Mallorca - plávanie s delfínom

🙂 🙂 ahojte chceli by sme ísť s deťmi na Mallorcu dá sa tam plávať s delfínom ,lebo som to slubila najmladšej dcere. 😉

nelbublinka
26. apr 2015

Ahoj my sme boli minuli rok no vmori su neni aspom tam kde sme boli my ale je tam akvarium s delfinma taky akva park inak dovolenku tam neolutujete krasne je to moja srdcovka este tam chceme urcite ist niekedy 🙂

lubomiramartecikova
autor
26. apr 2015

Ja som už bola v Turecku v Alanyy a plavala som s delfínom ,teraz by sme chceli isť všetci a vyskušať Španielsko :D

nelbublinka
26. apr 2015

Je tam nadherne urcite neolutujes vzasny ludia my sme mali uzasny hotel vmalom zalive vydeli sme s balkona more ja ked pojdem na mallorcu urcite tam kde sme boli🙂 urcite ak budete hladat mozno nieco najdete my sme moc taketo nevyhladavali kvoli dcerke vtedy mala 12 mes ale nikdy lutovat nebudem ze som tu bola 🙂

sandra551
11. jún 2015

@lubomiramartecikova Ahoj, ja idem na Mallorcu zajtra, ale nie prvý krát. V Aquariu je show s delfínmi, ale plávať sa tam s nimi nedá. Pokiaľ viem v Európe sa plávať s delfínmi dá jedine v Alanyy. Na Mallorce majú atrakciu potápanie so žralokmi za 200 €, čo som chcela, ale bohužiaľ len pre držiteľa potápačskej licencie, ktorá sa tam ale dá spraviť, no trvá to myslím zopár dní a je to spoplatnené. Je tam ale tiež služba potápanie s rajami a rybkami, je to pre deti od 8 rokov ale aj normálne pre dospelých...na to chcem ísť teraz. Tak ak by si mala záujem, môžem ti dať po príchode referenciu 😵

lubomiramartecikova
autor
11. jún 2015

@sandra551 ahoj a cez aku cestovku si išla? Lebo mi sme piati :D dik poprosim referenciu chceme isť v auguste. 🙂

sandra551
11. jún 2015

@lubomiramartecikova Ja nejdem cez cestovku, mám letenku cez Ryanair a ubytko tam cez Booking 🙂