
26. dec 2007

by ma zaujimalo, kde su admini teraz...

mamacicca
23. jan 2008

ahoj máme štvorročného chlapca a s mím sme boli teraz prví krát skúšať lyžovať , môj typ je Mýto pod Ďumbierom
je tam aj detská lyžiarska škola zo super!!!! inštruktormi , nášmu synovi sa tam veľmi páčilo a určite sa ešte vrátime.
Je tam sedačková lanovka takže sme malého vyviezli až hore mal super zážitok.

zuz11
28. jan 2008

ja by som chcel aist do vysokych tatier len ako najst dobry hotel za dobru cenu 😀 dalsia poziadavka blizko svah z vlekom 😀 aj ked mala sa bude tuto zimu iba sankovat hadzem to do tejto temy 😀 🤐

kangaroo
autor
22. feb 2008

zuz11 : dobrý hotelík priamo na svahu Biela púť v Jasnej je dla mna Druzba,ale treba tam íst po sezonne ked majú pooodstatne lepšie ceny,.............otázne je len to, či bude aj tento rok po sezonne este sneh ☹

bambusko
9. jan 2009

dajte, prosim, nejaky tip na vikendovu lyzovacku v rakusku, niekde blizko, za dobru cenu, kde by som mohla poslat s kludnym svedomim manzela so 7-rocnou dcerou. dik 🙂

tulenka
9. jan 2009

Aj ja zhanam nejake referencie na cenovo dostupne ubytko a lyzovacku v Rakusku- najradsej v Hauser-Kaibling pri Schladmingu, ale aj inde.
Vyuzivate niekto aj take all-inclusive, ked je ubytko a skipas v jednej cene? Oplati sa to?

annika
18. jan 2009

Ahoj! Tulenka, my ideme budúci týždeň do Rakúska, presnejšie do Igls , je to pri Innsbrucku. Máme aj skipas v cene, platili sme 48 tisíc pre 2+ 3, hoci malý sa ešte nepočítava do toho. Ideme s dvoma rodinkami, potom ti dám vedieť, aké to bolo.
Babmbusko, my sme roky chodili do Semmeringu, presne sem a boli sme spokojní!!!
http://www.cheyenntour.sk/?Category=7-28
Išli sme cez cestovku, ale aj privátne sa dá objednať ubytovanie, cez telefón.

chasencha
18. jan 2009

bambusko,tulenka my ideme 14.2. do rakuska aj s malou aaa nasli sme tento hotel www.alpenhofhotel.eu

do izby nam daju zevraj aj postielku pre malu tak uvidime co a ako....ideme sice len na vikend ale jedna noc aj s polpenziou pre dve osoby dokopy 4200 skk