Marsa Alam Abu Dabbab leto 2019

kikina84
8. nov 2018

Ahojte, cielom dovolenky je snorchlovanie na tejto plazi a v okoli plaze,preto ma zaujima aky hotel mi konkretne tu odporucate, chceme hlavne cestovku ktora lieta z Ba, so Svk alebo Cz delegatom a ma v rezorte aj nejake tobogane pre decka..prosim len osobne skusenosti konkretne tu..dakujem

ivkazba
8. nov 2018

Skús napísať aj do skupiny Cestujeme na dovolenku (k moru). Tam sa Egypt často spomína.

ninek73
8. nov 2018

@kikina84 ahoj my sme boli 2 roky dozadu v Egypte zatoka Abu Dabbab. Konkretne hotel El Malikia Resort. Bolo tam fakt krásne, najkrajšia destinácia z Egypta v ktorej som bola. Hotel tak isto super za mňa odporúčam. A aj na Hilton Abu Dabbab som počula dobré skúsenosti, akurát, že ten Hilton mal trošku horšiu polohu lebo pláž rovno pred Hiltonom bola taká koralovita čiže sa nedalo ísť rovno do mora ale museli prejsť po pláži kúsok smerom k nášmu hotelu aby mali pekný vstup do mora.

ninek73
8. nov 2018

@kikina84 pláž tam bola ozaj krásna, človek by ani nebol povedal, že to je Egypt. Aj podmorský svet tak isto krásny, videli sme aj korytnačky 🙂

kikina84
autor
8. nov 2018

@ninek73 to je nadhera,ja totiz uvazujem mad tymto hotelom presne..len chceli sme na 10 dni a zatial nedali ponuky cestovky na leto este,robim rozhlad

kikina84
autor
8. nov 2018

@ninek73 mozem sa spytat cez aku cestovku ste boli? Dakujem 🙂

ninek73
9. nov 2018

@kikina84 my sme boli na 15 dní a ak si dobre pamatám tak cestovka Satur. 🙂

kikina84
autor
9. nov 2018

@ninek73 aj ja nad nou uvazujem,ale 15 dni je strasne vela..my sme na 10 chceli..ale maju v ponuke len 8 a 15

kikina84
autor
18. nov 2018

@ninek73 mozem sa este spytat ohladne rezortu..nie sme narocni vzdy nam stacili 3* ak bolo cisto,na prespanie staci,skor sa mi jedna o rezort ako taky,ci ma sukromnu plaz,pripadne ci je bezpecny..v marse toho moc nie je na kope,tie rezorty stoja skor tak osamotene..nie je to ako tunis alebo turecko ze je hlava na hlave..tak aky ste mali pocit z toho v ramci bezpecia..dakujem 🙂

ninek73
19. nov 2018

@kikina84 bezpečnosť podľa mňa úplne super, bola to pláž resortu, resp. ešte z toho Hilotnu vedľa mohli prejsť hostia aj na našu pláž. Čiže úplne super,na pláži len samí turisti, nikto “neotravoval” ako napr ked sme boli v Maroku kde pláž bola verejná čiže kopa domácich, zahalených žien, plážových predavačov furt otravujúcich s predajom kadejakých somarín a domácich detí kopajúcich si tam lopty pomaly ponad naše hlavy atď....ale tu v tejto zátoke Abu dabbab bola pohoda kľud nikto neotravoval nakoľko v okolí toho moc nie je čiže z okolia sa tam ani nemal kto z domácich ako dostať. A pár krat keď sme sa boli prejsť po pobreží tak za Hiltonom tam stále sedel v búdke na pláži hotelový stážnik. Nemali sme tam žiadny pocit nebezpečia 🙂 a aj čo sa čistoty týka tak sme boli spokojní. Tiež nie sme dáko nároční že by sme si potrpeli na maximálny tip top luxus ale resort bol ozaj pekný, aj strava, aj upratovanie izieb atď.

maminecka2
30. mar 2019

@ninek73 Ahoj, aj my uvazujeme nad tymto hotelom, prosim Ta, tie tobogany a atrakcie pre deti su priamo pri hoteli? Lebo uz sme boli namotani na iny hotel pri Hurgade a zistili sme ze aquapark je 3 km od hotela 🙈, co s troma malymi detmi akosi nechcem absolvovat. A lehatka na plazi su v cene? A viza ste platili na letisku? Lebo Satur ma pisane ze v cene, len ci...
Nemas este nejake tipy, odporucania- pre rodinu s malymi detmi? Dakujem.

ninek73
31. mar 2019

@maminecka2 ahoj, tobogány a atrakcie pre deti sú priamo v hoteli a ležadlá na pláži zadarmo. Víza sme už mali zaplatené v cestovke. 🙂

maminecka2
31. mar 2019

@ninek73 Dakujem 😍. Zvazujeme kam ist, lebo citala som aj dost vyslovene negativnych recenzii, tak neviem 😲

kikina84
autor
31. mar 2019

@maminecka2 tie recenzie by som nebrala az tak vazne..my velmi vela cestujeme a vacsinou som nechapala kde take recenzie ludia nabrali spatne.Ludia su rozni,su fajnovi a najradsej by boli keby mali luxus pomaly zadarmo..navyse egypt aj ked ma 5 hviezd je to vscsinou ako priemerna 3..a hlavne vela ludi cestuje mimo sezony,cez rozne zlavy,aj cez tretotriedne cestovky a to je potom aj taky pristup v hotely k nim..zial tak to funguje...ja som sa s tym x krat stretla uz..takze ja sa toho neobavam 😉..Hlavne netreba ist s prilis velkym ocakavanim,lebo male divy to urcite nebudu..Navyse tento hotrl oblubuju slovaci aj cesi a ti su narocni,tak treba ist cez dobru cestovku..oni tam maju vzdy lepsie podmienky ako dlhodoby klient..

ninek73
31. mar 2019

@maminecka2 tak to už neviem, my sme boli spokojní. Chodíme na dovolenky každý rok, kade tade po svete. A tu v Abu Dabbab sme boli spokojní a páčilo sa nám. 🙂

maminecka2
31. mar 2019

@ninek73
@kikina84 Diky baby 😀. Tak je to objednane, budem verit ze vsetko bude OK.
Dnes som akurat citala jednu recenziu ze oni si dovolili zavriet vsetko obcerstvenie a do vecere az dve hodiny boli bez jedla!!! Tak to je uz aka tragedia! 🤣
My tam budeme mat aj velke divy s nasimi detmi, esteze je alkohol zadarmo 😩🍷.
Pekne dovolenky zelam 😉.

ninek73
1. apr 2019

@maminecka2 Haha no a väčšinou presne taký píšu tie negatívne recenzie 🤷🏽‍♀️🙄😂 Peknú dovolenku! 😊

maminecka2
1. apr 2019

@ninek73 😍

kikina84
autor
1. apr 2019

@maminecka2 a aky termin idete? 🙂

baryana
22. apr 2019

Ahojte, tiez ideme do malikie rezortu. Chcela som sa spytat na nakupne moznosti. Je tam nejaka moznost v blizkosti rezortu, ci len suveniry priamo v hoteli? Marsa alam je 30km,ale nie je tam nic blizsie v ramci prechadzky?

kikina84
autor
8. máj 2019

@ninek73 ahojky..mala by som este otazocku ohladne Malikie..su v rezorte aj nejake obchodiky s oblecenim? Boli ste aj na vylete za delfinmi s Ma Trips CZ? Dakujem 🙂

ninek73
8. máj 2019

@kikina84 ahoj, par obchodikov tam bolo, ale málo a na výlete za delfínmi sme neboli 🙂

kikina84
autor
30. jún 2019

@ninek73 dakujem za vsetky odpovede..no predsa sa este spytam..ci je v rezorte bankomat a ake zasuvky maju..dakujem krasne 🙂👍

ninek73
30. jún 2019

@kikina84 zásuvky normálne ako u nás 🙂 a či je tam bankomat vôbec neviem kedze sme to ani neriesili, mali sme hotovosti dost pri sebe 😁 🙂

kikina84
autor
30. jún 2019

@ninek73 dakujem a este ma napadlo..ake tam je internetove pripojenie? Budem sa vediet dostat na internet? Lebo citala som ze ludia si tam zakupuju nejake ich simky..tak teraz neviem..vdaka 🙂

ninek73
30. jún 2019

@kikina84 na recepcii bolo wifi free a tí čo chceli si kupili ich simky aby mali internet v mobile normálne všade 😁

kikina84
autor
30. jún 2019

@ninek73 dakujem ♥️♥️♥️

maminecka2
30. jún 2019

@kikina84 Uz sa nam to vsetkym blizi 😃. Tak si to uzite a potom mozes napisat dojmy a nejake info 😉

kikina84
autor
30. jún 2019

@maminecka2 jasne dsm vediet 👍