Máte skúsenosti s cestovnou kanceláriou Solvex?

ja.nu.la
23. jún 2012

Chceme ísť na last minute do Bulharska cez cestovku SOLVEX.ma dobre ceny. Referencie čo som našla nič moc. Ale to boli staré referencie dozadu v priebehu 7 rokov. Zmenili sa? Máte skúsenosti? Ubytovanie a služby čo ponukaju su totozne so skutocnostou? Ďakujem za príspevky. Pomôžu sa rozhodnúť.

jankaborka
7. apr 2013

ahoj prosim ta boli ste nakoniec na dovolenke cez tu CK SOLVEX?ak ano ako bolo a akz hotel ste vyuzili v BG?dakujem

gabrielita87
16. apr 2013

My sme boli cez CK Solvex uz 2x v Bulharsku na Slnecnom pobrezi a vzdy sme boli maximalne spokojni. Mozno sme len natrafili na dobru delegatku....prvykrat sme boli v hoteli Liani (uz ho myslim v ponuke nemaju) a to bol krasny novy hotel, troska dalej od mora ale nam to nevadilo a minuly rok sme boli v hoteli Karlovo blizsie k moru, ,nam velmi vyhovoval, bol komplet prerobeny, izby velke, kupelna prekrasna, a mali sme stastie ze sme boli na strasne k bazenu lebo izby k hlavnej ceste boli rusnejsie. Ale aj tak velka spokojnost. Do Bulharska sa urcite vratime, pretoze Slnecne pobrezie je nasa srdcovka, a ked tak uz len do hotela Karlovo....ale ako sa hovori sto ludi sto chuti 🙂 krasnu dovolenku

smoulinka7
30. jún 2013

no my ideme buduci tyzden s nimi do Turecka tak som tiez velmi zvedava.... tiež sa toho obavam tosku ...ak by mal niekto tento rok uz nejku skusenost prosim napiste... zevraj sa zlepsili ..

veverka24
30. jún 2013

Boli sme 2 roky dozadu a boli sme spokojni..ale je pravda ze sa nevyskytli nejake problemy..delegatka informovala, poraila.. Dobre bolo;)

nikitka444
23. júl 2013

Chodíme každý rok a maximálna spokojnost

yyyyanula
23. júl 2013

Boli sme s nimi pred 3 rokmi v Bulharsku a nebol absolútne žiadny problém, takže z mojej skúsenosti môžem odporučiť 🙂

lenkablava
23. júl 2013

Ahoj, ja som bola cez nich v Bulharsku a poviem Ti, čo sa tyka služieb katastrofa, ubytko čo sme si zajednali, bolo na fotkach krasne, dosli sme na dovolenku a mali sme výhlad na stavenisko a kontajnery a to nehovorim o tej čistote... :( ked sme sa uz teda tešili domov, tak lietadlo meškalo asi 3 hodiny, a nakoniec došlo vrtulove lietadlo, do ktoreho ked sme nastupovali som plakala, že sa rozsipe... let trval 4,5 hodiny ako by sme leteli z Egypta, hučalo to zo všetkych stran, že sme si davali toaletny papier do uši na stlmenie. No katastrofa. A to som sa pytala, akymi ideme airolinkami a lietadlom a leteli sme uplne inymi....

zuzla2
23. júl 2013

my sme sa vratili pred tyzdnom..boli sme s nimi v Bulharsku a ziaden problem..este nam aj deti ochoreli,tak sme to tam riesili s delegatom...ono podla mojho nazoru...cestovka je jedna vec..ale druha vec,ze ked vyberam hotel,tak citam aj recenzie od inych ludi...nam aj sam delegat povedal,ze sme si hotel vybrali dobry....

legorka
24. júl 2013

vrátili sme sa pred 2 týždňami z Bulharska-boli sme s nimi a max spokojnosť.....to, čo sa nám nepáčilo vôbec nesúviselo s cestovkou.

lubozv
14. júl 2014

11.7.2014 sme sa vrátili z dovolenky a som znechutený prístupom cestovky Solvex. V ponuke zavádza - ponúka hotel Miramare (v stredisku Kréta/Malia) na pláži a v skutočnosti ide o tri budovy A, B, C, rôznej úrovne, rôzneho vybavenia a rôzne vzdialených od pláže za rovnakú cenu bez možnosti výberu. Viac na http://dovolenka2014.esy.es/ ( ponuka ; realita aj s foto )

mirka0703
14. júl 2014

my sme s nimi boli v Turecku a bolo super....ak niekomu nevyhovuje hotel a sluzby tak neviem ci si ten hotel nepreverili na nete...my ked sme sli, citali sme kopu recenzii a nakoniec nam ho odporucili aj v cestovke a bolo to super...ziadny problem...

dobromila1111
14. júl 2014

My sme boli pred 2 r. v Bulharsku a všetko klaplo, mali sme aj tč na predajkyňu zájazdu pre prípad potreby. My sme spokojní.

obcanzaobcanov
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solvexnikdy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelakra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roman125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra56
24. okt 2014

dobry den mate niekto skusenosti kam sa obratit ohladom straty na mikiny na dovolenke?delegatkyjumali u seba na izbe ze v oktobri sa namozvu a teraz mi napisali ze ju upratovacka vyhodila§poradte kde sa sa obratit dakuje

lenkaleni
26. okt 2015

Ahojte, my sa tiež chystáme budúci rok do Bulharska, chceme nejaký first moment, boli ste niekto cez Solvex tento rok v bulharsku?

rakywanda
26. okt 2015

lenkaleni, my sme s nimi boli tento rok v Bulharsku - ultra last minute - večer sme zaplatili, ráno leteli a bolo super, všetko bolo v pohode. tiež som sa ich obávala, meno mi nič nehovorilo, ale prečítali sme nejaké recenzie.
Jednu pani tam chytili zdravotné problémy, delegátka okamžite dofrčala, išla s ňou na ošetrenie, informovala sa ako sa jej zdrav. stav vyvíja, takže i po tejto stránke (vyskytnutý problém) to bolo o.k.

karkulka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pata358
29. okt 2015

ahoj, my sme boli minulý rok v Bulharsku,s CK Solvex a boli sme veľmi spokojní,boli sme na Slnečnom pobreží.....tento rok sme dali prednosť egyptu, ceny sú skutočne prijateľné a zlú skúsenosť ozaj nemáme 🙂

cipsinka
29. okt 2015

my sme boli tento rok na Rhodose a delegatka veru nic moc,nic nevybavila na auto sme cakali tri dni kym nam ho vybavila (myslim chceli sme si auto zajednat na celodenny vylet),nakoniec sme si ho zaobstarali samy a za polovicu a auto lepsie,nevymenili nam izbu ako sme chceli no jednoducho ochota ziadna ae s hotelom a miestom sme boli veeelmi spokojni 😵 😵 😵 a este presne ako pise pani pod nikom solvexnikdy,delegatka nam oznamila,ze den odchodu co sme mali 22:00 mozme byt na izbe len do 12tej vraj nam odstrihnu pasky a stravujeme sa na vlasnte naklady!!!!!!!!!!!!!!!!!! nakoniec na recepcii nam ziadne pasky neodstrihli ale izbu sme museli opustit o 12tej tak si to viete predstavit ked sme mali trojrocne dieta !!!!!!!!!!§ a den prichodu prisli sme o 23tej a necakala nas ani len PITNA VODA na izbe tak moj muz o 23tej lietal kade tade zhanat vodu po miestnych obchodoch a podla Solvexu nas mala cakat voda a aj ovocie na izbe takze asi tak 😀

golinka22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankagroska
4. nov 2015

Ahoj, ja som v júli bola s mojim priateľom na Kréte cez SOLVEX. Služby kancelárie a obzvlášť delegátky boli na úrovni. Naozaj bolo citit, ze jej záleží na tom, ako sa klienti citia a havne bolo jasne, ze sa v prostredi velmi dobre vyzná. Mali sme naozaj pokojnú a hlavne romantickú dovolenku, takže za nás môžem Solvex doporučiť 🙂

nikita1269
20. nov 2015

Ahoj pred dvoma rokmi sme s nimi boli na Rhodose, Hotel Evi, a nemali sme vobec ziadne vyhrady, boli sme velmi spokojny 🙂 🙂 🙂

nikaveronika24
25. nov 2015

Ahoj, ja som napríklad bola hlavne s prístupom veľmi spokojná. Ako cestovná kancelária sa zachovala veľmi ústretovo a profesionálne. Na dovolenke sa mi stratila penaženka s osobnými vecami a vynaložili obrovské úsilie na to, aby sa našla, čo sa našťastie podarilo. Veľmi si takéto veci totižto cením...

janulabb
25. nov 2015

Ahoj, boli sme so Solvexom dva krát. Vlani v Bulharsku v Primorsku a tento rok v Turecku v Alanyi. Všetko prebehlo na jednotku. Čokoľvek sme potrebovali, riešili sme ale priamo na recepcii hotela alebo s personálom, všade nám vyšli v ústrety, absolútne žiadny problém. Oba razy sme mali aj zdravotné problémy a delegátku sme kontaktovali, len aby zabezpečila vyšetrenie u lekára. Vybavené do 5tich minút len tak mimochodom 🙂 V Bulharsku nám presunuli let (vec leteckej spoločnosti) z rána na podvečer. Majiteľka hotela, v ktorom sme boli ubytovaní do 12tej. nám poskytla vlastnú izbu, aby sa náš vtedy dvojročný syn mal na obed kde vyspinkať. To je taký detail, ale je jasné že ak by sme boli počas pobytu večne nespokojní a otravní ako tŕň v zadku, malý by isto iste spal na obed na pláži, alebo bohvie kde. Nie všetko je v kompetencii delegátky, je to aj o ľuďoch. Určite odporúčam. My cestujeme už len s nimi.

radkasykorova
28. jún 2016

Dobrý deň. Čítam si tu komentáre na Solvex a bohužiaľ musím súhlasiť. Prileteli sme pred pár dňami zo Sicílie. Leteli sme z Košíc 5 hodín. Predstavte si, že lietadlo vzalo ľudí v Bratislave, prišlo do Košíc, natankovalo, išli sme do Kalábrie a tak do Katánie. Jedným autobusom vzali asi 10 hotelov. Každý sa sťažovať. Rodičia s deťmi prišli na hotel ráno o pol 3. Cesta naspäť to isté. Ráno o 6 autobusom, vyzdvihnúť ľudí z 10 hotelov, medzipristátie v Kalábrii, v Bratislave ďalšie, kde natankovali, nastúpili ĎALŠÍ NA DOVOLENKU, tak vyhodili nás v Košiciach, kde nastúpili ďalší a tak s nimi do Talianska. Deň pred odchodom nám povedala delegátka, že sa zmenil čas odletu, pôjdeme skôr, tak my, že super aspoň skôr prídeme a prišli sme v rovnakom čase. Ani nechcela povedať ako dlho bude trvať cesta, niektorým to povedala, niektorým nie. Proste šetria neskutočne. Neboli sme vôbec spokojní a to nie som typ, ktorý vymýšľa, ale každý sa sťažoval.

ladysilvia
2. aug 2016

nepodceňovala by som negatívne recenzie na tú cestovku, a nielen na ňu, bola by som opatrná a snažila by som sa s nimi všetko vykomunikovať ešte pred cestou...

carrie4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz