Kam idete tento rok na dovolenku a s ako starým dieťatkom?

michaelaaa37
16. máj 2018
nellita
16. máj 2018

Ideme so 4 rocnou opat na kretu

pininka
16. máj 2018

S rocnou a este dvoma starsimi bratmi do chorvatska

wieruska1
16. máj 2018

So 6 a skoro 2 do bulharska a turecka

sunny170
16. máj 2018

5 a 3 do Albánska

miska2362
16. máj 2018

S ročným do Bulharska

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sorciera24
16. máj 2018

9 a 3,5 do Talianska (nasa oblubena klasika)

jana_eyre
16. máj 2018

6r, 4,5r a 21m - chorvatsko, madarsko..

vroni
16. máj 2018

12 a 4, Taliansko (sama) a Francuzsko (aj s muzom). Chodime od roku a pol dcery a sedem mesiacov syna. Autom/vlakom/lietadlom, co sa podari.

hettinka
16. máj 2018

11 a 17 do HR

littledove
17. máj 2018

Tak mi sme boli v aprili v Dominikanskej a cez leto sa chystame určite na Hawaii s 2,6 ročnou. A mali ist aj do azie ale moje tehotenstvo to pokazilo 😃 nevadí, pôjdeme potom, dominikánska robí zázraky 😃

viellik
17. máj 2018

My tento rok nikam, keďže Terezka je ešte veľmi malinká a nebolo by to pre ňu dobré. Radšej si budúci rok doprajeme nejakú drahšiu a lepšiu dovolenku 🙂

zofiac
2. jún 2018

@nellita my ideme ma Kretu prvyraz....najmladsia ma 2,5roka. Prosim ta, ake su ceny za prenajom auta?

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oira
2. jún 2018

S 5r do chorvatska

janinah
2. jún 2018

12r. južné čechy,grecko,možno aj chorvatsko vyjde

nellita
2. jún 2018

@zofiac 1 den cca od 8:00 do 21:00 od 50 eur,ale skor za 70'eut, stvormiestne, čím viac dni tym.väčšia zlava,na cretu chodím velmi casto,mam.ju pochodenu celkom dobre,juh,sever,zapad,východ

zofiac
2. jún 2018

@nellita a co odporucas? My to mame take komplikovane, starsim babam sa po pamiatkach velmi nechce chodit, s malou sa este neda. Ale mam v plane pozriet Heraklion a Agia Pelagia, aquarium a mozno aj vodny svet. Chcela som ist aj do Chanie, ale je to uz dost daleko a malej byva zle v aute.Byvat budeme v hoteli Herssonisos. Ako je to s parkovanim v Heraklione? Pride mi to chaoticke, take uzke ulicky, parkovisko tazko najdeme.

nellita
3. jún 2018

@zofiac chania nic moc tam nie je a je daleko,rethymno krasne mestecko s hradom,pristavom,hersonissos tiez odporucam, potom elafonissi-Nachádza sa v juhozápadnej časti Kréty a dostanete sa sem autom, autobusom (aj v rámci fakultatívneho výletu) a loďou. Táto pláž je veľmi plytká (vodu budete mať na väčšine miest asi po kolená) a vyznačuje sa čistou a príjemne vyhriatou vodou. Ideálne sa hodí na kúpanie pre rodiny s deťmi,dalej knossos minojsky palac,nadhera je to urcite odporucam od heraklionu je to kusok,mestecko Agios Nikolaos tam je aj turecka pevnosť,parkovat sa da vsade,v hoteli alebo kde budete ubytovani vam vedia poradit kde sa da parkovať,skuste mozno okrem auta aj vylety loďou napr. Elafonissi,na krete je velmi vela miest nadhernych,juh pláž a mestecko matala - čierny piesok fakt zazitok vidiet

karajazviny
3. jún 2018

Bulharsko s 2 ročným...nechceli sme ešte riešiť krajiny ako Egypt, Turecko a podobne...Grécko nás neťahalo vôbec bo ja som na veľa miestach bola, muž tam pracoval...tak sme volili túto možnosť 😊 i keď teraz banujem, že sme sa vôbec na Mallorcu v cestovke nepýtali 😊s malým dieťaťom by som určite volila aj tú možnosť...

danbud
3. jún 2018

My sme boli s 4,5 ročným vo februári v Paname a v auguste ideme do Tunisu

zofiac
3. jún 2018

@nellita aj Agios Nikolaos som pozerala, je to kusok...Elagonisi mi pride daleko,.mozno lodou by sme to dali, bolo by to zaujimavejsie. Diky za tipy

nellita
3. jún 2018

@zofiac prijemnu dovolenku a hlavne si to.uzite a oddychnite si

caelley
3. jún 2018

Juzny Cyprus, 4.5 rocny 🙂

dzina007
3. jún 2018

My sme uz 4 roky verny Slovensku... Pominule roky sme ai pochodili po liptove. Tento rok tatry.
Ja by aj more brala ale zatail moji 3r a 4r chalani by mi zozrali nervy po par dnoch co by ich nudil stereotyp... 😀 zatial maju radsej kazdy den nejake vylety autom po okoli...