Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

sylvie
10. jún 2007

Ahojte,
zatial tu bola len debata o dovolenke pri mori. My by sme vsak tento rok chceli dovolenkovat u nas na Slovensku.
Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie niekde kde su na to pripraveni, kde maju napr. detske menu, nejake atrakcie pre deti a pod..
Vopred velmi pekne dakujem.. 🙂

egyptanka
24. máj 2011

hladam nieco na Zemplinskej sirave, staci nech ponuknu detsku postielku a nejaky ten vybeh ci ihrisko ... surne.
viete o niecom?

janka46
25. máj 2011

@theverve1 ahoj , prosím ťa mohla by si mi poslať link na to ubytko čo opisuješ, že ste boli veľmi spokojní....tiež niečo hľadám, takže sa rada nechám inšpirovať 😉 vdaka!

marianas
5. jún 2011

Ahojte. Neviete mi poradiť do akej nadmorskej výšky môže ísť cca ročné dieťa? Viem, že je to odstupňované.

rainee
18. jún 2011

@miroslava72 ahoj, ako sa vam tam pacilo? hladam na tento rok dovcu a toto je tiez jeden z mojich favoritov 😉

rodinnevikendy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarus1
30. jún 2011

ahojte, ponúkam detský tábor, ktorý sme vyhrali a nemôžeme čerpať na 10 dní v Hronci za 100 eur

mata1976
5. júl 2011

ahojte, je na Donovaloch nieco pre 2-rocne dieta???

rodinnevikendy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
duracelko
6. júl 2011

my sme boli minulý rok vo Veľkom Mederi v penzione s vlastným bazénom a v Demanovskej doline v najlepšom rodinnom penzione v nízkych tatrách, bolo super, odporúčam 🙂
http://www.sungardenpension.sk/
http://www.umackov.sk/bodice/
tento rok ideme do horskeho hotela remata pri handlovej (tešíme sa na bojnice, na kúpanie v bazenoch, hotel ma vnutorný aj vonkajší bazén)
http://www.hotel-remata.sk/

marion
6. júl 2011

Ahojte. Vratili sme sa z 5-dnoveho pobytu v Tatrach Podbanske hotel PERMON. 🙂 🙂 100% spokojnost. Vsetko pekne, ciste. Velmi dobra strava. Detsky kutik kde sa o deti postarali, animatori sa im denne venovali. Nakoniec bolo aj vystupenie animatorov s detmi. 🙂 🙂 A dole bol aquapark. V cene bolo aj SPA, vela saun, neobmedzeny vstup. proste skvele. Stalo to za tie peniaze. 🙂 🙂 🙂

sasikas
6. júl 2011

my sme boli takisto na jar v Permone s rocnou dcerkou a maximalna spokojnost.... 😎 strava vynikajuca, ochotny personal, cistucke izby, moznost zapozicania detskej postielky, nocnika, rychlovarnej konvice na izbu, aquapark super... 😉

marta72
7. júl 2011

Ahojte, tiez premyslame kam s detmi na Slovensku, pozerala som tu stranku rodinnevikendysk, maju tam pekny pobyt Zvieratkovo v auguste, na farme so zvieratkami, s množstvom hier, tak sa asi pridame. 😉 Liptov je nadherny a ked tam budu zvieratka, deti sa zblaznia 🙂 🙂 Permon sa nam neosvedcil, len pytaju peniaze, velmi drahe, a animatori si deti takmer vobec nevsimali,

myska25
14. júl 2011

Ahojky, chystáme se s naším 10 měsíčním prckem na dovolenou na Slovensko, prosím o nějaký typ na pěkné ubytování 😉

lenkove
18. júl 2011

Ahojte, my sme sa vratili z dovolenky v Ocovej. Boli sme spokojni, izbicky su sice v zariadeni skromnejsie (inak vhodne aj pre vacsie skupiny), ale von je krasna zahrada, hojdacka, smyklavky a ine hracky 🙂 Nasa 2 rocna princeznicka bola velmi spokojna! Mozem odporucat 😀

brusinka.pusinka
18. júl 2011

právě jsme sevrátili z Liptovského Mikuláše Bylo supr penzionek parádní a milí personál, pro děti k dispozici pískoviště houpačky trampolína, tenisový kurt pro dospělé možnost zapujčení kol 😉 byli jsme moc spokojeni . Ubytko v penzionu Fako 😉Moc se nám líbilo čisto a oprravdu milí personál,vše co jsme požasovali splnili 😉 Poporučiji všem 😉

kosta123
18. júl 2011

Vie niekto poradiť termálne kupalisko hned z ubytovaním v areály??

brusinka.pusinka
19. júl 2011

@kosta123 zkus vyhledat Bešeňovou tam to bylo moc krásné, Ubytko tam měli 😉kukni třeba sem 😉
http://www.thermalpark-besenova.sk/cesky/ubytov...

rodinnevikendy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosta123
19. júl 2011

@brusinka.pusinka - dakujem o tom som vedela...ale hladám skôr ladnejšiu variantu niekde v malých chatkách v areály.

tatiana7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana581
22. júl 2011

Ahojte. Máte nejaký tip na ubytovanie v Piešťanoch? Na dve noci začiatkom augusta s dvomi deťmi.

dadulka19
24. júl 2011

@zuzana581 v PN je ubytovania až až,záleží,čo očakávaš.Privát,penzión,hotel.....cena... 😉

marta72
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankasz
5. aug 2011

Ahojte nevie mi niekto poradit,kto ma skusenosti s pocasim v tatrach...kedy je najvhodnejsia dovolenka v tatrach jul alebo august? 😉 chceme ist s detmi tak na 2 tyzdne,tak preto sa pytam...

zuzana581
5. aug 2011

@jankasz Ja som bola v Tatrách na prelome apríl máj a bolo velmi pekné počasie. Naša detská lekárka tam pracovala a neodporúčala nám isť jul, august, lebo tam vraj velmi často v tých mesiacoch prší. Takže by som skúsila asi taký prelom jun, júl, maximálne. Ale toto počasie už začína byť také nevyspytatelné (viď toto leto), že to už je asi jedno... ☹

horana
6. aug 2011

jankasz: jul aj august su v Tatrach najdazdivejsie mesiace v roku, to je statistika uz dlhe roky. Vyplyva to zo samotneho vysokohorskeho charakteru, v lete je teplo - velke rozdiely medzi ranom a poludnim a ten vzduch ako cirkuluje z podhoria smerom hore, stupa ako sa otepluje a ako je tato cinnost intenzivna temer vzdy okolo poludnia sa zacne tvorit okolo stitov kopovita oblacnost z ktorej vacsinou aj sprchne, nezrideka prudke burky. Preto sa turistom odporuca chodit na tury v lete skoro rano, aby uz okolo obeda boli na ceste spat, niekde kde by sa mohli schovat v pripade potreby.
Toto leto je pravda uprsane dost aj bez tohoto javu, aj v nizinach, no tam este viac.
Z hladiska dlhodobych pozorovani je v Tatrach najkrasia a najstabilnejsia jesen, koniec sept. zaciatok okt. "babie leto" ktore prijde po prvotnom ochladeni na konci leta, je tam dlhsie a krajsie nez na nizinach. Byva tam vtedy nezriedka teplejsie nez na dolniakoch, kde su vacisnou hmly a sychrabost, tam je naopak krasne slnecno, sice trosku chladnejsie nez v lete ale dost na prijemne turistikovanie a kratky rukav, burky uz nehrozia. Znalci chodia hlavne na jesen, skutocne.

V lete ci jul ci august, to si nevyberies, obe maju podobny charater, je to skor nahoda ktory rok ako vyjde.

katmi
7. aug 2011

neviem,ci to tu uz bolo spomenuté,ale vrelo odporúčam toto:
http://www.chatauhorcik.sk/dovolenka-s-detmi/ 😉

ellysa
7. aug 2011

www.castapapiernicka.sk najlepšia dovolenka akú so zažila, navyše za super cenu

petkave
7. aug 2011

@ellysa ahojky, akurát hľadám nejaký víkendový pobyt pre moju rodinku. Chcela som hotel s detským kútikom, s vonkajším aj vnútorným bazénom... tá papiernička vyzerá byť fajn, len sa nevyznám v tých cenách. Ako je to so stravou? Dá sa objednať dopredu plná penzia? A bazény a ostatný wellness? Platí sa to zvlášť? Na stránke majú napísanú aj reklamu na víkendové a letné pobyty a nič viac k tomu. Tak sa pýtam teba, keďže máš skúsenosť. Ďakujem za odpoveď.

A inak, odporúčam hotel Sitno vo Vyhniach. Určite tu už bol spomínaný. Je to fakt paráda. Ja bývam blízko, takže sme tam často 😵 Keby bol niekde ďalej, určite by som si ho zvolila minimálne na víkendový pobyt.

ellysa
8. aug 2011

@petkave cena za ubytko je buď 20 EUR /os/noc v hotelovej izbe alebo apartmáne, bungalov je 30 EUR, malý by bol zadarmo, detská postieľka je na noc 3,50 EUR, my sme si objednali pobyt cez formulár, čo majú na stránke, tam sme zadali plná penzia, plná penzia stojí 15 EUR, jedlo je výborné, raňajky formou bufetu, obedové a večerné menu si vyberáš z troch jedál dopredu, detská penzia stojí 3,80 EUR jedno jedlo, ale ak malý nepoje tak ako ty, netreba mu, odje z vášho, ďalej som vo formulári uviedla do poznámky, že chceme bungalov a postieľku a začať pobyt obedom a za chvíľu mi prišla odpoveď, že nás čakajú -nie je to tam plné, areál je krásny, čistý, oplotený...

bazény, ihrisko, detský kútik, sú v cene, ostatné sa platí cenník je na stránke, ale sú to smiešne sumy,napr. bowling 3 EUR dráha na hodinu, tenis 2 EUR kurt, minigolf 1,50 a podobne, takže smiešne ceny, to isté v bare a bufete, káva 1-1,50 eur, v podstate úplne ako niekde v tescu.

3 k odtiaľ je červený kameň, alebo môžete podniknúť výlet na bikoch, tie sa tam dajú za nejakých pár eur prenajať aj s detskou sedačkou, alebo ísť na turistiku, nám dva dni aj pršalo a veru sme mali, čo robiť stále...

ak niečo, tak sa pýtaj
Chodia tam rodiny a starí rodičia s vnúčatami, takže podľa mňa pre detičky je to tam ako stvorené.

mala som aj album, ale admini mi ho zmazali, že som tam dala fotky areálu a ubytka, takže tak