Máte skúsenosti s hotelom Linea v Piešťanoch?

calixia
10. aug 2009

Ahojte maminky,
chystáme sa s rodinkou stráviť dovolenku v tomto hoteli a tak by ma zaujímalo či ste tam niekedy neboli a ako to tam vyzera, čo sa týka služieb, ubytovania a možností zábavy pre ročné miminko. Za akékoľvek inro Vám vopred mockrát ďakujem 😉

pepies
19. aug 2009

ahoj,

hotel Linea poznam este "zo starsich cias", rezervovala som tam pobyt mojim rodicom i sestre s muzom a dcerou, vsetci boli nadseni. ubytovanie bolo jednoduchsie, ale myslim, ze teraz je hotel po rekonstrukcii, vsetko bolo ciste, strava vyborne - bufetove stoly, organizovali sa rozne akcie - palacinkove popoludnie, caj o piatej a podobne....... deti boli fascinovane hlavne mini-zoo - vonku v ohradach sa pasli zajaciky, morske prasiatka, v jazierku boli korytnacky - bolo to velmi pekne, len neviem, ci tato mini zoo este po zmene majitela hotela existuje.
hotel je rodinneho charakteru, vyhodou je vonkajsi bazen - jeden zmala hotelov v Piestanoch, ktore disponuju aj vonkajsim bazenom /ak neratam kupelne hotely na kupelnom ostrove/. Relaxacne centrum malo taktiez dobre sluzby............

hotel rozhodne odporucam, je vyhladavany aj zahranicnou klientelou - hlavne nemcami............. myslim, ze po rekonstrukcii hotela a zmene majitela sa sluzby hotela Linea mohli len zlepsit.......

zuzana581
22. júl 2011

Ja som teraz volala do hotela Linea a chcela som ubytovanie na dve noci od 6.8. Recepčná povedala, že až do decembra majú plno. No ani sa nedivím, vyzerá to tam velmi pekne. Tak snáď o rok 🙂

baryana
5. aug 2016

ahojte, skusim obnovit temu. viete niekto poradit hotel vhodny pre deti v piestanoch? bazen s termálnou vodou, detske ihrisko...