Mallorca, hotel Cala Mandia. Bol tam niekto?

petaba
28. júl 2008

Bol tu uz niekto?

z.g.
29. júl 2008

Ja som tam síce nebola, ale tiež uvažujem okrem iného aj nad Mallorkou
Petaba, toto si čítala?

http://www.recenzie-hotelov.sk/forum.php?kam=vy...

krista
29. júl 2008

Ahojky,
nebyla jsem tam, ale vždycky koukám na recenze tady 🙂
http://recenze-hotelu.invia.cz/spanelsko/h10196/

tilly
3. aug 2008

cala mandia patrí pod insotel a to je záruka super zábavy a zaručenej kvality, my sme boli na menorke, insotel punta prima a bola to najsamsuper dovolenka, parádni animátori, medzinárodný tím, čistota, straaašne dobré a straaašne veľa jedla, skrátka paráda, insotel určite odporúčam, len tá cena 😝 tento rok to skrátka nehrozilo, ale na budúci rok bude určite buď menorka alebo ibiza alebo malorka alebo formentera a samozrejme jeden z insotelov 😉
okrem toho na malorku vraj nemci posielajú vlastných lekárov, čiže ak by sa náhodou nedajbože niečo stalo...

tretulka
3. aug 2008

moj brat tam bol tento rok s rodinou, velmi sa im pacilo, krasne prostredie, uzili si kopec zabavy...aj ked som tam nebola osobne, stacilo vidiet fotky a myslim, ze mozem odporucit 😉

tilly
3. aug 2008

juuuj, tak to závidím, si to viem predstaviť 😎 inak stačí si hodiť do youtube.com insotel a nájdeš tam kopec záberov z hotela a animácií, prípadne insotel.com a tam sú zábery z hotela 😉

tilly
3. aug 2008

inak, čo nechápem, že každý z personálu, koho sme stretli bol vysmiaty od ucha k uchu a to makali skoro non stop. do polnoci animácie a ráno od 10 animácie... ja neviem, či a čo fetovali, ale boli úžasníííí

petaba
autor
3. aug 2008

my tam ideme 25. tak sa velmi tesime 😀

tilly
4. aug 2008

pribalte ma do kufraaaaaaaaa a koľko vás to vyšlo?

petaba
autor
4. aug 2008

nieco cez 40 tisic 😒 na osobu

tilly
4. aug 2008

hmmm, to tento rok nemáme, preto sme išli len na krétu, najhoršie sú tie sprosté poplatky... hydráč tam hodil poplatok za apartmán apod. + letiskové poplatky...

petaba
autor
4. aug 2008

mi nieco hovor cena vyzera celkom lakavo a ked pripocitas vsetko co si este zarataju tak sa cloveku panenky pretacaju... 😠

marketamodra
24. aug 2008

byli jsme tam v červnu, pro děti je to naprosto dokonalé, animační program super, čistota v pohodě, moře u hotelu ( doporučuji hlavní budovu, je tam sice poměrně hodně slyšet hudba z animačních progr. a diskotéky, ale není to tak strašné a zase je tam vše při ruce, ostatní budovy jsou od hlavní, a tedy i od recepce, hlavní restaurace a moře odděleny silnicí, jedna budova je dokonce veeelmi daleko ), jídlo jsme čekali lepší, ale celkem to taky jde.

bejka13
21. sep 2008

Ahojte, tilly , my sme boli na 2 týždne na Menorce v Punta Prime a bolo super. prešli sme ostrovom a boli sme spokojní .Insotelacke hotely- rezorty sú na Baleároch super. Pred rokom sme boli na Ibize a Formentere. Tie ostrovy a služby ma uchvátili . a to som už veľa sveta pecestovala. Insotel má prvotriedne služby ! Doporučujem , hlavne s deťmi !Animačné programy doplňajú výborne program dovolenky.

sicilia
21. sep 2008

Boli sme v tomto hoteli a mozem len doporucit, naozaj super..Pre deti uplne uzasne... Bolo ich tam naozaj kopec. cisto, velmi dobry animacny program...aj ked trochu masovka, ale paradne sluzby...sme sa nalievali drahym alkoholom 😅 😀 (malibu s mlieckom alebo ananasovym dzusom), rozne miesane drinky, no paradicka.. Aj ked mne viac sedia trochu mensie hotely.. 😉 Bude sa Vam urcite pacit..

akisek
21. sep 2008

Ahojky, my letíme v říjnu na Malorku, chtěla jsem se vás zeptat, jestli jste tam kupovali plínky a ubrousky atd. Kolik stojí plenky pro miminko? A jak s kojeneckou vodou? Díky!

petaba
autor
21. sep 2008

akisek je tam minimarket a v nom maju hippky (sice nie moc velky vyber...), pampersky 20 ks vychadzaju dost draho niakych 20 eur, som nechcela brat a nakoniec sa mi zmestili do kufra, tak som bola rada... a vodu som malej kupovala Evian

Inak bolo super, len uz si vezmite aj dlhe veci, vecery su uz dost chladne

trosku mi nevyhovovala akurat klima v restauraciach... vonku bolo prijemne a vo vnutri straaasna zima a to hlavne detom

akisek
22. sep 2008

🙂 Díky moc za odpověď, pár plínek zkusím nacpat do kufru, ono ale na dva týdny...no uvidíme. Malé je 7 měsíců, poletím za 3 týdny, tak nepočítám, že bude chodit na wc. Teplejší oblečení přibalíme,ono asi v něčem teplém pojedeme, už i tady bude chladno. Děsně se těším, snad naše malá nějak přečká letadlo..

tilly
4. okt 2008

bejka, my sme tiež boli v punta prima minulý rok, a keď to tak porovnáš, z tých insotelov, ktorý bol najlepší? mal niektorý aj blízko pláž?

tie príliš chladné priestory boli aj na menorce, tam bola tiež strašná kosa v tej miestnosti, kde prebiehali tie večerné animácie...

CD z animácií máme a už dva roky doma tancujeme 😀

bejka13
31. okt 2008

tilly , na Ibize Club Tarida Playa mal priamo pod hotelom-resortom pláž , ale celkovo po Baleárach je veľké množstvo pláži , aj panenské pláže , aj zálivy a môžeš fotiť do Cestovateľa. a čo sa týka tej miestnosti na večerné programy , bola nastavená veľmi príjemná klíma . Na Menorce sme prešli autom niekoľko stredísk , ale veľmi krásne malé zákutia s čistučkou priezračnou vodou , proste páčilo sa nám . škoda, už len spomíname. 🙂

tilly
3. nov 2008

bejka, vy ste boli v insoteli aj na menorce aj na ibize? ja už na menorcu nechcem ísť, bolo tam síce na 1*, ale nechcem ísť na to isté miesto a vadila mi tam trošku pláž, lebo k moru sme išli na to, aby sme sa kúpali v mori, bazén máme aj doma...

menorcu sme si tiež prešli autom, vždy keď niekde sme, prebehneme si ostrov autom...

uvidíme, čo bude tento rok, možno budeme radi aj za chorvátsko 😀 keď na nás dopadne finančná kríza a v marci zaplatím dane 😝

effie81
14. aug 2009

Ahojte,
chcela by som sa spytat,ci na Mallorcu potrebujem cestovny pas,alebo staci obciansky,a malemu mame dat spravit(ma 18mesiacov) a je zapisany v manzelovom pase.Diky za odpovede.🙂

tilly
15. aug 2009

stačí ak si zoberiete manželov pas a tvoj op... maly do 5 rokov nepotrebuje vlastný pas a ty nepotrebuješ tiež pas stačí OP... v španielsku ťa pri príchode ani nebudú kontrolovať, len pri odchode... a na sk letisku ťa budú kontrolovať tiež len pri odchode

renca3
15. aug 2009

petaba...mali sme tento hotel rezervovany priblizne v tom termine ako vy, ale som to na zaklade recenzii zmenila.
aj som na ten hotel volala a potvrdili mi, ze nase byvanie by bolo cez dost rusnu cestu. je tam ale viac budov, tak neviem do ktorej idete vy. a potom sa mi tam zdala dost mala plaz na taky komplex. ja som citala hlavne nemecke recenzie. lebo malorca je vraj o nemcoch. my ideme na sever ostrova do Alcudie, siet Iberostar.
ale verim, ze vam sa tam bude pacit a nam dufam tiez. 😉

renca3
16. aug 2009

jeeej, teraz som si vsimla, ze petaba to pisala minuly rok. tak sorrac. 😉

hrusti
18. aug 2009

Pristi rok planujeme dovolenou s prckem, chteli bychom jet na Mallorku nebo Menorku. Mohl by mi nekdo doporucit jeste nejaky hotel? Abychom meli z ceho vybirat 😉

barbishka
20. aug 2009

ahojte, my sme sa v nedelu vratili z mallorky.bolo uplne super :o).byvali sme v meste Can Picafort v hoteli Vista Park. Uzasne jedlo, uzasne ubytovanie, uzasny bazen, 200m od mora a krasnymi lagunkami, Emmka sa vytesovala z nekonciaceho pieskoviska. Maximalne ciste more, mesto,vyborne pre deti, pozdlz celej plaze promenada skvela na prechadzky....a pocasie, super!vrelo odporucam, mallorku urcite zopakujeme.
a cena, isli sme cez neckermann, leteli sme s Niki air zo swechatu, komplet so vsetkym 619eur na osobu, 8 dni, PP.
odporucam ist cez CK Ecomm, chodime cez nich uz niekolko rokov, robia zajazdy Tui, Neckermann, proste same rakuske, takze na urovni.
a ten vyhlad co sme mali 🙂)....moreeeeeeeee

barbishka
20. aug 2009

mallorca je spanielsko a spanielsko je v EU takze staci ked je zapisany v pase....

hrusti
20. aug 2009

Barbishka, diky za tip 🙂

barbishka
21. aug 2009

hrusti,neni za co ;o). neviem,ci si uz bola na ich webke,ale oplati sa tam zavolat, povies im poziadavky, co kde a za kolko,je dobre spomenut aj dietatko.oni ti najdu nieco na mieru :o).

marketamodra
24. aug 2009

nám z ck dali pokyn, at pas radši uděláme, že španělsko občas dělá s op problémy☹(