Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Magic life Waterworld Imperial Belek

lucica
17. dec 2014

Prosím máte niekto skúsenosti s týmto hotelom? Premýšľame, že tam strávime tohtoročnu letnu dovolenku, máme dve deti, v lete budu mat 10 mesiacov a 2roky10mesiacov. Prosím píšte ako ste boli spokojní a ci odporucate...

luciasn
17. dec 2014

bola som tam maximalne spokojná.odvtedy chodíme len do Turecka.Ešte aj Kumkoy bol fajn pre decká.

lusipe
17. dec 2014

@lucica uzasny hotel a sluzby, boli sme pred 4 rokmi... Mame precestovany skoro cely svet a v Turecku vela hotelom ale tento je skvely... Len chodte cez tui...davaju lepsie izby a sluzby🙂

lucica
autor
17. dec 2014

@lusipe No pozerala som tui a kartago, lenze kartago je o 1000€ lacnejsie. Neviem aka izba by musela byt aby sme sli cez tui 🙂
A ake sluzby lepsie?

simonalh
7. jan 2015

@lusipe co je tui? 🙂

lusipe
7. jan 2015

@simonalh cestovka😉Tui

lucica
autor
22. máj 2015

@lusipe
@luciasn Ahojte, pýtala som sa na info k tomuto hotelu a nakoniec sme ho zabookovali. Len potrebujem male info este. S akymi velkymi detmi ste tam boli? Moj mladsi bude mat 10 mesiacov, cize treba plienky, vlhcene obrusky, sunar, kase, hipky.... je mozne nieco z toho kupit, teda hlavne plienky ma zaujimaju kedze zaberu vela miesta. Ci uz v hoteli alebo v meste belek. je to daleko do mesta? Boli ste sa tam pozriet?
ďakujem, prípadne ak vas este nieco napadne ak ste tam boli s detmi, co ste nepotrebovali a vláčili ste to tam albo naopak, píšte

lusipe
22. máj 2015

@lucica nasa uz mala 7 rokov tak sme nic nepotrebovali. Ale spominam ze sa dalo ist busom alebo taxikom kusok do mesta co je asi 5-10 min🙂

lucica
autor
11. jún 2015

@luciasn Prosim v akom veku si mala deti ked ste boli v hoteli?

yidaky
11. jún 2015

@lucica My sme boli v Belek beach resort. Neviem kde je presne váš hotel, ale pri našom na pešo bol taký "bazár" obchody, lekáreň a tak. Tam sa dali kúpiť plienky, vlhčené obrúsky. Možno aj nejaké príkrmy, ale to som nesledovala, tak si nie som istá. Inak vybavenie v lekárni ako u nás. Aj na hoteli bol obchod, aj tam mali plienky. Ja som brala jeden balík plienok, mokré utierky...jedny plienky som kupovala aj tam. Čo sa jedla týka, brala som len nutrilon. Malá mala ale už vyše 1 a 1/2 roka. Mali sme tam aj čisto diétny neochutený bufet /ryža, biele kuracie mäso, nejaká polievka..../. V Beleku som nebola...

danulkaja1
26. aug 2015

@yidaky prosím ťa ako steboli spokojní s hotelom?majú teraz naň dobrý LM,mám dvoch pubertiakov,v Beleku som ešte nebola iba v Side..

yidaky
26. aug 2015

@danulkaja1 Aha, pozerám, že aj tu mi píšeš 😉. My sme mali 2 a 5 ročné baby vtedy. Takže neviem aká zábava je tam pre staršie deti, to si už moc nepamätám. Boli sme pred 4 rokmi. No hotel bol naozaj super, čistý, strava, izby super. Boli sme aj v Lare a Antalyi, tam sa dalo ísť večer motať po obchodoch a bazároch, ale nám stačilo 2x za celý pobyt 😀.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli