• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s letom do Chorvátska?

4. marca 2012 
Ahojte maminy, rozmýšľame, že by sme išli na takú kratšiu dovolenku do Chorvátska - tak maximálne na 5 nocí, a preto by sme chceli ísť letecky... tak sa chcem poradiť, či nemáte niektorá skúsenosť s letom do Chorvátska... ako dlho trvá let? Myslíte, že je vhodné, aby bábo, ktoré má iba rok absolvovalo cestu lietadlom? Stále sa neviem rozhodnúť... zdá sa mi to skoro ísť s takým malým prckom na dovolenku do zahraničia... váham, no keď pozerám ceny takých lepších pobytov na Slovensku, tak sa mi zdá, že sa viac oplatí si niečo priplatiť a vyraziť k moru... :astonished:
17. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Myslím, že dieťa sa veľmi dobre aklimatizuje, prispôsobí, keď budete vy v pohode bude aj ono.Ja by som sa toho nebála, ale letecky som do HR ešte nešla.
17. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
calixia, poznam ludi,ktori lietaju do Chorvatska a velmi si to chvalia. Ziadny stres po dialniciach, pohodlna cesta. K nakladom za lietadlo, je potrebne pripocitat naklady na dopravu z letiska na miesto urcenia. Niektore zariadenia maju shuttle, ktory caka pri lietadle a klientov privezie.Keby som mala ist sama s malym, tak urcite letim, pretoze hoci rada soferujem, tak tyk 8-10 hod. za volantom je pre mna dost.
A co sa tyka ci moze rocne dieta absolvovat cestu lietadlom, pozri na temu napr.:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=53935&vGroupOffset=0&vOffset=1110

alebo:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=16622&vGroupOffset=0&vOffset=390
17. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Calixia - odporucam cestovat lietadlom, je to uplne v pohode. My sme cestovali minuly rok do Chorvatska letecky so syncekom, ktory mal vtedy rok aj mesiac. On je taky neposednejsi, nevedela som si predstavit, ako by zvladol cestu v aute, zdalo sa mi to prilis trapenie, byt tolko v autosedacke. Let trval chvilocku, my sme leteli z BA do Splitu, trvalo to hodinku dvadsat minut. Maly to prespinkal, kedze let bol prave naobed v case spanku. :wink:
17. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
calixia...ked sa dieta rozbehne, je to v lietadle narocnejsie. podla mojich skusenosti, cestovanie s babatkom bolo najidealnejsie. myslim ked mali deti 6 mesiacov. vacsinu cesty prespali.
18. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme leteli so Sky Europe, a tam sme meškali 2,5 hodiny, naspäť 12 hodín! Letela som s 1 a dvoj ročným, nakoľko nám akútne operovali ocinka.-( Inak let ako taký- super doprava, detváky počas letu ok. V decembri som letela s Malým 2 ročným do Prahy zo Žiliny a super- bez problémov.
O týždeň letia moji rodičia BA-Split- potom napíšem:slight_smile:
19. júl 2009 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahojky holky, ďakujem za Vaše skúsenosti a názory, ste zlaté :sunglasses: asi poletíme :grinning: Trixi, vďaka za odkazy... zaujímavé, myslím, že bábätka to zvládajú v lietadle celkom dobre.
Inak jasumat blahoželám k štyrom ratolestiam - to Ťa fakt obdivujem :slight_smile: Musíš byť super mamina, keď to takto zvládaš.... Ja mám problém zvládnuť jedno, ale tak o rok o dva by som chcela ešte jedno mimčo... a potom možno ešte jedno :sunglasses:
21. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
calixia už máš rezervovanu dovolenku? cez čo si to pozerala daj tip, dík :wink:
22. júl 2009 o 06:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
calixia ďakujem :grinning: :grinning: :grinning: Poradím Ti, radšej to neodkladaj, šup-šup teraz jedno, o dva rôčky ďaľšie a uvidíš aká je to zábava :grinning: :grinning:
My sa v piatok balíme, odchádzame na 14 dní do Chorvátska, už sa tešíme všetci :grinning: (teda tešia sa aj rodičia).
Zvládnuť ich je niekedy hračka- inokedy bojová úloha, ale som rada, že ich máme.
22. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
calixia - my by sme potrebovali presne to iste - na ar dni, letecky a chorvatsko, len nikde nevidim ziadne take ponuky od cestoviek... :frowning2:
kde hladat? resp. ako si to riesila ty?
27. júl 2009 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
calixia - DAKUJEM! :dizzy_face:
27. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminy, tie co uz ste leteli potrebovali ste pas??? daakujem
31. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucaska jasné, že potrebuješ pas, alebo dieťa mať zapísané v pase,keby ťa kontrolovali aj ak nie na letisku ale v danej krajine, nemala by si ako dokázať, že dieťa je tvoje.
31. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eimiky, maly ma svoj vlastny pas, ale my s manzelom nemame som myslela ze nam stacia obcianske.......
31. júl 2009 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj vám, ja som myslela, že myslíš pre dieťa, sorry nepochopila som ťa.Do HR autom na občiansky no neviem ako to je letecky.
31. júl 2009 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte neviete nahodou aka spolocnost lieta z Blavy do Chorvatska? Akosi neviem nic najst... :unamused:
4. mar 2012 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok