Mallorca 2021 - Calla Millor

mon1806
10. máj 2021

Bol niekto na Mallorce oblasť Calla Millor? Chystáme sa v júni chcela by som nejaké atrakcie v okolí vedieť? Ďakujem

nikca_123
10. máj 2021

@mon1806 ahoj, tak Mallorca je hlavne malicky ostrov, za tyzden ho obehnete aj cely 😊 my sme kazde rano vyrazali z hotelu na severe Mallorcy a obehli sme postupne vsetky pekne plaze, pamiatky, hlavne mesto. Prijemnu dovolenku zelam 😊

lucik194
10. máj 2021

@mon1806 tak mallorku ani za mesiac neobehnes 😂aj ked je mala. podla toho co chcete vidiet, plaze prirodu, hory....

nikca_123
10. máj 2021

@lucik194 myslim, ze bezny dovolenkar nechce vidiet kazdy kusok a preto tyzden max 10 dni je na Mallorcu akurat, na pocestovanie, prestriedani mnoho plazi, nocny zivot, hlavne mesto atd 😊 my sme boli na cestach tyzden vkuse akurat sme mali 8 hodinovy spanok a videli sme asi vsetko podstatne (pre nas) 😊

surama
10. máj 2021

@mon1806 Ahoj, my sme tam boli s manzelom na svadobnej ceste 🙂 Boli sme ubytovani v hoteli Millor sun, teraz sa tusim vola Millor sol. Tento hotel je cca 450m od plaze a ma vlastny bazen. Nam ten bazen v hoteli velmi vyhovoval, kedze sme mali all inclusive, tak sme par dni ostali pri bazene a pili drinky a jedli kolaciky cely den :D Inak na plazi si vies za 15e/den prenajat slnecnik s lehatkom. Priamo v hoteli si vies prenajat auto, nas stalo tusim 50e/den + sme asi 20e tankovali. Konkretne v Calla Millor nejake pamiatky nemas, ale vezmes auto a vies ist do Palmy, tam mas Marineland. To je nieco ako zoo + delfinia a tulenia sou, vies si priplatit fotku s delfinmi a tulenmi. Potom tam mas nedaleko dracie jaskyne, je tam viac historickych pamiatok + take male plaze ako Calla Romantica, kde sa viete zasit. Inak priamo v Calla Millor si viete zaplatit plavbu lodou, vodne bicykle a v Sa Come maju tusim aj taky banan, co ho taha lod a take, co vsade asi maju. My sme neboli pozriet sever ostrova, ale ked sa nam podari ist buduci rok, tak urcite pojdeme 🙂

amelie2017
10. máj 2021

Pozri si tuto diskusiu ak chces, davam tam viacero tipov, kam na Malorke.
https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/dovolenka-v-juni-na-malorke/?page=3#post-81581892

akinom0077
23. máj 2021

@mon1806 Mallorca je super. Bola som El arenal, viac x, Palmanova, Magaluf, Paguera. Vsetko super ale naj Palmanova.