Poraďte, ktoré letovisko na Malorce vybrať.

rony7
9. júl 2019

Ahojte rada by som pocula odporucania co sa tyka tychto dvoch letovisk ak tam uz niekto od Vás bol - chceme ist s priatelom na dovolenku (30-rocny par) a rozhodujeme sa medzi dvomi letoviskami Cala Milor hotel Morito (citala som naozaj dobre recenzie na to, vraj krasna plaz s dlhouo palmovou promenadou co by mi vyhovovalo ale kamoska co tam bola vravela ze tam neboli ziadne diskoteky nič, vraj taka kludnejsia oblast pre rodiny s detmi - je to na vychode Malorky) naopak Palmanova hotel Globales Palmanova Palace ten je na juhu Malorky a o juhu Malorky som citala ze je to rušnejšie ale prave tu bolo pisane že je to dosť pokojná oblasť tak teraz neviem ktora volba by bola lepšia bo chcem aby to tam aj žilo a dalo sa ísť kde zatancovať ale zároveň chcem aj pekné prostredie, pekné more a pláž s palmovou promenadou a obchodikmi kde sa da pekne poprechadzat 🙂 dakujem za Vaše rady a tipy

sonka26
18. júl 2019

@rony7 Nám bolo 7 dní málo 🙂 ale to len preto, že sme stále niekam chodili. V cala milor bola aj ponuka iných zájazdov, mimo cestovky, a tam bol tiež pekný výber. Akurát, že to bolo hlavne v nemčine, keďže je tam veľa nemcov.
Niečo si určite vyberiete, neboj nič 🙂

rony7
autor
18. júl 2019

@sonka26 no ved to ze ked naplanuje clovek aj nejake vylety tak to o to rychlejsie utecie, preto 3 by bolo uz asi fakt vela max.2, nech aj z toho nasho letoviska nieco mame :D

tinika
14. aug 2019

ahojte, ja mam troska inu otazku, ako je tam v juli v porovnani s tureckom? ak niekto viete porovnat? My sme boli teraz v turecku a na mna to bolo dost horuce :D resp. ani nie horuce ako dusno :D hoci pravda ked sme sa vratili doma dazd burka a aj tak sa potim jak .... :D dakujem

pancake
9. sep 2019

my sme boli v júni a masaker na Malorke ani jeden mráčik a strašné teplo. takže to bude asi to isté

rony7
autor
10. sep 2019

@sonka26 tak boli sme v Cala Millor hotel Morito a naozaj môžem len odporučiť!!! Super hotel zaslúžil by si aj 4*, milý prístup personálu, recepčná tam je stále slovenka, delegát bol strašne príjemný tiež, more úplne na parádu, tepl, čisté s dlhým pozvoľným vstupom, pokojné len s miernymi vlnami a tá krásna ba priam až tyrkysova farba no to bola pastva pre oči 😃 vsade samá palma, naozaj krásna dlhá promenáda s množstvom obchodíkov, barov a reštaurácií a dokonca sme našli aj diskotéku! 😃 Je to dosť rušné stredisko podľa mňa aj na hoteli sme mali každý druhý deň program len jediné čo ma trocha sklamalo ako sme váhali medzi výletom na Formentor a okruh ostrovom - zvolili sme Formentor ale žiaľ k majáku sa až nešlo, vraj už posledne dva roky sa tam nechodí no nikto na to predtým neupozornil, išlo sa len po Es Colomer, ako odtiaľ by bol krásny výhľad tiež ale akorat ten deň sme mali hnusné upršané počasie čiže dokonca ani tú pláž Formentor kde bolo inak fakt krásne sme nemohli užiť ☹ tak troška banujem že váhali sme medzi týmito dvoma výletmi a keby som vedela že sa nejazdí až k majáku tak zvolím ten druhý no ale čo už..inak môžem povedať že fakt je to nádherný ostrov a ponúka strašne veľa k videniu, navštívili sme aj Mariland a môžem povedať že vystúpenie delfínov je super zážitok nielen pre deti ale aj dospelých!! Boli sme aj na nočnom výlete loďou do Palmy a to fakt odporúčam, super plavba kde sa tancovalo aj typické Španielske latino, super zážitok len týždeň naozaj krátka doba keď tam chce človek ešte aj takto pochodit 🙂

sonka26
10. sep 2019

@rony7 super, tak to som naozaj veľmi rada, že sa vám páčilo a neľutujete výber strediska a hotela 🙂
Ten výlet ma mrzí, no nie vždy vyjde vsetko na 100%. Nabudúce si už vyberiete iné ;)

rony7
autor
13. sep 2019

@sonka26 Jo nabudúce už určite okruh ostrovom 😃 a hádam by už stačil tento jeden výlet.. teraz sme toho pochodili viacero, no vrátila by som sa tam ešte a nabudúce nech ešte aj viac mora užijeme tak už skôr takáto oddychka a tento jeden výlet do toho bo keď je ich viac tak ten týždeň utečie ešte rýchlejšie 😁 ale aj vedľa letovisko Sa Coma vyzeralo pekne možno aj to by som skúsila pre zmenu